رفتن به مطلب

آیا همچین چیزی ممکنه ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وردپرسی

من سایت دانلود عکس می خوام راه بندازم

قالبش تقریبا تموم شده فقط ی قسمتش که مربوط میشه به دانلود عکس رو مشکل دارم

می خوام بصورتی باشه که مثلا لینک عکس رو روی نوشته ای مثل دانلود عکس جانی دپ بذارم و بعد از کلیک روی اون عکس دانلود بشه نه نمایش عکس در تب جدید

ممنون میشم راهنماییم کنید :)

لینک به ارسال

خب دوست عزیز بسته به کد نویسی فالب شما و درج تگ لینک شما می تونید یه کاره ساده بکنید

از تصویر شاخص استفاده کنید

در محتوای فایل page یا single قالبتون مکانی رو برای نمایش تصویر شاخص در نظر بگیرید و درون تگ لینک قرار بدین

تگ لینک رو با استفاده از زمینه دلخواه ادرس دهی کنید

زمینه دلخواه برای لینک دانلود بسازید

لینک به ارسال

البته اين چيزي كه ميگم خارج از بحث اين تاپيك هست

ولي بهتره كه سايت عكس نزنيد . چون كه شما عكس ها رو كپي مي كنيد و گوگل هم كاملا تشخيص ميده و حتي اگر از چنگ گوگل فرار كنيد از چنگ فيلترينگ نمي تونيد فرار كنيد و آخرش هم فيلتر ميشيد و 3/4 بازديد از بين ميره + كلي وقت كه صرف سايت كرديد ! به دردسرش نمي ارزه (تجربه شخصي) ولي در نهايت تصميم رو خود شما ميگيريد من فقط خواستم تجربم رو به شما بگم كه شما هم اين همه راه رو دوباره طي نكني :)

لینک به ارسال

شما باید با headers در php کار کنید تا عکس رو بصورت دانلودی به کاربر بدید.

لینک به ارسال

البته اين چيزي كه ميگم خارج از بحث اين تاپيك هست

ولي بهتره كه سايت عكس نزنيد . چون كه شما عكس ها رو كپي مي كنيد و گوگل هم كاملا تشخيص ميده و حتي اگر از چنگ گوگل فرار كنيد از چنگ فيلترينگ نمي تونيد فرار كنيد و آخرش هم فيلتر ميشيد و 3/4 بازديد از بين ميره + كلي وقت كه صرف سايت كرديد ! به دردسرش نمي ارزه (تجربه شخصي) ولي در نهايت تصميم رو خود شما ميگيريد من فقط خواستم تجربم رو به شما بگم كه شما هم اين همه راه رو دوباره طي نكني :)

ممنون بابت راهنماییت / ولی من قرار نیست بقول معروف از خط قرمز ها عبور کنم و بیشتر ارائه عکس با سایز بالا هست . (طبیعت و حیوانات و غیره ...)

شما باید با headers در php کار کنید تا عکس رو بصورت دانلودی به کاربر بدید.

ممنون مرتضی جان . اگه آموزشی در این زمینه هست منو به لینکش راهنمایی کن . و اگه نیست وقت کردی برام توضیح بده . ممنون

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنماییت / ولی من قرار نیست بقول معروف از خط قرمز ها عبور کنم و بیشتر ارائه عکس با سایز بالا هست . (طبیعت و حیوانات و غیره ...)

خواهش / حالا كه علاقه وافر داري دو تا نكته ميگم كه به بهبود سئو و جلوگيري از فيل شدن كمك مي كنه :

1-عكس ها حتما واترمارك داشته باشه + اسمش تغيير پيدا كنه + سايز اصلي تغيير كنه ... اينا روبات هاي گوگل رو يكم ميپيچونن ;)

2-كلماتي مثل جاني دپ و تيلور سويفت و غيره نبايد تو سايت باشه :D + توي ساماندهي ثبت شده باشه

لینک به ارسال

اگر قراره عکس ها بزرگ و خاص باشند به نظرم بهتره نسخه ی اصلی رو زیپ کنی که هم خود بخود ذخیره بشه هم ترافیک کمتری اشغال کنه و هم کوئری ایجاد نشه چون با استفاده از کد php به تعداد لینک های عکس کوئری ایجاد خواهد شد و در درازمدت احتمالا با بالا رفتن بازدیدکنندگان به هاست های خیلی قوی نیاز پیدا می کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...