رفتن به مطلب

درخواست ویرایش چند قسمت از قالب

پست های پیشنهاد شده

شما اول با margin آشنا بشید:

www.w3schools.com/css/css_margin.asp

حالا شما اون آی دی هایی که دادم رو در استایل پیدا کنید و با تغییر در مقدار margin جابجایی موردنظر رو انجام بدید.

لینک به ارسال

البته سوال کردن اصلاً هیچ ایرادی نداره فقط من الان یه سوال دارم و اینکه شما خدا رو شکر سطح آشناییتون با طراحی حرفه ایه - شما باید باگ های مارو بگید نه ما

لینک به ارسال

شما اول با margin آشنا بشید:

www.w3schools.com/css/css_margin.asp

حالا شما اون آی دی هایی که دادم رو در استایل پیدا کنید و با تغییر در مقدار margin جابجایی موردنظر رو انجام بدید.

خب من الان اون منویی که رو هدرم هست همون منو صفحه نخست و موضوعات رو بخام بیارم پاین بیاد با این مارگین ها ور برم ؟!

البته سوال کردن اصلاً هیچ ایرادی نداره فقط من الان یه سوال دارم و اینکه شما خدا رو شکر سطح آشناییتون با طراحی حرفه ایه - شما باید باگ های مارو بگید نه ما

داداش من طراحیم خوبیه ( فتوشاب ) ولی کد نویسی صفــر !!

لینک به ارسال

بله با اون هم میشه و هم میتونید کد اون بخش رو جابجا کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...