رفتن به مطلب

درخواست ویرایش چند قسمت از قالب

پست های پیشنهاد شده

خب بعد اینکه قالب خوبی پیدا نکردم تصمیم گرفتم تا قالبم رو ویرایش کنم اونم خیلی جزئی ... حالا هر عزیزی که میتونه کمکم کنه این ای دی من هست : honda.moji

تماس بگیره ... یا نه همینجا بگه که همینجا مشکلات رو بگم

لینک به ارسال

برای بار دوم میگم شما دارین اسپم میدین. اگه این روند رو ادامه بدید مدیران شما رو مسدود خواهند کرد.

لینک به ارسال

درود ;

دوست عزيزم شما خودتون پستتون رو بخونيد .. بنده يا ساير دوستان چه طوري ميتونن كمكتون كنند وقتي چيزي رو مطرح نكرديد يا نگفتيد .. بيايم و بگم بله ما ميتونيم كمكتون كنيم بعد شما بگيد ؟؟

اينجا انجمن تخصصي هستش و مسلما همگي توانايي اين رو دارند كه راهنماييتون كنند .. پس بهتره كه توي يك پست تغييراتي كه لازم داريد/مشكلتون/يا هر چيزي كه هست رو با اطلاعات كامل شرح بديد و منتظر بمونيد تا پاسخ داده بشه ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

شرمنده ببخشدید ... اینم از چیزایی که میخام:

اول اینکه برید تو سایت : www.zabbin.ir

اون منو رو دیدید که رو هیدر هست ؟ او نرو میخام بردارم . بعد زیره همین هیدر یه ستون بیاد و همون منو بیاد تو این ستون جدید ! بعد منو جست و جو هم بیاد تو همین ستون !!!

عکس(xowo17ahsay8bfq1xcf.png)

دو اینکه میخام یه اسلایدر بزارم جا مطالب ویژه

سه اینکه این مشکله که نمیدونم چطوری بگم برید تو این عکسgdy9lqoy8k4w9zkkwmac.pngدیدید ؟ وقتی که مطلبی میزارم یه چیزی مثل تیتر همون موضوع بالا تیتر اصلی میاد ؟ عکس بند انگشتی هم نشون نمیده ؟!!

راستی بک گران رو هم میخام عوض کنم

فعلا همینه بچه ها شرمنده به خدا نمیدونستم اینجا هم سریع رسیدگی میکنن الان اسپم ها رو پاک میکنم

ویرایش شده توسط honda.moji
لینک به ارسال

دوست عزیز این تغییرات جزئی نیستند طراحی یک قالب جدید به مراتب ساده تره در هر حال می شه یکی به یکی راهنماییتون کرد که خودتون انجام بدید چون احتمالش زیاده هر تغییری یک آسیب دیگه هم به پوسته برسونه و این مربوط می شه به کدهای افزونه ها و چندین چیز دیگه که به این شکل قابل پیش بینی نیستند به عنوان مثال برای تغییر اول کد صفحه ی header.php را از پوشه ی قالبتون کپی کنید اینجا تا پاسختون رو عرض کنم

بچه ها کسی برام انجام میده ؟

پ.ن قصد اسپم ندارم :دی

زمان انتظار در انجمن پشتیبانی ماکروسافت برای کاربران امریکاییش که همه ویندوز را به قیمت بالایی خریده اند 48 ساعته

لینک به ارسال

دوست عزیز این تغییرات جزئی نیستند طراحی یک قالب جدید به مراتب ساده تره در هر حال می شه یکی به یکی راهنماییتون کرد که خودتون انجام بدید چون احتمالش زیاده هر تغییری یک آسیب دیگه هم به پوسته برسونه و این مربوط می شه به کدهای افزونه ها و چندین چیز دیگه که به این شکل قابل پیش بینی نیستند به عنوان مثال برای تغییر اول کد صفحه ی header.php را از پوشه ی قالبتون کپی کنید اینجا تا پاسختون رو عرض کنم

زمان انتظار در انجمن پشتیبانی ماکروسافت برای کاربران امریکاییش که همه ویندوز را به قیمت بالایی خریده اند 48 ساعته

:دی منظور از جمله " بچه ها کسی برام انجام میده ؟ " این بود که میخاستم بدونم کسی هست که برام انجام بده یا نه ... !!

