رفتن به مطلب

تغییر یافتن فونت قالب بعد از تغییر دامین

پست های پیشنهاد شده

سلام من چندی پیش دامینی گرفتم و اون رو با نیم سرور ها به هاستم متصل کردم (قبل از اون با دامین دیگه ای وردپرسم رو فعالسازی کرده بودم) ، بعد از اون که وارد سایت شدم فونت ها همه برگشته به حالت بدون فونت! یعنی اینشکلی 

58abe22559c0a_Screenshot(165).thumb.png.19ec9fbf635f8d69553a30a6c0c9d74a.png

ولی وقتی از تنظیمات وردپرسم میام و نشانی سایت (URL)  تغییر میدم و آدرس قبلی رو میزارم برمیگرده به فونت اصلی قالب 

58abe245940e1_Screenshot(166).thumb.png.fedea0a648bd8e60198cd485decf72c5.png

آدرس samid.ir

samid.000webhostapp.com

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، makamrany گفته است :

سلام من چندی پیش دامینی گرفتم و اون رو با نیم سرور ها به هاستم متصل کردم (قبل از اون با دامین دیگه ای وردپرسم رو فعالسازی کرده بودم) ، بعد از اون که وارد سایت شدم فونت ها همه برگشته به حالت بدون فونت! یعنی اینشکلی 

58abe22559c0a_Screenshot(165).thumb.png.19ec9fbf635f8d69553a30a6c0c9d74a.png

ولی وقتی از تنظیمات وردپرسم میام و نشانی سایت (URL)  تغییر میدم و آدرس قبلی رو میزارم برمیگرده به فونت اصلی قالب 

58abe245940e1_Screenshot(166).thumb.png.fedea0a648bd8e60198cd485decf72c5.png

آدرس samid.ir

samid.000webhostapp.com

با سلام 

دامین جدید رو روی سایت وردپرستون ست کنید. چون اطلاعات با دامین قبلی بالا میاد می تونید این کار رو از دیتابیس خود انجام بدین در قسمت wp-option 

بهترین روش این که  2 خط کد رو در فایل wp-config.php تون

define('WP_HOME','http://samid.ir');
define('WP_SITEURL','http://samid.ir');

بعد از خط 

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

اضافه بکنید درست میشه.

ویرایش شده توسط hadiemp
لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، hadiemp گفته است :

با سلام 

دامین جدید رو روی سایت وردپرستون ست کنید. چون اطلاعات با دامین قبلی بالا میاد می تونید این کار رو از دیتابیس خود انجام بدین در قسمت wp-option 

بهترین روش این که  2 خط کد رو در فایل wp-config.php تون

define('WP_HOME','http://samid.ir');
define('WP_SITEURL','http://samid.ir');

بعد از خط 

/* That's all, stop editing! Happy blogging. */

اضافه بکنید درست میشه.

من به فایل منیجر دسترسی ندارم ، راهی هست از طریق phpmyadmin اینکارو بکنم؟

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، makamrany گفته است :

من به فایل منیجر دسترسی ندارم ، راهی هست از طریق phpmyadmin اینکارو بکنم؟

در این روش شما باید به بخش phpMyAdmin هاستتون بروید. سپس آدرس سایت را به صورت مستقیم تغییر دهید. برای تغییر نشانی وردپرس (url) با این روش مراحل زیر را انجام دهید:

1. از دیتابیس سایت بک آپی تهیه کنید سپس در سیستم خود ذخیره نمایید.
  2. به phpMyAdmin بروید.
  3. کلیک کنید تا به پایگاه داده وصل شوید. لیستی از پایگاه داده نشان داده می شود. پایگاه داده وردپرس مربوط به سایت خود را  انتخاب کنید.
  4. سپس تمامی جداول مربوط به پایگاه داده به شما نشان داده می شود.
  5. از لیست جداول، جدول wp_options را انتخاب کنید. ( در بعضی پایگاه داده ها ممکن است به جای پیشوند wp از پیشوند دیگری استفاده کنند)
  6. سپس بر روی آیکون Browse کلیک کنید.
  7. در صفحه جدید سپس فیلدهای مروبط به جدول wp_options را مشاهده می کنید.
  8. در ستون option_name به دنبال فیلد siteurl  بگردید. پس از پیدا کردن آن بر روی Edit Field (ویرایش فیلد) کلیک کنید.
  9. سپس صفحه جدیدی برای وبرایش نشانی وردپرس (url) باز می شود. در باکس option_value؛ آدرس جدید و صحیح سایت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Go  کلیک نمایید. در این صورت به صفحه مربوط به جدول wp_options برمی گردید.
  10. در ستون option_name به دنبال فیلد home بگردید . دقیقا همانند مرحله قبل آدرس جدید را در باکس option_value، وارد کنید.

به همین ترتیب شما توانستید نشانی آدرس (url) خود را تغییر دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...