رفتن به مطلب

درخواست psd زيبا براي هدر سايت

پست های پیشنهاد شده

منظورتون رو نفهمیدم !!

فایل پی اس دی یه هیدر میخاد .. یا اینکه براتون طراحی کنیم و پی اس دی رو به شما بدیم !؟

لینک به ارسال

دوست من psd باید یکسره باشه هر هیدر برای یه طرح مناسبه اولین باره این جمله رو میشنوم!

ویرایش شده توسط حمیدرضا
لینک به ارسال

دوست من psd باید یکسره هر هیدر برای یه طرح مناسبه اولین باره این جمله رو میشنوم!

منظورتون رو متوجه نشدم ؟! میشه یه بار دیگه بگید ؟! خیلی بد تایپ ککردید خودتون بخونید ببیینید متوجه میشید ؟!

لینک به ارسال

هدر بهتره كه عمومي باشه يعني مختص زمينه خاصي نباشه . اگر هم زمينه خاصي مد نظر هست اينا :

دانلود - موزيك - عكس - فيلم

لینک به ارسال

آرمان جان به نظرم بهتره كه با جستجو‌ي تصاوير و بك‌گراند و ... مختلف خودتون با فتوشاپ هدر موردنظرتون رو در سايزي كه ميخوايد ايجاد كنيد ..

ميتونيد مجموعه‌هاي مختلف هدر رو از طريق جستجو در گوگل پيدا كني http://goo.gl/6cnom

لینک به ارسال

آرمان جان به نظرم بهتره كه با جستجو‌ي تصاوير و بك‌گراند و ... مختلف خودتون با فتوشاپ هدر موردنظرتون رو در سايزي كه ميخوايد ايجاد كنيد ..

ميتونيد مجموعه‌هاي مختلف هدر رو از طريق جستجو در گوگل پيدا كني http://goo.gl/6cnom

ممنون سعيد جان ولي من دست به فتوشاپم خوب نيست :دي يعني هر چي تا حالا طراحي كردم در حد كاملا غير حرفه اي بوده ! و به اين نتيجه رسيدم پي اس دي آماده خيلي بهتره برام ! اين سايت هاي ايراني هم ، از هم كپي كردن پست 4 تا سايت عين هم بود !

منظورتون رو نفهمیدم !!

فایل پی اس دی یه هیدر میخاد .. یا اینکه براتون طراحی کنیم و پی اس دی رو به شما بدیم !؟

منظور بدي نداشتم :D

يه پي اس دي آماده براي هدر سايت ميخام !

لینک به ارسال

arman جان این لینک دانلود کن صد تا هدر psd هست که بکگراند های خوبی داره و بلاخره تو این صدتا یکیش باب میلت هست

البته حجمش یه کم زیاده 100 مگابایته

لینک دانلود

از نرم افزار "میرعماد" هم برای متن نویسی استفاده کن

لینک به ارسال

ممنون سعيد جان ولي من دست به فتوشاپم خوب نيست :دي يعني هر چي تا حالا طراحي كردم در حد كاملا غير حرفه اي بوده ! و به اين نتيجه رسيدم پي اس دي آماده خيلي بهتره برام ! اين سايت هاي ايراني هم ، از هم كپي كردن پست 4 تا سايت عين هم بود !

منظور بدي نداشتم :D

يه پي اس دي آماده براي هدر سايت ميخام !

خب داداش سایز نوشته ها ادرس سایت و اینارو بگو تا برات طراحی کنم البته تا در حد رایگان ! ! LooooL

لینک به ارسال

arman جان این لینک دانلود کن صد تا هدر psd هست که بکگراند های خوبی داره و بلاخره تو این صدتا یکیش باب میلت هست

البته حجمش یه کم زیاده 100 مگابایته

لینک دانلود

از نرم افزار "میرعماد" هم برای متن نویسی استفاده کن

Tnx

متاسفانه اينترنت ايرانسل دارم حجمش برام خيلي بالاست :(

شما خودتون دانلود كرديد ؟!

لینک به ارسال

خب داداش سایز نوشته ها ادرس سایت و اینارو بگو تا برات طراحی کنم البته تا در حد رایگان ! ! LooooL

خيلي ممنون از لطفي كه نسبت به بنده داريد ولي به دلايلي قصد پابليك كردن نام و آدرس وبسايت رو ندارم ... اگر براي شما امكان پذير است توي پي اس دي به اندازه 11 كاركتر فضا خالي بزاريد كه اسم سايت هست و خودم وارد مي كنم + سايزش 1000*230 باشه .

لینک به ارسال

خيلي ممنون از لطفي كه نسبت به بنده داريد ولي به دلايلي قصد پابليك كردن نام و آدرس وبسايت رو ندارم ... اگر براي شما امكان پذير است توي پي اس دي به اندازه 11 كاركتر فضا خالي بزاريد كه اسم سايت هست و خودم وارد مي كنم + سايزش 1000*230 باشه .

خوب درباره چی هست ؟ چه رنگبندی ؟ چه لوگو وووو !!

لینک به ارسال

خوب درباره چی هست ؟ چه رنگبندی ؟ چه لوگو وووو !!

دانلود موزيك و فيلم - به سليقه خودتون بهتره كه سبز توش نباشه - لوگو نداريم /ممنون/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...