بفرما استاد :

<?php global $mytheme; ?>
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" <?php language_attributes(); ?>>
<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">

<meta http-equiv="Content-Type" content="<?php bloginfo('html_type'); ?>; charset=<?php bloginfo('charset'); ?>" />
<title><?php friendlytitles(); ?></title>

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>" type="text/css" media="screen" />
<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="<?php bloginfo('name'); ?> RSS Feed" href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" />
<link rel="pingback" href="<?php bloginfo('pingback_url'); ?>" />
<link rel="shortcut icon" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/favicon.ico" />

<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/jquery-1.2.6.pack.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/custom.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/reflection.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/prototype.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/effects.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/carousel.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/niftycube.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/niftyLayout.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/scripts/tabs.js"></script>
<?php wp_head(); ?>
<meta name="google-site-verification" content="xDETRPA1-JUpsQJwvAzt8dRPrYgRk-EJf-z_xr0PKOE" />
</head>
<body>

<?php include TEMPLATEPATH. '/templates/header.html'; ?>

لینک به ارسال

دوست عزیز

ابتدای شروع فعالیت در هر انجمنی پذیرفتن قوانین آن انجمن هست

لطفا قوانین را بخوانید

درخواست! در این انجمن ممنوع هست ، اگر در روند تاپیک به همین شکل پیش بروید ، تاپیک بایگانی میشه

اسپم هم ممنوعه

لینک به ارسال

دوست عزیز

ابتدای شروع فعالیت در هر انجمنی پذیرفتن قوانین آن انجمن هست

لطفا قوانین را بخوانید

درخواست! در این انجمن ممنوع هست ، اگر در روند تاپیک به همین شکل پیش بروید ، تاپیک بایگانی میشه

اسپم هم ممنوعه

بله خوندم اینا تو هر انجمنی هست ...

4- برای مطالب خود از عنوان مناسب و گویا استفاده نمایید. در عنوان مطالب خود از عبارات و کلمه هایی مانند : کمک کنید ، درخواست فوری ، نیاز شدید ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این خودداری نمایید.

خب من چیکار کرم ؟ !

لینک به ارسال

6- از اسپم کردن مضوعات پرهیز کنید. جهت دریافت پاسخ صبر داشته باشید. برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.

12- هرگونه درخواست کامل سازی پوسته در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته جدا خودداری کنید.

لینک به ارسال

اسپم بعدی -> تاپیک قفل میشه

سوالاتتون رو تکه تکه کنید و بپرسید. باید بدونید تغییرات کلی در اینجا به اینصورت انجام نمیشه.

لینک به ارسال

شرمنده ببخشدید ... اینم از چیزایی که میخام:

اول اینکه برید تو سایت : www.zabbin.ir

اون منو رو دیدید که رو هیدر هست ؟ او نرو میخام بردارم . بعد زیره همین هیدر یه ستون بیاد و همون منو بیاد تو این ستون جدید ! بعد منو جست و جو هم بیاد تو همین ستون !!!

عکس(xowo17ahsay8bfq1xcf.png)

دو اینکه میخام یه اسلایدر بزارم جا مطالب ویژه

سه اینکه این مشکله که نمیدونم چطوری بگم برید تو این عکسgdy9lqoy8k4w9zkkwmac.pngدیدید ؟ وقتی که مطلبی میزارم یه چیزی مثل تیتر همون موضوع بالا تیتر اصلی میاد ؟ عکس بند انگشتی هم نشون نمیده ؟!!

راستی بک گران رو هم میخام عوض کنم

فعلا همینه بچه ها شرمنده به خدا نمیدونستم اینجا هم سریع رسیدگی میکنن الان اسپم ها رو پاک میکنم

بچه ها مشکل سوم حل شد !! این عکس رو نگاه کنید : rg6d92c5a31ji3b1zl5q.png تو مطلبم چند تا عکس ریز انتخاب کردم .قتی اومدم صفحه اول ، دیدم اون عکس ریز به عنوان عکس پست انتخاب شده !! حالا هر کاری میکنم نمیتونم عوضش کنم !!!

لینک به ارسال

این عکس ریز رو از کجا انتخاب کردید اگر از بخش تنظیمات - نظرها انتخاب کردید این ها عکس های آواتار نویسنده است برای تعویضش یا از همانجا اقدام کنید یا در سایت http://gravatar.com عضو شوید (با ایمیلی که به سایتتون معرفی کردید و عکستون رو اونجا آپلود کنید تا همیشه نمایش داده بشه

کدهایی که گذاشتید ناقصه کدهای این فایل را هم قرار بدید

templates/header.html

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این عکس ریز رو از کجا انتخاب کردید اگر از بخش تنظیمات - نظرها انتخاب کردید این ها عکس های آواتار نویسنده است برای تعویضش یا از همانجا اقدام کنید یا در سایت http://gravatar.com عضو شوید (با ایمیلی که به سایتتون معرفی کردید و عکستون رو اونجا آپلود کنید تا همیشه نمایش داده بشه

کدهایی که گذاشتید ناقصه کدهای این فایل را هم قرار بدید

templates/header.html

اقا کدوم عکس ریز رو منظورتون هست ؟!

