رفتن به مطلب

مشکل title و کد توضیحات در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ...

من یه قالب از سایت راست چین خریدم ... یه مشکلی با قالب دارم اینه که وقتی تو سایت های سئو قالب رو چک میکنم title و توضیحات صفحه مشکل داره ...

title در صفحه ی اصلی : عنوان صفحه + توضیحات با هم در بخش تایتل قرار میگیره .... این موضوع باعث میشه تعداد کارکتر ها زیاد بشه ...
title درصفحه نوشته ها : عنوان صفحه + عنوان نوشته قرار میگیره و این باعث میشه که باز هم تعداد کارکتر ها خیلی زیاد بشه ...

من می خوام به این شکل باشه ...
صفحه اصلی : فقط عنوان سایت به برای تایتل باشه...

در نوشته ها : فقط عنوان نوشته برای تایتل باشه...

من کد های سایتم رو چک کردم نتونستم کد تایتل پیدا کنم تا تغییرش بدم ... اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم ..

لینک سایت : http://engineeredu.ir/

از اینجا میتونید سئو چک کنید ببینید : http://seorch.eu/

من تا یه جا هایی با وردپرس آشنا هستم و چند تا فایل پیوست کردم ! جایی که title باید باشه نیست !

1.png

2.png

3.png

لینک به ارسال

دوستان فقط اضافه کنم که من می خوام خودم بدونم چه کدی و کجای این قالب باید قرار بدم که کاملا اصولی و با سئو درست ... تایتل و توضیحات صفحه اصلی و هر پست رو بشه تغییر داد ...

با افزونه های سئو مشکل حل میشه ... میدونم ! ولی ترجیح میدم اول قالب به شکل اصولی درست بشه ... اگه نیاز هست هزینه ای پرداخت کنم تا کسی زحمتش رو بکشه هم در خدمتم .... فقط بکی بهم بگه و کجا چه کدی رو باید تغییر داد ...

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، m0ota گفته است :

دوستان فقط اضافه کنم که من می خوام خودم بدونم چه کدی و کجای این قالب باید قرار بدم که کاملا اصولی و با سئو درست ... تایتل و توضیحات صفحه اصلی و هر پست رو بشه تغییر داد ...

باید کدها رو دستکاری کنین

اگه خواستین واستون انجامش میدم

لینک به ارسال

اگر توضیحات سایتتون در جایی نمایش داده نمیشه از بخش تنظیمات حذفش کنید

لینک به ارسال

سلام علی جان ... اطلاعات هاستم رو تو پی وی براتون میفرستم ...

اگه امکان داره کد هایی که تغییر میدید رو به من بگید از کدوم قسمت تغییر دادید تا منم بدونم ... 

ممنونم

ویرایش شده توسط m0ota
لینک به ارسال

سلام

اگه مشکلتون برطرف نشده ! پوشه قالب یا اطلاعات مورد نیاز رو برام ارسال کنید بررسی کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...