رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام
بنده مدتی هست سایت جدیدم رو راه انداختم
پست های سایت اختصاصی هست و کلا همه چی اختصاصی هست
اما مشکلی در ایندکش شدن پست ها داریم
پس از ارسال پست ، وقتی "عنوان پست" رو سرچ میکنم بجای اینکه پست توی گوگل ایندکس شده باشه "صفحه اصلی" سایت ایندکس میشه
و بعضی اوقات حتی پست دیگری که هیچ ربطی به پست سرچ شده نداره ایندکس شده
کسی میدونه مشکل از کجاست
روی سایت از افزونه yoast seo استفاده میشد که بخاطر این مشکل تغیرش دادیم به All in One SEO Pack اما همچنان مشکل برقرار هست
دوستان اگر کسی تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم کمک کنه
ادرس سایت جهت بررسی

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، book4 گفته است :

سلام
پس از ارسال پست ، وقتی "عنوان پست" رو سرچ میکنم بجای اینکه پست توی گوگل ایندکس شده باشه "صفحه اصلی" سایت ایندکس میشه
کسی میدونه مشکل از کجاست
روی سایت از افزونه yoast seo استفاده میشد که بخاطر این مشکل تغیرش دادیم به All in One SEO Pack اما همچنان مشکل برقرار هست
ادرس سایت جهت بررسی

سلام

این میتونه با گذشت زمان حل شه!

میدونید مشکل از کجا میتونه باشه؟ 

ممکنه شما برچسب های سئو رو برای برگه ی نخست سایتتون ، مشابه پست ها قرار داده باشید ، و یا برعکس :)

شما باید سعی کنید کلمات کلیدی و برچسبها رو برای هر پست کاملا اختصاصی قرار بدید که پست هایی که ارتباطی برچسب ندارن اشتباهی ایندکس نشن . البته اینا اشتباه ایندکس نشده ، برچسب گذاری اشتباه و ناصحیح شما باعث شده که به این شکل ایندکس بشه و ظاهرا تداخل و بی نظمی و بهم ریختگی مشاهده کنید.

سعی کنید از برچسبهای پراکنده و بی ارتباط برای پست ها و صفحه ی اصلی استفاده نکنید تا از این مشکل خلاص بشید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، logomaster گفته است :

سلام

این میتونه با گذشت زمان حل شه!

میدونید مشکل از کجا میتونه باشه؟ 

ممکنه شما برچسب های سئو رو برای برگه ی نخست سایتتون ، مشابه پست ها قرار داده باشید ، و یا برعکس :)

شما باید سعی کنید کلمات کلیدی و برچسبها رو برای هر پست کاملا اختصاصی قرار بدید که پست هایی که ارتباطی برچسب ندارن اشتباهی ایندکس نشن . البته اینا اشتباه ایندکس نشده ، برچسب گذاری اشتباه و ناصحیح شما باعث شده که به این شکل ایندکس بشه و ظاهرا تداخل و بی نظمی و بهم ریختگی مشاهده کنید.

سعی کنید از برچسبهای پراکنده و بی ارتباط برای پست ها و صفحه ی اصلی استفاده نکنید تا از این مشکل خلاص بشید

درود

تشکر از پاسختون

در مورد گذشت زمان نمیدونم فکر نمیکنم با گذشت زمان حل بشه .!

بنده در برچسب ها مشکلی نمیبینم

اگر ممکنه مشکلات برچسب ها رو دقیق تر بگید تا بنده متوجه بشم

برچسب های بی ارتباط در پستی به کار برده نشده و تمام برچسب ها مرتبط هستند

همچنین بنظر برخی دوستان مشکل از قالب قبلی بود که قالب جدید پولی خریداری و روی سایت نصب شد

ویرایش شده توسط book4
نصب قالب جدید سایت
لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، book4 گفته است :

سلام
کسی میدونه مشکل از کجاست
ادرس سایت جهت بررسی

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

از اکانت گوگلتون خارج بشید و مجددا سرچ کنید ;)

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام، به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

از اکانت گوگلتون خارج بشید و مجددا سرچ کنید ;)

سلام

تشکر از پاسختون

انجام شد

تفاوتی حاصل نشد!

ویرایش شده توسط book4
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، book4 گفته است :

سلام

تشکر از پاسختون

انجام شد

تفاوتی حاصل نشد!

لطفا لینک اون صفحه‌ای که این مشکل رو باش دارید (یا عنوان پستی که سرچ میکنید) رو بگید تا ببینم در سورس صفحه چیزی پیدا میکنم یا نه.

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

لطفا لینک اون صفحه‌ای که این مشکل رو باش دارید (یا عنوان پستی که سرچ میکنید) رو بگید تا ببینم در سورس صفحه چیزی پیدا میکنم یا نه.

