رفتن به مطلب

مشکل بسیار جدی!!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه ی دوستان وردپرسی.

من تو وبسایتم از افزونه مدیریت دانلود download-monitor استفاده می کنم.

تا مدتی هم خیلی ازش راضی بودم.

اما امشب ایمیلی بهم رسید که یکی از کاربرا گذارش خرابی یه لینک رو داده بود.

منم رسیدگی کردم دیدم درست میگه واسه همین دوباره فایل رو آپلود کردم اما در کمال ناباوری باز همون مشکل وجود داشت و اصطلاحا پیغام not found رو میداد.

تو هاستم رفتم چک کردم دیدم بله... فایلا اصلا آپلود نشدن... و هربارم که آپلود میکردم فایل آپلود نمیشد و در کنارش چند فایل دیگم پاک شدن!

اونجا به یه نکته ی عجیبم پی بردم، تصاویر آپلود شده چند تکه بودن، یعنی مثلا وقتی برای یه پستی یه عکسی رو آپلود کرده بودم از اون عکس چند سایز مختلف وجود داشت و بی خودی فضای هاست رو اشغال کرده بود. (این اواخر هم متوجه شده بودم که هر بار به cpanel میرم فضای هاست بیشتر اشغال شده، نشون داده میشه!!!)

خلاصه، مشکلات واقعا جدین...

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

(این اواخر هم متوجه شده بودم که هر بار به cpanel میرم فضای هاست بیشتر اشغال شده، نشون داده میشه!!!)

یک امکان به شدت بدرد نخور و منفور که نمیدونم چرا وردپرس حداقل این قضیه رو به عهده خود کاربرا نذاشته که از داخل تنظیمات فعال/غیرفعال بکنندش !

لینک به ارسال

سلام

قبلا هم در انجمن توضیح داد.

وردپرس از هر عکسی بنا به اندازه هایی که در بخش رسانه تنظیم می کنید میاد و بندانگشتی میسازه.

شما میتونی اندازه هایی که نیاز نداری رو از تنظیمات خالی کنی.

لینک به ارسال

دیروز انقد از اون مشکل اول حالم گرفته بود که یادم رفت سرچ کنم!

ولی باز اصل مشکل پاک شدن فایل ها از هاسته... جالبه که موقع آپلود مجدد فایل های پاک شده، هیچ ایرادی نمیگیره ولی وقتی میری نگاه میکنی، میبینی هیچ فایلی آپلود نشده (من آپلود رو مستقیما داخل خود هاستم انجام دادم)!!!

لینک به ارسال

شما از خود سرور آپلود می کنید؟

اگر حذف و مجدد آپلود می کنید و چیزی آپلود نمیشه از سرور هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...