رفتن به مطلب

سفارش طراحی پلاگین پلیر آنلاین ...

پست های پیشنهاد شده

سلام از اعضای این مجموعه که آقا مرتضی و ... پیغام در خصوصی ارسال کردیم و جواب ندادن !

آیا کسی در این انجمن هست که بتونی برای سایت وردپرس پلاگین پلیر آنلاین طراحی کنه که به صورت html باشه ؟

و مورد مهم دیگه اینکه پلیر آنلاین فعلی به صورت فلش پلیر و یه پلاگین هست که میخوام همین هم تبدیل به html بشه

اگر کسی هست لطفا یا در خصوص پیغام بده و هزینه ی و شرایط رو بفرمایید یا همینجا اعلام کنه

لینک به ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید،

برای درخواست سفارش یک افزونه تاپیکتون رو باید در بخش "خرید" انجمن مطرح کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، R.Haghighi گفته است :

سلام از اعضای این مجموعه که آقا مرتضی و ... پیغام در خصوصی ارسال کردیم و جواب ندادن !

آیا کسی در این انجمن هست که بتونی برای سایت وردپرس پلاگین پلیر آنلاین طراحی کنه که به صورت html باشه ؟

و مورد مهم دیگه اینکه پلیر آنلاین فعلی به صورت فلش پلیر و یه پلاگین هست که میخوام همین هم تبدیل به html بشه

اگر کسی هست لطفا یا در خصوص پیغام بده و هزینه ی و شرایط رو بفرمایید یا همینجا اعلام کنه

این نوع درخواست ها رو در بخش خرید انجمن مطرح کنید همینطور که علی جان فرمودن پلاگین درخواستی برای چه سایتی لازم دارین  ؟ و چقدر میخواین هزینه کنید ؟ 

• امتیاز 1
لینک به ارسال

عذرخواهی میکنم بابا عدم ایجاد مکان مناسب این تاپیک ...

دوستان اگر میتونید که اعلام کنید در خصوص قیمت و .. شخصی با شما صحبت کنم

سایت بنده موسیقی هست و این پلاگین فعلی توسط مرتضی مدیر همین وب سایت نزدیک 2 سال پیش طراحی شده بود

حالا میخوام همین پلاگین رو که فلش هست رو تبدیل به HTML کنم تا در موبایل و .. هم اجرا بشه و اگر هم میشه تغییرات جزئی در ظاهرش داده بشه

ویرایش شده توسط R.Haghighi
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...