رفتن به مطلب

سئوی قالب

nasim75

پست های پیشنهاد شده

سلام 

برای شرکت برادرم میخوام سایت درست کنم 

قالب آماده خریدم و ساختم

دنبال یه آموزش خوب میگردم برا سئو 

محتوای زیادی نداره اما میخوام تو صفحه اول گوگل باشه 

پک آموزشی یا راهنمایی که بتونم از گوگل استفاده کنم برای ثبت سایت معرفی بکنین

مرسی 

ویرایش شده توسط nasim75
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، nasim75 گفته است :

سلام 

قالب آماده خریدم و ساختم

مرسی 

سلام

ببینید. محتوای یک سایت باعث رتبه و اینا میشه، حالا این ک این سایت محتوای چندانی نداره و شما میخواید صفحه ی اول گوگل باشه کار سختیه. اولین قدم تبلیغات هست...

برای این قبیل سایت ها تبلیغات بهترین راهه. 

پکیج های راهنمای سئو هم چیز خاصی به اون صورت نمیتونه داشته باشه، جز همین مواردی ک بارها در انجمن راجبش صحبت شده، از جمله ، محتوای واقعی، کلمات کلیدی ، برچسب ها، کد نویسی بهینه قالب و سایت، بک لینک، تبلیغ و....

لینک به ارسال

مرسی از راهنمایی تون

یه شرکت معدنیه

محتوا رو میتونه مقاله های خودش رو بذاره 

اما راهنمای خوب میخوام بدون مشکل تو گوگل ثبت کنم 

و همین مقاله رو محتوا میذارم خوب سئو بشه 

یه پکیج یا یه مقاله خوب سئو اگه سراغ دارین بگین 

لینک به ارسال

میبینید ک کسی نیست :)

اما باور کنید مواردی ک من گفتم رو رعایت کنید هیچ نیازی به مرجع سئو ندارید. حالا اگه اصرار دارید، به جای اینهمه انتظار.... یه جستجوی کوچولو ، گوگل میتونه کمکتون کنه 

لینک به ارسال

درود

دوستان راهنمایی کردن

ولی خب با جست و جوی گوگل راهی از پیش نمیبرید

چه بسا که سلیقه ای و اشتباه یاد بگیرید!

و یک خطا به معنای نابودی سایت است.

در صورت تمایل به من پیام بدید تا روش ها رو براتون کامل توضیح بدم.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، websafa گفته است :

با یک سئو کار مشورت کنید بهتر جواب میگیرید

الان همه خودشونو سئو کار میدونن  سخته ادم کاربلد پیدا کرد

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

الان همه خودشونو سئو کار میدونن  سخته ادم کاربلد پیدا کرد

به شدت موافقم

با حقوق های بالا

در طی یکی دو هفته تضمین سایت در پیج 1 گوگل رو میدن

در حالی که سئو یه امر زمان بر و پر هزینه است.

پای دلال ها که باز بشه افراد کاربلد باید بنشینن و نگاه کنن که افراد غیر متخصص چطور کار می کنند.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، MVahedi گفته است :

به شدت موافقم

با حقوق های بالا

در طی یکی دو هفته تضمین سایت در پیج 1 گوگل رو میدن

در حالی که سئو یه امر زمان بر و پر هزینه است.

پای دلال ها که باز بشه افراد کاربلد باید بنشینن و نگاه کنن که افراد غیر متخصص چطور کار می کنند.

سلام

موافقم ، کار سختیه ... منم چند وقتی زمانبرد تا سئوکار خوب پیدا کردم ، عالی و درجه یک

البته قالب نال و افزونه نال شده داشته باشید اصلا قبول نمیکنه ، سایت هم نداره . ولی کارش درجه یک هست و سایت های بزرگی رو سئو کرده ...

