رفتن به مطلب

پر شدن فضای هاست بی دلیل

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز اگه افزونه کش نصب کرده باشین این افزونه ها  به سبب عملکردشون می تونن فضای سایت رو اشغال کنن.

لینک به ارسال

خب اول همه چک کنید کدوم قسمت حجمش الکی رفته بالا ! از ایمیل هم میتونه باشه که حجم ایمیل رو بینهایت گذاشته باشید و الان با اسم پر شده باشه .....

لینک به ارسال
در در 1/10/2017 at 08:01، RedPlus گفته است :

رفته بالا ! از ایمیل هم میتونه باشه که حجم ایمیل رو بینهایت گذاشته باشید و الان با اسم پر شده باشه ...

سلام با تشکر از وقتی که گذاشتید. پوشه wp content  حدودا 30مگ هست و بقیه ناچیزن ولی در کل 272 مگ پر نشون میده. سایت تازه کاره و چیزی هم ندارم. چندتا فایل آپلود کردم و پاکشون کردم ، میگم شاید همونا یه جایی هستن؟

لینک به ارسال
در در 1/10/2017 at 16:36، safa گفته است :

فضای هاستی که گرفتم 300مگ هست هنوز چیزی نذاشتم 272 مگ پر نشون می ده. لطفا راهنمایی کنید؟ همه پوشه ها رو نگاه کردم فقط پوشه wp-content  28 مگ هست و بقیه ناچیزن حسابی گیج شدم

سلام

300 مگابایت فضا رو از کجا گرفتی !

بگذریم, توی دایرکت ادمین یه قسمت هست به اسم Disk Space Usage روی اون کلیک کنید و ببینید کدوم قسمت فضای بیشتری اشغال کرده,

درضمن همان قسمت روت هاست رو هم چک کنید فایلی به اسم error_log موجود هست یا نه اگه بود حذف کنید.

موفق باشید

1.png

لینک به ارسال

پوشه tmp رو هم پیدا کنید احتمالا فایلهایی که پاک کردید کاملا پاک نشدن و درون پوشه تمپ قرار گرفتند

لینک به ارسال

سلام با تشکر از پاسخ شما.از   p30hosting  برای شروع کار و دست گرمی!

کنترل پنلم دایرکت ادمین هست رفتم تو قسمت site summary/.... ولی هیچ پوشه ای حجم بالا نداره.

پوشه tmp که گفتین رو از کجا پیدا کنم؟

disk usage.png

لینک به ارسال
در در 1/10/2017 at 06:10، p47ri0t گفته است :

دوست عزیز اگه افزونه کش نصب کرده باشین این افزونه ها  به سبب عملکردشون می تونن فضای سایت رو اشغال کنن.

سلام ممنون که پاسخ دادین، سایت تازه کاره و هیچی نصب نکردم.

لینک به ارسال

دوست عزیز بخش backup  رو چک کنید ، چون فایل های بکاپ هم از فضای هاست استفاده می کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...