بصورت مثال دو مورد براتون قرار میدم

کلمه "دانلود فیلم Allied 2016" رو سرچ کنید صفحه 10! ببینید صفحه اصلی سایت ایندکس شده بجای اینکه پست ایندکس بشه

یا کلمه "دانلود فیلم Koblic 2016" رو سرچ کنید باز هم همون صفحه 9 یا 10 ! کلا یه پست دیگه ایندکس شده که هیچ ربطی به عنوانی که سرچ کردیم نداره

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، book4 گفته است :

بصورت مثال دو مورد براتون قرار میدم

کلمه "دانلود فیلم Allied 2016" رو سرچ کنید صفحه 10! ببینید صفحه اصلی سایت ایندکس شده بجای اینکه پست ایندکس بشه

یا کلمه "دانلود فیلم Koblic 2016" رو سرچ کنید باز هم همون صفحه 9 یا 10 ! کلا یه پست دیگه ایندکس شده که هیچ ربطی به عنوانی که سرچ کردیم نداره

من هر دوی این عناوین رو سرچ کردم ولی تو هیچ‌کدوم از صفحات چیزی نیورد برام :ph34r:

لطفا خود آدرس این صفحات رو بدید (لینک) تا سورس صفحه رو بررسی کنم.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، Farshad گفته است :

من هر دوی این عناوین رو سرچ کردم ولی تو هیچ‌کدوم از صفحات چیزی نیورد برام :ph34r:

لطفا خود آدرس این صفحات رو بدید (لینک) تا سورس صفحه رو بررسی کنم.

خدمت شما دو لینکی که بالا عرض کردم

لینک پست مورد نظر      لینک گوگل      لینک عکس پس از جستجوی عنوان پست ( بجای اینکه لینک پست ایندکس بشه صفحه اصلی سایت ایندکس شده )

لینک پست مورد نظر     لینک گوگل      لینک عکس پس از جستجوی عنوان پست ( پستی که هیچ ربطی به عنوان سرچ شده ندارد ایندکس شده )

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، book4 گفته است :

خدمت شما دو لینکی که بالا عرض کردم

لینک پست مورد نظر      لینک گوگل      لینک عکس پس از جستجوی عنوان پست ( بجای اینکه لینک پست ایندکس بشه صفحه اصلی سایت ایندکس شده )

لینک پست مورد نظر     لینک گوگل      لینک عکس پس از جستجوی عنوان پست ( پستی که هیچ ربطی به عنوان سرچ شده ندارد ایندکس شده )

من اون پست رو به کمک این ابزار بررسی کردم: http://www.seocentro.com/tools/search-engines/metatag-analyzer.html

وقتی نتیجه رو میده در قسمت عنوان no title میزنه و این یعنی اینکه صفحه تگ تایتل نداره! در حالی که مهمترین تگ در گوگل همین هست ولی وقتی سایت‌های دیگه رو باش تست میکنم مشکلی ندارن، پس مطمئنا مشکل از سایت شماست ولی خوب سورس سایت شما رو که بررسی می‌کنم تگ تایتل هست داخلش. :)

در ضمن یه مشکل دیگه هم که بود، اینه که سایتی مثل woorank نمیتونست اون پست رو آنالیز کنه و میگفت دسترسی نداره به صفحه (در حالی که برای سایر سایت‌ها چنین مشکلی نداره) که خوب این مشکل هم ممکنه به خاطر robots.txt باشه یا از سمت سرور دسترسی بسته شده باشه.

حالا پیشنهادی که دارم اینه که همه‌ی پلاگین‌هاتون رو غیر فعال کنید، از قالب پیشفرض وردپرس استفاده کنید و محتوای فایل اچ‌تی‌اکسس و روبوتس رو هم پاک کنید (قبلش یه جا بک‌آپ داشته باشید ازشون) و توی اون سایت اولی آنالیز کنید صفحه رو ببینید چی می‌گه.

ولی اینایی که گفتم حدسیاته، ممکنه مشکل جدی‌تر باشه و احتیاج باشه افراد متخصص بررسی کنن و شاید هم فقط به خاطر تازه‌کار بودن سایت باشه و همونطوری که دوستمون logomaster گفتن مشکل با گذشت زمان حل بشه، در کل بهتره اجازه بدین افراد متخصص بیان و نظر بدن.

