رفتن به مطلب

مشکل عجیب ارور 500 و عدم ویرایش یک سری پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام
دوستان از دیروز سایت من http://www.hdland.in/ به هنگام ورود به صفحه اصلی و یا پنل مدیریت ارور internal server 500 رو می دهد ..
با چند با رفرش صفحه باز می شود اما چند مشکل بوجود امده :
1 نسخه ابدیت وردپرس به ورژن 4.7.1 اخرین ورژن نوتیفیکیشن داره اما روی بروز رسانی خودکار که می زنم ابدیت نمیشه و می زنه خطا در گشودن فایل
2 - یکسری پست های سایت برای یک دسته به خصوص ویرایش به تاریخ روز نمی شوند . یعنی به فرض می خوام پست رو از تاریخ هفته پیش به امروز تغییر زمان بدم بعد از زدن دکمه ذخیره و انتشار پشت یا وارد همین صفحه ارور می شود یا رو همون تاریخ می ماند و بعد از زدن دکمه وارد صفحه تمام نوشته ها می شود !!

پلاگین ها رو غیر فعال کردم تغییری نشد
پوشه ساب دامین ها رو عوض کردم تغییری نشد
قالب رو هم نمیشه تغییر بدم اظز طریق خود وردپرس ...

الان ارور لوگ ها رو بررسی کردم و هاست هم تیکت زدم اونام میگن مشکل از اینه که وردپرس قبل از اجرا شدن خارج میشه ...

[Fri Jan 20 1348.938066 2017] [core:error] [pid 18495] [client 46.143.255.251:64934] End of script output before headers: admin-ajax.php, referer: http://www.hdland.in/wp-admin/edit.php

این مشکل از چی هست ؟!

مشکل از قالب هست یا خود وردپرس .. یعین وردپرس رو ستی ابدتی کنم درست میشه ؟

لینک به ارسال

از هاست وردپرس رو به صورت دستی به‌روز کنید (نگارش جدید رو دانلود و جایگزین/Replace با فایلهای قبلی کنید)

پوشه wp-content را برای تست تغییر نام دهید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Parsa گفته است :

از هاست وردپرس رو به صورت دستی به‌روز کنید (نگارش جدید رو دانلود و جایگزین/Replace با فایلهای قبلی کنید)

پوشه wp-content را برای تست تغییر نام دهید

سلام . از دیروز تا الان چندین راه رفتم که خلاصه اش این شده  .

یک بار پی اچ پی سایت رو زا طریق هاست به قدیمی ترین ورژن برگردوندیم درست شد ...

بعد دوباره پی اچ پی رو برگردوندیم به ورژن 7 و باز خراب شد و این ارور اومد .. این بار ظرفیت پی اچ پی رو افزایش دادم که از دیشب تا صبح درست بود دوباره امروز صبح خراب شد و ارور برگشت ..

وردپرس رو هم دستی ابدیت کردم باز تغییری نشد ...

ایراد می تونه از قالب باشه یا ویروسی شده باشم؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، hdland گفته است :

سلام . از دیروز تا الان چندین راه رفتم که خلاصه اش این شده  .

یک بار پی اچ پی سایت رو زا طریق هاست به قدیمی ترین ورژن برگردوندیم درست شد ...

بعد دوباره پی اچ پی رو برگردوندیم به ورژن 7 و باز خراب شد و این ارور اومد .. این بار ظرفیت پی اچ پی رو افزایش دادم که از دیشب تا صبح درست بود دوباره امروز صبح خراب شد و ارور برگشت ..

وردپرس رو هم دستی ابدیت کردم باز تغییری نشد ...

ایراد می تونه از قالب باشه یا ویروسی شده باشم؟

جناب آقای خانی شما به مسئولین نت افراز تیکت بزنید خودشان براتون درست میکنند . توی پشتیبانی عالی هستند فوریت را بذارید اورژانسی

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، neda411 گفته است :

جناب آقای خانی شما به مسئولین نت افراز تیکت بزنید خودشان براتون درست میکنند . توی پشتیبانی عالی هستند فوریت را بذارید اورژانسی

سلام . دو سه روز است درگیر هستیم با دوستان نت افرازی ولی اونا هم مثل اینکه نمی تونند بفهمنند علت اصلی چیه .. دو سه بار موقت درست شده و بعد  از چند ساعت همان طوری هست ...

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، ali_joon گفته است :

به احتمال خیلی زیاد مشکل از قالبتون باشه...

حالا که همه راه ها رو امتحان کردید یه بار قالب رو تغییر بدید ببینید درست میشه یا نه ؟!

اگه از خود وردپرس نمیتونید قالب رو تغییر بدید ! از هاست انجام بدید...

معمولا پشتیبانان نت افراز مشکل و خطاهای مربوط به خود هاست و سرور رو برسی میکنند

و اسکریپت و اینجور چیزا رو باید خودتون برسی کنید...

سلام نمی دونم والا  یکشنبه تقریبا کامل درست بود اما الان دوباره همون شده . هی اوکی میشه و بعد برمی گرده ...

قالب رو از وردپرس تغییر دادم همون طوری بود ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...