رفتن به مطلب

درست نشان ندادن نام سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه سایت دانلود نرم افزار دارم به اسم ۲۰ پاتوق سایت دانلود نرم افزار وسرگرمی ولی من همین اسم رو گذاشتم برای نام سایت ولی وقتی سایت رو باز میکنی اینجور نشون میده پاتوق سایت دانلود نرم افزار وسرگرمی 20 20 رو میاره آخر نشون میده نمیدونم چیکارش کنم تا درست بشه ادرس سایتم www.20patogh.com هست ممنون میشم راهنماییم کنید

یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدون سایت آسان دانلود و ... چه جور توی winrar در قسمت comment تصویر میزارند مثل تصویر زیر post-454-0-49774000-1356515984_thumb.png

لینک به ارسال

سلام- جواب سوال اول: شما بیست رو آخر بنویسی، فکر میکنم درست بشه.

جواب سوال دوم شما: هم به صورت دستی میشه نوشت و هم نرم افزار هایی در این زمینه وجود داره که با سرچ در گوگل میتونید پیدا کنید..

لینک به ارسال

1- شما باید از وردپرس نسخه فارسی استفاده کنید.

2- در خود Winrar این امکان وجود دارد.

لینک به ارسال

اون اسم سایت که شما میگید در کجا اینطور نمایش داده میشه؟ در بالای بخش آدرس بار مرورگر؟

لینک به ارسال

سلام

برای من که درست نمایش داده میشه!!

مشکلات حل شده یا نه؟

یکی از ساده ترین راهها برای اینگونه مشکلات حذف کردن فاصله بین 20 و متن فارسی است......

لینک به ارسال

مطلب عالی ای بود ممنون

بله همین جا هست

به پیوندی که داده شده برید و بخونید جوابتون را می گیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...