رفتن به مطلب

کار نکردن ساب دامین جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام
من سایتم روی ادرس public_html/test  هستش 
که وقتی ادرس رو میزنم (http://bsbmu.ir/test/ ) سایت باز میکنه
الان یه ساب دامین با این ادرس ساختم ihsc.bsbmu.ir و ادرس بالا رو از Document Root بهش دادم . ولی سایت بالا نمیاد
مشکل چیه؟

555.JPG

لینک به ارسال

دوست عزیز  وقتی ساب دامین ایجاد می کنی برفرض:

forum.site.com  پوشه ای به نام  forum ایجاد میشه  و این ادرس به اون اشاره می کنه

الان شما  ساب دامین ihsc.bsbmu.ir رو ساختی  این به پوشه ihsc اشاره می کنه  

شما که پوشه test ایجاد کردی باید ساب دامینت این باشه test.bsbmu.ir تا  درست کار کنه

البته از سی پنل میشه ساب دامین  رو به پوشه ای دیگه وصل کرد

امیدوارم که منظورتونو درست متوجه شده باشم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

دوست عزیز  وقتی ساب دامین ایجاد می کنی برفرض:

forum.site.com  پوشه ای به نام  forum ایجاد میشه  و این ادرس به اون اشاره می کنه

الان شما  ساب دامین ihsc.bsbmu.ir رو ساختی  این به پوشه ihsc اشاره می کنه  

شما که پوشه test ایجاد کردی باید ساب دامینت این باشه test.bsbmu.ir تا  درست کار کنه

البته از سی پنل میشه ساب دامین  رو به پوشه ای دیگه وصل کرد

امیدوارم که منظورتونو درست متوجه شده باشم

سلام
ممنون از پاسخگویی تون 
ولی تشابه اسم بین پوشه و ساب دامین اجباری نیست و ما میتونیماز Document Root ادرس هر پوشه ای که وردپرس داخل نصب هست رو بدیم
مشکل من اینه که هر ساب دامین دیگه ای کار میکنه به جز این ساب دامین (ihsc.bsbmu.ir) 
نمیدونم چرا ...
الان به عنوان مثال با این همون پوشه test رو روی این ادرس w.bsbmu.ir گذاشتنم و داره کار میکنه .

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، mosi1672 گفته است :

سلام
ممنون از پاسخگویی تون 
ولی تشابه اسم بین پوشه و ساب دامین اجباری نیست و ما میتونیماز Document Root ادرس هر پوشه ای که وردپرس داخل نصب هست رو بدیم
مشکل من اینه که هر ساب دامین دیگه ای کار میکنه به جز این ساب دامین (ihsc.bsbmu.ir) 
نمیدونم چرا ...
الان به عنوان مثال با این همون پوشه test رو روی این ادرس w.bsbmu.ir گذاشتنم و داره کار میکنه .

من بالا عرض کردم که میشه ساب دامین رو به پوشه خاص وصل کرد

ضمنا ihsc.bsbmu.ir  مشکلی نداره و  باز میشه

FireShot Capture 233 - سایت دهمین همایش کشوری تازه های علوم بهداشتی - بسیج _ - http___ihsc.bsbmu.ir_.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...