رفتن به مطلب
شاهین

حذف امکان آپلود فایل برای اعضای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام،

می خواهم امکان آپلود فایل را برای مشتریکن حذف کنم، اما وقتی از طریق افزونه

User Role Editor به تنظیم دسترسی های نقش مشترک می روم و تیک آپلود فایل را برداشته و بروز می کنم، بار بعد تیک مربوطه باز می گردد.

post-47-0-40244900-1337191215_thumb.jpg

ویرایش شده توسط shahin

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

شما میتونی این قابلیت رو از طریق role بصورت دستی هم غیرفعال کنید:

http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

لینک به ارسال

بله، اما در کدام فایل؟

شما میتونی این قابلیت رو از طریق role بصورت دستی هم غیرفعال کنید:

http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

لینک به ارسال

سطح دستریهارو در فایل functions قالب می تونید بنویسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام. چجوری میتونم به کاربر با نقش نویسنده یا ویرایشگر اجازه بدم که محصولات و سفارشات رو هم ببینه و بتونه باهاشون کار کنه.
    • توسط mojtabavi07899
      سلام
      دنبال افزونه ای میگردم که بتوان به کاربران اعتبار داد وآنها بتوانند با این اعتبار به برگه ای خاص دسترسی داشته باشند و پس از هر بار ورود به آن برگه مقدار مشخصی از اعتبار آن ها کسر شود و پس از پایان اعتبار دیگر به آن صفحه دسترسی نداشته باشند در ضمن در صفحه ای بتوانند اعتبار باقی مانده خود را ببینند
      با تشکر
    • توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم
    • توسط rahro14
      سلام
      مشکل بسیار عجیبی پیدا کرده ام که تا هفته پیش اینطور نبود و تقریبا یک دفعه اینطور شده یا حداقل من کار خاصی نکردم که چنین اتفاقی افتاده
      تمام فرآیندهای سایت خوب پیش می رود ولی من با رفتن به آدرس /wp-admin/ با پیام «متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.» و این پیام در تمام زیرشاخه‌های بخش مدیریت داده می شود ، جالبتر آنکه برای کاربران غیر مدیر همچین مشکلی وجود ندارد
      خب من خیلی چیزها را تست کردم
      مثلا تغییر نام پوشه های پلاگین و تم کلا content ولی هیچ کدام جواب نداد
      پیشوند نام دیتابیس هم تغییری نکرده
      قابلیت های مدیر در دیتابیس درست است (a:1:{s:13:"administrator";b:1;})
      مدیر جدیدی هم اضافه کردم که باز هم همین مشکل را دارد
      افزونه هایی که شاید در این مشکل نقش داشته باشند user role editor , user pro  هستند که البته گفتم تک تک اسم پوشه شان را هم تغییر دادم ولی وضعیت سایت همان است
      نکته دیگر که شاید موثر باشد گواهی‌نامه ssl است که البته از قدیم بوده و مشکلی هم نداره
      پیشاپیش از همکاری و پاسختون ممنونم
    • توسط Leila-A
      سلام
      میخوام اگر تو سایتم  مثلا 10  تا کاربر دارم و برای هر کدوم از اینا یه صفحه اختصاص دارم،کاربرها وارد سایت بشن، داشبورد رو ببینن و فقط در این حد که بتونن تو صفحه خودشون پست بگذارن یا پستشون رو ویرایش و حذف کنند دسترسی داشته باشند، چه پلاگینی رو معرفی میکنید؟
      ممنونم
  • اضافه کردن...