رفتن به مطلب

باز نشدن برخی ادرس ها به دلیل ف ی ل ت ر کلمات خاص

chem

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

در سایت بنده آدرس ها یا تصاویری که حاوی دو کلمه analysis و analytical باشه اصلا باز نمیشه و ا نگار فی ل تر شده این کلمات.  این کلمات هم کلماتی تخصصی در زمینه شیمی تجزیه می باشند این مشکل هم از دیروز ایجاد شده. جالبه که دیگر سایت های شیمی هم همین مشکل دارند

به نظرتون باید چی کار کرد؟

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، chem گفته است :

دوستان سلام

در سایت بنده آدرس ها یا تصاویری که حاوی دو کلمه analysis و analytical باشه اصلا باز نمیشه و ا نگار فی ل تر شده این کلمات. در حالی که سایت بنده تخصصی در زمینه شیمی و شیمی تجزیه ههست و این کلمات هم کلماتی تخصصی می باشند این مشکل هم از دیروز ایجاد شده

به نظرتون باید چی کار کرد؟

سلام و عرض ادب .

به تازگی ، تغییری در سایت ایجاد نکردید ؟ مثل افزودن افزونه ی تازه ، تغییر در قسمتی از کدهای قالب ، بروزرسانی جدید و ... ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

سلام و عرض ادب .

به تازگی ، تغییری در سایت ایجاد نکردید ؟ مثل افزودن افزونه ی تازه ، تغییر در قسمتی از کدهای قالب ، بروزرسانی جدید و ... ؟

درود و سپاس از توجه شما

خیر هیچ تغییری ایجاد نکردم به جز بروز رسانی 4.7.2 جالبه که تنها در ادرس هایی که دو کلمه analysis و analytical وجود داره لینک ها باز نمیشه 

البته لینک رو دادم به دوستم برای اون باز میشه

نمیدونم چرا واسه خودم باز نمیشه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، chem گفته است :

درود و سپاس از توجه شما

خیر هیچ تغییری ایجاد نکردم به جز بروز رسانی 4.7.2 جالبه که تنها در ادرس هایی که دو کلمه analysis و analytical وجود داره لینک ها باز نمیشه 

البته لینک رو دادم به دوستم برای اون باز میشه

نمیدونم چرا واسه خودم باز نمیشه

چند راهکار اولیه رو انجام بدید ، ببینید بازم مشکل پابرجاست یا خیر ؟

1- کش مرورگر رو خالی کنید و ترجیحا یکبار هم با یک مرورگر دیگه بررسی رو انجام بدید .

2- مودم تون رو ریست کنید و مجدد تست کنید .

3- با یک نرم افزار Change IP ، آی پی تون رو موقت تغییر بدید و مجدد بررسی کنید .

با توجه به گفته ی خودتون مبنی بر مشاهده ی بدون مشکل دو کلیدواژه ی مذکور توسط دوستتون ، این مشکل به احتمال زیاد یا به خاطر مشکل موقتی اینترنتتون هست که در مرحله ی اول با ریست مودم و در مرحله ی بعدی با تغییر آی پی ، فکر میکنم برطرف بشه و یا اینکه یک مشکل کوچیک در نمایش مرورگرتون باید باشه که با خالی کردن کش و یا تغییر مرورگر میتونید از این مورد هم مطمئن بشید .

تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید .

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است :

چند راهکار اولیه رو انجام بدید ، ببینید بازم مشکل پابرجاست یا خیر ؟

1- کش مرورگر رو خالی کنید و ترجیحا یکبار هم با یک مرورگر دیگه بررسی رو انجام بدید .

2- مودم تون رو ریست کنید و مجدد تست کنید .

3- با یک نرم افزار Change IP ، آی پی تون رو موقت تغییر بدید و مجدد بررسی کنید .