////////////////

کد

<div id="header">

<div id="top">
<div id="date">
<?php echo jdate('l, d F Y'); ?>
</div>
<ul id="pagenav">
<li><?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu' )); ?></li>
<li class="rss"><a href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" title="فید مطالب">فید مطالب</a></li>
<li class="rss"><a href="<?php bloginfo('comments_rss2_url'); ?>" title="فید نظرات">فید نظرات</a></li>
</ul>
<div class="clear"></div>
</div>

<div id="hdr">
<div id="logo"><a href="<?php bloginfo('url'); ?>" title="<?php bloginfo('name'); ?>"></a></div>
<?php if ($mytheme['adspot1'] != '') { ?><div id="ad"><?php print $mytheme['adspot1']; ?>تبلیغات</div><?php } ?>
</div>

<ul id="menu">
<li><a href="<?php bloginfo('url'); ?>" title="صفحه نخست">خانه</a></li>
<?php wp_list_categories('orderby=ID&order=ASC&depth=3&hide_empty=0&title_li=&exclude='.$mytheme['carousel']); ?>
</ul>

<div id="headerc">
</div>

</div>

ویرایش شده توسط Morteza
اصلاح پست
لینک به ارسال

اول یک کپی از کل پوشه قالب تهیه کنید که بتونید به حالت فعلی برگردید

کدهای این صفحه تغییر می کنند به

<div id="header">
<div id="top">
<div id="date">
</div>
</div>

<div id="hdr">
<div id="logo"><a href="<?php bloginfo('url'); ?>" title="<?php bloginfo('name'); ?>"></a></div>
<?php if ($mytheme['adspot1'] != '') { ?><div id="ad"><?php print $mytheme['adspot1']; ?>تبلیغات</div><?php } ?>
</div>
<ul id="menu">
<?php wp_list_categories('orderby=ID&order=ASC&depth=3&hide_empty=0&title_li=&exclude='.$mytheme['carousel']); ?>
</ul>

<div id="headerc">
</div>
</div>
<div class="newpagenav">
<ul id="pagenav">
<li class="rss"><a href="<?php bloginfo('rss2_url'); ?>" title="فید مطالب">فید مطالب</a></li>
<li class="rss"><a href="<?php bloginfo('comments_rss2_url'); ?>" title="فید نظرات">فید نظرات</a></li>
<li class="newsearchform">
<form method="get" name="searchform" action="<?php bloginfo('url'); ?>/">
<input type="text" value="<?php the_search_query(); ?>" name="s" style="width:200px;" />
<input class="art-button" type="submit" name="search" value="جستجو" />
</form>
</li>
</ul>
</div>

و در انتهای کدهای فایل style.css هم کدهای زیر بعد از اصلاح قرار می گیرند

.newpagenav{
display:block;
clear:both
}
.newpagenav ul {
margin:0px;
padding:0;
height:مقدار ارتفاع مورد نظرتون ;
background:نام یا کد رنگ مورد نظرتن
}
.newpagenav ul li {
display:inline;
float:right;
padding-left:5px;
}
.newpagenav ul li:first-child {
margin-right:10px;
}
.newpagenav ul li.newsearchform {
float:left;
}
forme {
display:block
}

بعد از اینکه کدها را گذاشتید و تغییرات اعمال شد باید صفحه را ببینید تا اگرمشکلی توی صفحه ایجاد شده بود درست بشه در ضمن اندازه ی height به نظرم اگر 24px تعریف بشه خوبه ولی باز صاحب اختیارش خودتونید

باقی تغییراتتن هم پروسه هایی مشابه دارند مشروط براینکه بعد از تست جواب بدند

اقا کدوم عکس ریز رو منظورتون هست ؟!

////////////////

کد

<div id="header">

<div id="top">

<div id="date">

</div>

<ul id="pagenav">

</ul>

</div>

<div id="hdr">

</div>

<ul id="menu">

</ul>

<div id="headerc">

</div>

</div>

[code/]

من منظورم اینه :

تو مطلبم چند تا عکس ریز انتخاب کردم .قتی اومدم صفحه اول ، دیدم اون عکس ریز به عنوان عکس پست انتخاب شده !! حالا هر کاری میکنم نمیتونم عوضش کنم !!!
لینک به ارسال

شرمنده ها میشه بگید کدها برا کدوم قسمت هاس؟ مثلا هیدره یا استایله !!! من بلد نیستم !!

