رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک افزونه می خواهم شبیه به لینک های زیر که یک آزمون طراحی کنه و کاربران بدون ثبت نام در سایت در آزمون شرکت کنند و بیشترین چیزی که مد نظر من هست وجود یک تایم لاین برای آگاهی آزمون دهنده از موقعیتش در آزمون است.

http://www.livescience.com/21354-extreme-weather-facts-quiz-yourself.html
http://www.lifeslittlemysteries.com/3053-quiz-yourself-history-presidential-pets.html

البته افزونه هایی که می توان با اونها آزمون طراحی کرد چند تا دیدم و لی هیچ کدوم مثل این چیزی که من می خواهم نیستند.

این هم لیست برخی از افزونه هاییست که چک کردم : Contact Form 7 Quiz Placeholders -SlickQuiz - SS Quiz - WP-Pro-Quiz - WP Survey And Quiz Tool - WP Simple Survey

لینک به ارسال

دنبالش نباشید که فعلا همچین افزونه ایی نوشته نشده. برای یکی از دوستانم قبلا همچین چیزی رو جستجو کردم که موردی پیدا نشد.

لینک به ارسال

دنبالش نباشید که فعلا همچین افزونه ایی نوشته نشده. برای یکی از دوستانم قبلا همچین چیزی رو جستجو کردم که موردی پیدا نشد.

این افزونه هایی رو که گفتم رو نمیشه یک جورایی مثل اون فرم آزمون کرد؟ اگر فقط بشه اون نوار رو اضافه کرد کافی هست.

لینک به ارسال

نوار نشون میده که الان کاربر چندتا سوال جواب داه و چند تای دیگه داره به صورت گرافیکی هست و زیریش هم به صورت متنی نوشته شده

post-412-0-74573700-1356641467_thumb.jpg

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

نوار نشون میده که الان کاربر چندتا سوال جواب داه و چند تای دیگه داره به صورت گرافیکی هست و زیریش هم به صورت متنی نوشته شده

post-412-0-74573700-1356641467_thumb.jpg

این امکان یه چیز اختصاصی هستش که با استایل دهی میتونند تعبیه بکنند .

پیشنهاد خوبی برای گروه وردپرس پارسی هست که چنین افزونه رو طراحی بکنند .

لینک به ارسال

این امکان یه چیز اختصاصی هستش که با استایل دهی میتونند تعبیه بکنند .

پیشنهاد خوبی برای گروه وردپرس پارسی هست که چنین افزونه رو طراحی بکنند .

میشه درمورد استایل هی و ساخت چنین نواری کمک کنید.

اگر دوستان وقت دارند لطفا ساخت چنین افزونه ای را نیز در طرح کار خود قرار دهند .

ممنون

لینک به ارسال

فكر كنم افزونه هاي كوئيز وجود داشته باشه.

ببخشيد من پست اول رو نديده بودم.مستقيم منو آورد روي وسطا!!(الان با موبم) شرمنده

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

jquery توی وبلاگتون درست اجرا می شه؟

من یک دموی لای کارهام دارمک که تمام مشخصات شما را داره ولی دموست یعنی نتیجه به جایی ارسال نمی شه که می شه با اضافه کردن یک اکشن ردیفش کرد اگر بدردتون بخوره براتون پیداش می کنم (نمی دونم روی هارد دیسکمه یا روی یک هاسته ولی می گردم) ولی اضافه کردن کد اکشن و تنظیمش برای قالب و هر مورد دیگه اش با خودتونه چون من نمی رسم

لینک به ارسال

SlickQuiz-master.zip

ببینید این به دردتون می خوره

اگر بتونید ترجمه اش کنید فکر کنم جواب کارتون رو می ده هم تستی و هم غیر تستی سئوال می پرسه و همزمان تصحیح می کنه و رتبه را بر حسب نمره اکتسابی اعلام می کنه

توجه داشته باشید این افزونه وردپرسی نیست یک فایل به نام index.html داخل فایل زیپه باز کنید و ببینید اگر با خواستتون تطبیق داشت کدهای اون صفحا را + باقی فایل های پوشه زیپ شده در قالبتون قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

من خودم دنبالش بودم اما افزونه اي نبود فقط يه اسكريپ هست ايرانيه مخصوص ازمون تستي هست توي گوگل سرچ كن سايتشا پيدا ميكني

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...