با توجه به گفته ی خودتون مبنی بر مشاهده ی بدون مشکل دو کلیدواژه ی مذکور توسط دوستتون ، این مشکل به احتمال زیاد یا به خاطر مشکل موقتی اینترنتتون هست که در مرحله ی اول با ریست مودم و در مرحله ی بعدی با تغییر آی پی ، فکر میکنم برطرف بشه و یا اینکه یک مشکل کوچیک در نمایش مرورگرتون باید باشه که با خالی کردن کش و یا تغییر مرورگر میتونید از این مورد هم مطمئن بشید .

تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید .

سپاس فراوان از محبت شما

با چند مرورگر تست کردم کروم،موزیلا،edge حتی با گوشی و تبلت هم همین طوره

کش مروگر هم با ctrl+f5 خالی کردم

با فیل تر ش ک ن وارد میشه و مشکلی نداره

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، chem گفته است :

سپاس فراوان از محبت شما

با چند مرورگر تست کردم کروم،موزیلا،edge حتی با گوشی و تبلت هم همین طوره

کش مروگر هم با ctrl+f5 خالی کردم

با فیل تر ش ک ن وارد میشه و مشکلی نداره

فیلتر شکنی هم که می فرمایید ، یکی از کارای اصلیش تغییر آی پی هست ، شما یکبار لطف کنید و مودم تون رو ریست کنید تا آی پی تون عوض شه ، اگه مشکل برطرف شد که هیچ ولی اگه نشد به احتمال زیاد ، همون حدس اولیه منطقی تره و فکر میکنم که ، این مشکل به خاطر اختلال موقتی در اینترنتتون ایجاد شده .

حالا واسه اطمینان ، لینک هایی که میفرمایید مشکل داره رو اینجا بزارید تا بنده هم یکبار وارد بشم و ببینم واسه منم مشکل داره یا خیر ؟

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، تازه وارد گفته است :

فیلتر شکنی هم که می فرمایید ، یکی از کارای اصلیش تغییر آی پی هست ، شما یکبار لطف کنید و مودم تون رو ریست کنید تا آی پی تون عوض شه ، اگه مشکل برطرف شد که هیچ ولی اگه نشد به احتمال زیاد ، همون حدس اولیه منطقی تره و فکر میکنم که ، این مشکل به خاطر اختلال موقتی در اینترنتتون ایجاد شده .

حالا واسه اطمینان ، لینک هایی که میفرمایید مشکل داره رو اینجا بزارید تا بنده هم یکبار وارد بشم و ببینم واسه منم مشکل داره یا خیر ؟

متاسفانه باید عرض کنم که این دو کلمه تخصصی شیمی فیلتر هست. همین امروز زنگ زدم طرف گفت کلی سایت دیگه هم همین مشکل دارند 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، chem گفته است :

متاسفانه باید عرض کنم که این دو کلمه تخصصی شیمی فیلتر هست. همین امروز زنگ زدم طرف گفت کلی سایت دیگه هم همین مشکل دارند 

احتمالا به خاطر فیلترینگ هوشمنده، هر چند نمیدونم چه ارتباطی داره ^_^ ولی خوب بهتره سریع به ساماندهی اطلاع بدید تا وضع بدتر نشده (چون میگید تخصصی هست کلمات)

پ‌ن: از داخل کلمه‌ی analytical میشه یه کلمه‌ی انگلیسی که معنی نامناسبی داره بیرون کشید، احتمالا فیلترینگ هوشمندشون به این مورد گیر داده. :ph34r:

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Farshad گفته است :

احتمالا به خاطر فیلترینگ هوشمنده، هر چند نمیدونم چه ارتباطی داره ^_^ ولی خوب بهتره سریع به ساماندهی اطلاع بدید تا وضع بدتر نشده (چون میگید تخصصی هست کلمات)

پ‌ن: از داخل کلمه‌ی analytical میشه یه کلمه‌ی انگلیسی که معنی نامناسبی داره بیرون کشید، احتمالا فیلترینگ هوشمندشون به این مورد گیر داده. :ph34r:

سپاس از توجه و راهنمایی شما

من امروز بهشون زنگ زدم آقایی گوشی برداشت گفت در دستور کار قرار دادیم میشه بفرمایید از کدوم بخش ساماندهی باید اقدام کنم؟ شماره تلفن یا لینک تماسی اگر دارید بفرمایید؟