اول یک کپی از کل پوشه قالب تهیه کنید که بتونید به حالت فعلی برگردید

کدهای این صفحه تغییر می کنند به

<div id="header">
<div id="top">
<div id="date">
</div>
</div>

<div id="hdr">
</div>
<ul id="menu">
</ul>

<div id="headerc">
</div>
</div>
<div class="newpagenav">
<ul id="pagenav">
<li class="newsearchform">
<form method="get" name="searchform" action="<?php bloginfo('url'); ?>/">
<input type="text" value="<?php the_search_query(); ?>" name="s" style="width:200px;" />
<input class="art-button" type="submit" name="search" value="جستجو" />
</form>
</li>
</ul>
</div>

و در انتهای کدهای فایل style.css هم کدهای زیر بعد از اصلاح قرار می گیرند

.newpagenav{
clear:both
}
.newpagenav ul {
margin:0px;
padding:0;
height:مقدار ارتفاع مورد نظرتون ;
background:نام یا کد رنگ مورد نظرتن
}
.newpagenav ul li {
display:inline;
float:right;
padding-left:5px;
}
.newpagenav ul li:first-child {
margin-right:10px;
}
.newpagenav ul li.newsearchform {
float:left;
}
forme {
display:block
}

بعد از اینکه کدها را گذاشتید و تغییرات اعمال شد باید صفحه را ببینید تا اگرمشکلی توی صفحه ایجاد شده بود درست بشه در ضمن اندازه ی height به نظرم اگر 24px تعریف بشه خوبه ولی باز صاحب اختیارش خودتونید

باقی تغییراتتن هم پروسه هایی مشابه دارند مشروط براینکه بعد از تست جواب بدند

من منظورم اینه :

اقا اینه منظورم :

نگا داداش !! الان من تو مطلبم ... یعنی وقتی خاستم مطلب بزارم عکس هم انتخاب کردم ... خوب ؟ بعد وقتی مطلب ارسال شد رفتم تو صفحه اول سایت تو اون اخرین ارسال ها دیدم اون عکسه بزرگ خودش شده تصویر ریز .... به این عکس ها نگا کن شاید متوجه بشید !! بعد هر کاری کردم نتونستم عوضش کنم !!

40915435784357236085.jpg

//

25111776038104419278.png

لینک به ارسال

این عکسی که شما دادید مربوط به کدوم بخش هست؟ ایندکس یا تک پست ها؟

در پوسته شما تابعی نوشته شده که اولین عکس هر پست میشه بندانگشتی اون پست.

لینک به ارسال

این عکسی که شما دادید مربوط به کدوم بخش هست؟ ایندکس یا تک پست ها؟

در پوسته شما تابعی نوشته شده که اولین عکس هر پست میشه بندانگشتی اون پست.

ایندکس یا تک پست ها ؟ !؟؟!

متوجه نشدم !!! ایندیکس یا تک پست !!!

الان یه پست دادم توش یه تصویر بیشتر نیست ولی بازم بند انگشتی تو صفحه اول نشون نداد !!

لینک به ارسال

صفحهاصلی سایت این موضوع هست یا در همه بخشهای سایت مثلا در نوشته ها هم همین موضوع هست؟

لینک به ارسال

صفحهاصلی سایت این موضوع هست یا در همه بخشهای سایت مثلا در نوشته ها هم همین موضوع هست؟

متوجه نشدم !! میشه واضع تر بگی ! این یعنی چی !!

:::

!!!

لینک به ارسال

از صفحه ای که او.ن عکس توش بود و ازش عکس گرفتی سورس کد بگیر یا آدرس آنلاین بگذار

لینک به ارسال

این برا عکس اول : http://zabbin.ir/ قسمت اخرین اخبار ... نگاه کنی متوجه میشی که یکی تصویر بند انکشتی داره یکی نداره !!!

اینم برا عکس دوم و تنها پستی که تصویر بند انگشتی داره و درست نمایش داده شده : http://www.zabbin.ir/76/%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86

لینک به ارسال

دو فایل index.php و single.php رو فشرده و در این تاپیک پیوست کنید تا براساس بندانگشتی تغییر کد بدیم.

کلا موضوع این هست که باید تابع the_post_thumbnail به پوسته شما اضافه بشه همچنین قابلیت پشتیبانی از بندانگشتی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...