رفتن به مطلب

پشتیبانی نکردن از زبان فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه

لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم

زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره

البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است

خیلی ممنون

آدرس سایت: 

ic.xzn.ir/zodiac

لینک به ارسال
در در 2/11/2017 at 16:36، 4M!R گفته است :

خیلی ممنون الآن چک میکنم

فقط میتونید قبلش بگید چجوری از دیتابیس بکآپ بگیرم؟ 

لینک به ارسال

خب از پنل هاست  می تونین فول بکاپ بگیرین یا تنها از دیتابیس یا افزونه هایی هستن برای این کار

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ه‍.ش. at 15:35، zodiac گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان

من حدودا یه ماهی میشه که به جمع کاربران ورد پرس وارد شدم ولی مشکل جدی در پست گذاشتن به زبان فارسی دارم و وقتی که پست میزارم نام پست، متن پست، نام دسته به علامت سوال«؟» تبدیل میشه

لطفا راهنمایی کنین که چجوری مشکل رو حل کنم

زبان خوده وردپرس فارسی ـیه و مشکلی نداره

البته در سایت به صورت تکه تکه نوشته شده است

خیلی ممنون

آدرس سایت: 

ic.xzn.ir/zodiac

سلام و عرض ادب .

درخصوص مشکلتون ، دیگر دوستان راهنمایی کردن و بنده خواستم فقط یک نکته رو ذکر کنم و اون اینه که ، اگه میخواید بصورت جدی سایتی رو راه اندازی کنید و روش زحمت بکشید و وقت و انرژی بزارید ، بهتره که اولا از شرکت هایی که هاست رایگان عرضه می کنن ، هاست نگیرید ، درثانی منابع اولیه ی هاست و سرورتون رو متناسب با فعالیتی که قصد راه اندازیش رو دارید انتخاب کنید .

قبلش هم راجع به شرکت های ارائه دهنده ی هاست و سرور ، به خوبی تحقیق کنید که خدای نکرده وسط راه ، به مشکلات عجیب و غریبی که متأسفانه این روزها ، دامن خیلی از وبمسترهای تازه کار و حتی بعضا در برخی موارد ، کهنه کار رو گرفته ، دچار نشید .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...