آره اون کلمه analytical در شیمی به معنی تجزیه می باشد ولی متاسفانه جند حرف اولش یه کلمه دیگه هم میشه!!;) 

اگر من ساختار لینک عوض کنم و ولینک رو ویرایش کنم خطای 404 ایجاد میشه؟ اگر ریدارکت کنم چی؟ چه تاثیری روی سئو داره؟

بخشی از اون کلمه در لینک یک دسته خاص از نوشته ها هم هست

در ضمن این دو کلمه تنها در لینک به عنوان فیلتر شناخته میشه و در متن مشکلی ندارند

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، chem گفته است :

سپاس از توجه و راهنمایی شما

من امروز بهشون زنگ زدم آقایی گوشی برداشت گفت در دستور کار قرار دادیم میشه بفرمایید از کدوم بخش ساماندهی باید اقدام کنم؟ شماره تلفن یا لینک تماسی اگر دارید بفرمایید؟

آره اون کلمه analytical در شیمی به معنی تجزیه می باشد ولی متاسفانه جند حرف اولش یه کلمه دیگه هم میشه!!;) 

اگر من ساختار لینک عوض کنم و ولینک رو ویرایش کنم خطای 404 ایجاد میشه؟ اگر ریدارکت کنم چی؟ چه تاثیری روی سئو داره؟

بخشی از اون کلمه در لینک یک دسته خاص از نوشته ها هم هست

در ضمن این دو کلمه تنها در لینک به عنوان فیلتر شناخته میشه و در متن مشکلی ندارند

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

در مورد فیلتر نمیدونم باید چیکار کرد، احتمالا اگه تعداد زیاد باشه، خودشون باید برطرفش کنن.

ولی خوب واسه سئو بهتره لینک قدیمی رو به آدرس جدید ریدایرکت (از نوع 301) کنید تا اعتبار لینک قدمیم منتقل بشه، هرچند نمیدونم لینک فیلتر شده رو اگه ریدایرکت کنید منتقل میشه یا دوباره صفحه فیلترینگ میاد بالا.

صبر کنید تا دوستان با تجربه تر هم نظراتشونو بگن. 

پ ن: آدم واقعا تو کار این ساماندهی میمونه، چند وقت پیش هم یه چنین مشکلی واسه یکی از دوستان دیگه پیش اومده بود، ایشون یه سایت خبری داشتن و یه عکسی توی سایتشون بود از خانوم تینا آخوندتبار که با اسم tina-akhoondtabar ذخیره شده بود و سر همین کلمه اون عکس فیلتر شده بود. :rolleyes:

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

در مورد فیلتر نمیدونم باید چیکار کرد، احتمالا اگه تعداد زیاد باشه، خودشون باید برطرفش کنن.

ولی خوب واسه سئو بهتره لینک قدیمی رو به آدرس جدید ریدایرکت (از نوع 301) کنید تا اعتبار لینک قدمیم منتقل بشه، هرچند نمیدونم لینک فیلتر شده رو اگه ریدایرکت کنید منتقل میشه یا دوباره صفحه فیلترینگ میاد بالا.

صبر کنید تا دوستان با تجربه تر هم نظراتشونو بگن. 

پ ن: آدم واقعا تو کار این ساماندهی میمونه، چند وقت پیش هم یه چنین مشکلی واسه یکی از دوستان دیگه پیش اومده بود، ایشون یه سایت خبری داشتن و یه عکسی توی سایتشون بود از خانوم تینا آخوندتبار که با اسم tina-akhoondtabar ذخیره شده بود و سر همین کلمه اون عکس فیلتر شده بود. :rolleyes:

سپاس از راهنمایی شما

واقعا متاسفم آدم نمیدونه چی کار کنه؟

من یکی دو تا از لینکهایی که کلمه analytical داشت را ویرایش کردم و با افزونه yoast لینک ریدایرکت ساختم. اما به قول شما نمیدونم لینک های فیلترشده ریدارکت میشه یا خیر؟

باید فردا دوباره زنگ بزنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...