رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

بنده میخواستم برای مطالب و یا محصولات موجود در یک دسته بندی خاص ، تبلیغات و یا متن متفاوتی ایجاد کنم که اون مطالب فقط برای مطالبی که فقط در اون دسته بندی ، تعیین شده قابل نمایش باشه . بعد از جستجو کد زیر رو پیدا کردم

<?php if (is_category(vizit)){
echo 'تست';
} ?>

اما وقتی در محل مورد نظر میزارم کار نمیکنه و چیزی نمایش داده نمیشه . با آیدی دسته بندی هم تست کردم ولی بازم رفع نشد . فانکشن مربوطه هم چک کردم و هیچ مشکلی نداشت .

منبع آموزش لینک زیر هست ولی متاسفانه رفع نشد . البته من از افزونه edd استفاده میکنم و در اصل برای دسته بندی های اون این مورد رو میخوام که فکر نمیکنم نوع دسته بندی پیشفرض وردپرس با این افزونه متفاوت باشه .

https://developer.wordpress.org/reference/functions/is_category/

از استادان گرامی تقاضا میکنم بنده رو راهنمایی کنم جهت انجام این مورد . راستش خیلی واجبه . ممنون تون میشم

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

کد رو در فایل category.php تست کردید؟

از تابع زیر استفاده کنید

https://codex.wordpress.org/Function_Reference/is_tax

لینک به ارسال

سلام . نه این کد رو من داخل برگه نمایش محصول امتحان کردم . آخه میخوام تبلیغ رو در صفحه محصولاتی که در دسته بندی مثلا کارت ویزیت هست نمایش بده . برای همین توی برگه محصولات گذاشتم

سلام . وقتتون بخیر

جناب من کد شما هم تست کردم اما جواب نداد بازم . نمیدونم دقیقا باید چطور وارد کنم که نشون بده .

<?php is_tax$taxonomy$term ); ?>

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

باید کد 

<?php if (is_category(vizit)){
echo 'تست';
} ?> 

در فایل فانکشن اضافه کنید اما نه به این صورت به طور مثال شما تبلیغ رو به صورت پیش فرض در سایدر بار بگذارید منتها متد display رو برابر با none قرار بدید اما وقتی که به این دسته رسید display رو برابر با block قرار بده که با اینکار تبلیغ و یا متن شما به نمایش در میاد، بنده یادم خیلی وقت پیش یک کار مشابه همین رو انجام دادم و کاملا جواب داد منتها الان حضور ذهن ندارم اگه فایل هارو پیدا کردم همینجا ارسال میکنم روشش رو موفق باشید.

ویرایش شده توسط Poorya.sh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...