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

من اون پست رو به کمک این ابزار بررسی کردم: http://www.seocentro.com/tools/search-engines/metatag-analyzer.html

وقتی نتیجه رو میده در قسمت عنوان no title میزنه و این یعنی اینکه صفحه تگ تایتل نداره! در حالی که مهمترین تگ در گوگل همین هست ولی وقتی سایت‌های دیگه رو باش تست میکنم مشکلی ندارن، پس مطمئنا مشکل از سایت شماست ولی خوب سورس سایت شما رو که بررسی می‌کنم تگ تایتل هست داخلش. :)

در ضمن یه مشکل دیگه هم که بود، اینه که سایتی مثل woorank نمیتونست اون پست رو آنالیز کنه و میگفت دسترسی نداره به صفحه (در حالی که برای سایر سایت‌ها چنین مشکلی نداره) که خوب این مشکل هم ممکنه به خاطر robots.txt باشه یا از سمت سرور دسترسی بسته شده باشه.

حالا پیشنهادی که دارم اینه که همه‌ی پلاگین‌هاتون رو غیر فعال کنید، از قالب پیشفرض وردپرس استفاده کنید و محتوای فایل اچ‌تی‌اکسس و روبوتس رو هم پاک کنید (قبلش یه جا بک‌آپ داشته باشید ازشون) و توی اون سایت اولی آنالیز کنید صفحه رو ببینید چی می‌گه.

ولی اینایی که گفتم حدسیاته، ممکنه مشکل جدی‌تر باشه و احتیاج باشه افراد متخصص بررسی کنن و شاید هم فقط به خاطر تازه‌کار بودن سایت باشه و همونطوری که دوستمون logomaster گفتن مشکل با گذشت زمان حل بشه، در کل بهتره اجازه بدین افراد متخصص بیان و نظر بدن.

تگ تایتل موجود هست و از این نظر مشکلی وجود نداره

فاکتور های سایتی که شما باهاش این مورد رو بررسی کردید خیلی قدیمی هست و تایتل رو نمیشناسه

بنده چشمم آب نمیخوره که با گذشت زمان مشکل حل بشه

در هر حال از کمک شما و سایر دوستان ممنونم:wub:

لینک به ارسال

درود

سایت از نظر ایندکس مشکلی نیست

عنوان زیر سرچ شد شما در صفحه اول و دوم نبودید که بخوام مشکل رو بررسی کنم

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، amintoudehzaeim گفته است :

مشکل از سایت مپ هست منم این مشکل رو قبلا داشتم سایت مپ گوگل نصب کنید سایت مپ رو از خود افزونه غیر فعال کنین فرکانسش رو متناسب با پست زنی تغییر بدین درست میشه

نظر من هم همین است سایت مپ را تنظیم کنید و از طریق ابزار وب مستر گوگل وارد اکانت بشوید در انجا لیستی از ارور ها و خطا ها و امار سایت شما نشان داده میشود

از موتور جستجوی بینگ و یاهو هم استفاده کنید شاید در انها درست نشان بدهد....

در گوگل عبارت site:yourdomain.com  را وارد کنید تا بدانید که چند تا از صحفه های سایت شما در گوگل ایندکس شده است.... و ایا همه انها این مشکل را دارند یا نه؟؟؟؟

لینک به ارسال
در در 2/6/2017 at 16:13، mohammad moradi گفته است :

درود

سایت از نظر ایندکس مشکلی نیست

عنوان زیر سرچ شد شما در صفحه اول و دوم نبودید که بخوام مشکل رو بررسی کنم

سلام

مشکل رتبه کلمات و عناوین سرچ شده نیست دوست گرامی

مشکل اشتباه ایندکس شدن مطالب هست

نیازی به بررسی نیست بنده عکس گذاشتم برای درک بهتر موضوع!

لینک به ارسال
در در 2/8/2017 at 22:22، amintoudehzaeim گفته است :

مشکل از سایت مپ هست منم این مشکل رو قبلا داشتم سایت مپ گوگل نصب کنید سایت مپ رو از خود افزونه غیر فعال کنین فرکانسش رو متناسب با پست زنی تغییر بدین درست میشه

سلام

اخیرا پست ها منظم و بهتر ایندکس میشن

افزونه سئو رو تغیر دادم و سایت مپ هم تغیر کرد اما مشکل رفع نشد اما اخیرا ایندکس سایت بهتر شده و بصورت منظم تری ایندکس میشه

ظاهرا طبق گفته @logomaster با گذشت زمان داره مشکل حل میشه

تشکر از پاسختون

لینک به ارسال
در در 2/11/2017 at 08:56، book4 گفته است :

سلام

اخیرا پست ها منظم و بهتر ایندکس میشن

افزونه سئو رو تغیر دادم و سایت مپ هم تغیر کرد اما مشکل رفع نشد اما اخیرا ایندکس سایت بهتر شده و بصورت منظم تری ایندکس میشه

ظاهرا طبق گفته @logomaster با گذشت زمان داره مشکل حل میشه

تشکر از پاسختون

خوشحالم که مشکلتون حل شده و به گفته من عمل کردین.;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...