من عمر دامنه سایتم زیر دو ماه بود ، سایت لینک منو بصورت بلاک آورد توو گوگل !!! البته فعلا پست ها هست و بزودی میره روی دسته بندی

لینک به ارسال

سلام

یک سایتی که مطالبش جدید باشه و بتونه کاربر رو به سمت خودش جذب کنه +یک قالب سبک + رعایت اصولی که همه دیگه ازش خبر دارن(متا تگ ها،مینیفی کردن و...)=افزایش رتبه سایت

یاعلی

لینک به ارسال
در در 1/31/2017 at 23:14، nasim75 گفته است :

سلام 

قالب آماده خریدم و ساختم

مرسی 

درود بر شما وقت بخیر

دوست عزیز شما برای سئو کردن سایتتان باید در گام نخست ببینید که چه کلمات کلیدی میخواهید در صفحه اول گوگل داشته باشید ( هرچقدر تعداد کلمات کلیدیتان کمتر باشد سریعتر به هدف میرسید )

حالا باید کلیه مطالب مربوط به سئو کردن قالب را مطالعه بفرمائید وسپس با افزونه هایی مانند WordPress SEO و... که کمک بسیار زیادی را به سئو کردن سایت به شما میکنند نصب کنید و باز هم با توجه به راهنمایی هایی که در اینترنت موجود است آنها را به خوبی تنظیم کنید ( توجه داشته باشید که فقط از یک افزونه سئو استفاده کنید )

حال که قالب خود را سئو کردید نوبت به سئو کردن مطالب میرسد که برای این کار نیز میتوانید با استفاده از راهنمائی هایی که موجود است مانند درج بک لینک در مطالب و رعایت کردن میزان استفاده از کلماتی که شما به عنوان کلمه کلیدی میخواهید سایتتان با آن شناخته شود مطالب خود را سئو کنید

بعد از این کار نیاز است که شما رتبه و میزان تاثیر گذاری کارهایی که انجام داده اید را زیر نظر داشته باشید و به نوعی به گوگل برای معرفی بهتر سایت شما کمک کنید . برای این کار شما باید از دو ابزاری که خود گوگل در اختیار شما قرار داده است استفاده کنید و این دو ابزار گوگل آنالیز ( Google Analytics ) و گوگل وب مستر ( Google Webmaster ) میباشد که باز هم برای استفاده از این دو ابزار راهنمایی های زیادی در سطح اینترنت موجود است که میتوانید آنها را مطالعه بفرمائید

توجه داشته باشید که تمام این کارها زمان بر است و این پروسه کم کم 6 ماه طول خواهد کشید اما حالا اگر شما کمی عجله دارید میتوانید به نوعی هم خودتان را گول بزنید و هم گوگل را اما این را هم بدانید که اگر گوگل بفهمه که شما قصد اذیت کردنشو داشتید حسابی اذیتتون میکنه و به کل بلاکتون میکنه تا دیگه از این کارای زشت نکنید حالا این کار زشت چیه اون اینه که شما به عنوان مثال 2 کلمه کلیدی با عنوان طلا و فیروزه داردید و میخواهید هرکس این دو کلمه را جستجو کرد سایت شما در صفحه اول گوگل باشد برای این کار میتوانید در سایتتان دو صفحه با این نام ها درست کنید و در تمام دیگر صفحات سایت و مطالبتان در جایی از صفحه این دو کلمه را به این صفحات لینک کنید و بعد با قرار دادن این 2 صفحه در سایت های پاپ آپ روزانه 2000 بازدید بریزید تو این صفحات اون موقع هست که گوگل خیلی سریعتر به سایت شما رتبه میده و روز به روز تو نتایج به صفحه اول نزدیک تر میشوید تا اینکه میرسید صفحه اول و احساس میکنید خیلی غولید :D

اما در کل از این کارای بد نکنید برادر من زشته عیبه آخرش به ضرر خودتون تموم میشه همون راه طولانی را انتخاب کنید حداقل خوبیش اینه که میدونید آخرش همه میان صفحه اول و میرن ولی اونی که همیشه صفحه اول میمونه شمایید

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...