رفتن به مطلب

تغییر لینک دانلود ویدیو با idm

goodguy

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

دوستان کسی میدونه چجوری میشه لینک دانلود یک ویدیو رو  برای دانلود با  idm که بصورت خودکار ظاهر میشه رو تغییر داد ( مثل کاری که سایت udemy.com انجام میده)

u1.JPG.064ea534fb1a32d584bfa23b7d634c44.JPG

u2.JPG.cb806fcac02e8a8097695729cf81f37a.JPG

لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

منظورتون رو متوجه نمیشم

اما این چیزی که من متوجه شدم و تغییر لینک دانلود باشه 

خیلی راحته شما توی اون جایی که دلتون میخواد آپلود می کنید ویدیو رو و بعد توسط لینک دانلود آپلود می کنید و در وبسایت قرار میدین

یا حتی خیلی وقتا فقط کدش رو میزارید که به صورت مستقیم از همون سروری که آپلود کردید دانلود میشه!

چنین چیزی که لینک تغییر کنه مبهمه ولی راهی  که انجام دادم تا به حال اینی بود که خدمتتون عرض کردم!

لینک به ارسال

سلام و ممنونم از پاسخ شما

منظور من این هستش : به فرض ما یک ویدیو از دایرکتوری www.domain.com/downloads/video.mp4 داخل سایت قرار میدیم حالا من میخوام وقتی کاربر دانلود میکنه قادر نباشه این دایرکتوری رو مشاهده کنه و مسیر فایل رو بدونه و لینک به یه جوری تغییر کنه .....  

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، goodguy گفته است :

منظور من این هستش : به فرض ما یک ویدیو از دایرکتوری www.domain.com/downloads/video.mp4 داخل سایت قرار میدیم حالا من میخوام وقتی کاربر دانلود میکنه قادر نباشه این دایرکتوری رو مشاهده کنه و مسیر فایل رو بدونه و لینک به یه جوری تغییر کنه .....  

درود

تا اونجایی که می دونم کد نویسی خاصی برای اینجور لینک دهی هست.

لینک به ارسال
در در 2/22/2017 at 20:51، goodguy گفته است :

به هرحال اینکه سایت شما باشه site.com و بخواید ادرس دانلود هاتون از site2.com باشه لازمه ش اینه که شما سایت دوم رو تبدیل به یک بلاگه دانلود کنید با هاست دانلود

که خب چه فرقی میکنه بازم آدرس معلوم میشه و ارتباط با دیتابیس وجود داره.

شما از افزونه های حفاظت لینک دانلود استفاده کنید شاید شاید شاید اون چیزی که میخواید وجود داشت

لینک به ارسال

سایت مورد نظرتون اگه باز میشد اونی که در لینک پست اول گفتید باز بهتر میتونستم راهنماییتون کنم

سایت مشابه بدید تا شاید افزونه ای باشه و بتونم کمکتون کنم.

لینک به ارسال

سایت مورد نظرتون اگه باز میشد اونی که در لینک پست اول گفتید باز بهتر میتونستم راهنماییتون کنم

لینک به ارسال
در در 2/24/2017 at 10:09، MVahedi گفته است :

سلام .... سایت مشابه سایت udemy.com هست کافیه روی یکی از دوره ها کلیک کنید و پیشنمایش دوره رو با idm دانلود کنید متوجه میشید که لینک دانلود کاملا عوض شده !!! همونطور که در تصویر اول نشون دادم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...