رفتن به مطلب

تغییر رنگ لینک در پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از پوسته ای استفاده می کنم که امکان تغییر رنگ لینک رو داره. اما وقتی رنگ لینک رو تغییر می دم همه لینک ها - از جمله لینک های درون ویجت ها - هم تغییر می کنند.

دوستانی که css واردند، کدی هست که دستی به پوسته اضافه کنم و فقط رنگ لینک های درون متن رو تغییر بده؟

با تشکر

لینک به ارسال

این یک نمونه لینک از صفحات سایت

لینک های درون متن آبی اند بقیه لینک ها هم آبی شدند. توی تنظیمات اولیه پوسته همه مشکی بودند.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، رحیمی گفته است :

این یک نمونه لینک از صفحات سایت

لینک های درون متن آبی اند بقیه لینک ها هم آبی شدند. توی تنظیمات اولیه پوسته همه مشکی بودند.

اینطور که من دیدم و مشخص هستش ، برای کل لینک های قالب شما فقط یک کلاس تعریف شده. شما باید رنگ لینک پیشفرض سایت رو به هر رنگی که میخواید از طریق تنظیمات قالبتون تغییر بدید و بعد یک کلاس برای لینک هایی که میخواید تعریف کنید که بشه فقط اونها رو جداگانه رنگبندی کرد

لینک به ارسال

سلام من کامل چک نکردم ولی با این دستور فک کنم میشه فقط داخل نوشته ها عوض بشه ....

.entry-content a {
  color : رنگ ;

}

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، RedPlus گفته است :

سلام من کامل چک نکردم ولی با این دستور فک کنم میشه فقط داخل نوشته ها عوض بشه ....

.entry-content a {
  color : رنگ ;

}

بله کاملا درسته. همینو استفاده کنید

لینک به ارسال

ممنون از دوستان

کاملا درست بود. a:hover هم اضافه کردم کامل تر شد.

یه سوال یه مقدار متفاوت بپرسم:

اصلا این که من لینک ها رو که پیشفرض مشکی هستند به آبی تغییر دادم این بود که فکر کردم با رنگ مشکی کاربر متوجه نمیشه که این ها لینک هستند و میشه روشون کلیک کرد. درست فکر کردم؟

(یه مقدار شک کردم که آیا اون دولوپر خارجی که این تم رو درست کرده اینقدر به فکرش نمی رسیده!؟ )

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، رحیمی گفته است :

ممنون از دوستان

کاملا درست بود. a:hover هم اضافه کردم کامل تر شد.

یه سوال یه مقدار متفاوت بپرسم:

اصلا این که من لینک ها رو که پیشفرض مشکی هستند به آبی تغییر دادم این بود که فکر کردم با رنگ مشکی کاربر متوجه نمیشه که این ها لینک هستند و میشه روشون کلیک کرد. درست فکر کردم؟

(یه مقدار شک کردم که آیا اون دولوپر خارجی که این تم رو درست کرده اینقدر به فکرش نمی رسیده!؟ )

خب، این قالب امکان تغییر رنک لینک رو در تنظیمات، طبق گفته شما داره ، به همین دلیل رنگ لینک پیشفرض هر چی باشه ، قابل تغییر هست.

اصولا متن ها به رنگ مشکی هستن و هر متنی ک رنگش متفاوت باشه، (آبی ، قرمز و...) خواسته یا ناخواسته کاربر فکر میکنه ک این باید یک لینک باشه، بله شما کارتون درست بوده

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...