رفتن به مطلب

مشکل با افزونه گوگل سایت مپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از افزونه google-sitemap-generator استفاده میکنم بیشتر نیازهامو برطرف کرده فقط یه مشکلی که هست برای تگها ( sitemap-tax-post_tag.xml ) محدودیت نداره و صفحه بندی نمیکنه این باعث شده که بیشتر از 5هزار برچسب رو تو این صفحه معرفی کنه که اصلا صفحه چون سنگینه باز نمیشه بعد گوگل وبمستر هم ارور داده که کمتر باید باشه.

اگه میشه کاری کرد که تگ ها (برچسب ها) رو صفحه بندی کرد یا کاری کرد که مثلا 500 برچسب آخر رو نشون بده بهم بگید پلیز

ممنون

لینک به ارسال
در در 1/22/2017 at 12:28، hosseintvkl گفته است :

سلام دوستان

من از افزونه google-sitemap-generator استفاده میکنم بیشتر نیازهامو برطرف کرده فقط یه مشکلی که هست برای تگها ( sitemap-tax-post_tag.xml ) محدودیت نداره و صفحه بندی نمیکنه این باعث شده که بیشتر از 5هزار برچسب رو تو این صفحه معرفی کنه که اصلا صفحه چون سنگینه باز نمیشه بعد گوگل وبمستر هم ارور داده که کمتر باید باشه.

اگه میشه کاری کرد که تگ ها (برچسب ها) رو صفحه بندی کرد یا کاری کرد که مثلا 500 برچسب آخر رو نشون بده بهم بگید پلیز

ممنون

می تونید از افزونه سئو یوست استفاده کنید ، خودش یه امکان سایت مپ داره که هر نوع سایت مپ رو دسته بندی میکنه و به صورت پیش فرش هر 1000 تا رو صفحه بندی میکنه و حتی می تونید این عدد رو بالا و پائین کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...