رفتن به مطلب

ایجاد و نمایش یک باکس در نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید

من یه تازگی به یه مشکلی برخوردم که امیدورام شما دوستان عزیز بتونید حلش کنید واسم

چون توی سایت من لینک ها طولانیه (داخل آدرس بار مرورگر) و بنا به یه دلیلی نمیتونم از قابلیت کوتاه سازی که خود ورد پرس قرار داره استفاده کنم ، تصمیم گرفتم که پایین هر نوشته و بعد از توضیحات لینک کوتاهش رو قرار بدم (البته این یک کد هستش که توی فایل single.php گذاشتمش و خودش به صورت اتوماتیک لینک کوتاه هر نوشته رو پایین همون نوشته اضافه میکنه)  ((شکل 1 در تصویر پیوست شده))

همونطور که میبینید شکل جالبی نداره و من میخوام که اونو مثل شکل 2 در داخل یک باکس ( کادر مانند ) بذارمش و پایین هر نوشته بیاد . هر چقدر توی سایت های مختلف گشتم همچین کدی رو پیدا نکردم . (اینم اضافه کنم که شکل شماره 2 فتوشاپه:D)

خواهشم اینه که یه کدی بهم معرفی کنید که بتونم این کار رو انجام بدم باهاش

اینم سایت من : www.parsifile.com

بسیار بسیار ممنون و سپاسگذارم

1.JPG

ویرایش شده توسط mohammadjava
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mohammadjava گفته است :

با سلام و عرض خسته نباشید

من یه تازگی به یه مشکلی برخوردم که امیدورام شما دوستان عزیز بتونید حلش کنید واسم

چون توی سایت من لینک ها طولانیه (داخل آدرس بار مرورگر) و بنا به یه دلیلی نمیتونم از قابلیت کوتاه سازی که خود ورد پرس قرار داره استفاده کنم ، تصمیم گرفتم که پایین هر نوشته و بعد از توضیحات لینک کوتاهش رو قرار بدم (البته این یک کد هستش که توی فایل single.php گذاشتمش و خودش به صورت اتوماتیک لینک کوتاه هر نوشته رو پایین همون نوشته اضافه میکنه)  ((شکل 1 در تصویر پیوست شده))

همونطور که میبینید شکل جالبی نداره و من میخوام که اونو مثل شکل 2 در داخل یک باکس ( کادر مانند ) بذارمش و پایین هر نوشته بیاد . هر چقدر توی سایت های مختلف گشتم همچین کدی رو پیدا نکردم . (اینم اضافه کنم که شکل شماره 2 فتوشاپه:D)

خواهشم اینه که یه کدی بهم معرفی کنید که بتونم این کار رو انجام بدم باهاش

اینم سایت من : www.parsifile.com

بسیار بسیار ممنون و سپاسگذارم

سلام و عرض ادب .

قبل از هرچیز ، از طرف خودم و مدیران انجمن ، ورودتون رو به انجمن وردپرس پارسی خوش آمد میگم .

واسه اعمال تغییرات مدنظرتون ، ابتدا بایستی ، استایل مورد نظرتون رو در فایل استایل قالب بنویسید ، که بنده یک استایل ساده ، مطابق با عکسی که گذاشتید رو واستون نوشتم که میتونید کدهاشو که در زیر گذاشتم ، در فایل style.css قالبتون بزارید و ذخیره کنید .

.shortlink {
    background: #45afc9;
    color: #fff;
    width: 50%;
    border-radius: 20px;
}

مرحله ی بعد ، واسه فراخوانی این استایل ، باید کد مربوط به نمایش لینک کوتاه که در single.php گذاشتید رو در کلاس مربوطه قرار بدید ؛ به صورت زیر :

<div class="shortlink">
کد مربوط به نمایش لینک کوتاه مطالب رو در اینجا قرار بدید
</div>

سئوالی بود در خدمتم .

موفق باشید و یا علی .

ویرایش شده توسط تازه وارد
لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

سلام و عرض ادب .

قبل از هرچیز ، از طرف خودم و مدیران انجمن ، ورودتون رو به انجمن وردپرس پارسی خوش آمد میگم .

واسه اعمال تغییرات مدنظرتون ، ابتدا بایستی ، استایل مورد نظرتون رو در فایل استایل قالب بنویسید ، که بنده یک استایل ساده ، مطابق با عکسی که گذاشتید رو واستون نوشتم که میتونید کدهاشو که در زیر گذاشتم ، در فایل style.css قالبتون بزارید و ذخیره کنید .

.shortlink {
    background: #45afc9;
    color: #fff;
    width: 50%;
    border-radius: 20px;
}

مرحله ی بعد ، واسه فراخوانی این استایل ، باید کد مربوط به نمایش لینک کوتاه که در single.php گذاشتید رو در کلاس مربوطه قرار بدید ؛ به صورت زیر :

<div class="shortlink">
کد مربوط به نمایش لینک کوتاه مطالب رو در اینجا قرار بدید
</div>

سئوالی بود در خدمتم .

موفق باشید و یا علی .

سلام

واااقعا ممنونم از لطفتون . درست شد ولی مشکلی که داره اینه که وقتی رنگ پس زمینشو یا مثلا عرضشو عوض میکنم ، دیگه نمیاد و مثله قبل میشه . و دیگه اینکه الان توی کامپیوتر باز میشه ولی توی گوشی و تبلت نمیاد !!!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mohammadjava گفته است :

سلام

واااقعا ممنونم از لطفتون . درست شد ولی مشکلی که داره اینه که وقتی رنگ پس زمینشو یا مثلا عرضشو عوض میکنم ، دیگه نمیاد و مثله قبل میشه . و دیگه اینکه الان توی کامپیوتر باز میشه ولی توی گوشی و تبلت نمیاد !!!

خیلی ممنونم درستش کردم

12345.JPG

ویرایش شده توسط mohammadjava
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...