رفتن به مطلب
sajadshiraz

ویروسی شدن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام
چند روز میشه وردپرس من مشکل بهم زده
روز اول متوجه شدم سایت فقط صفحه اول باز میشه بقیه صفحات ارور 404 میده
پرسیدم گفتن پیوند یکتا تغییر کرده درستش کردم ولی بازم تغییر کرد
تو هاست چک کردم دیدم فایل htaccess مشکل داره و مشکلش اینه که بعد از چند ساعت از پاک کردنش دوباره permission از حالت 644 به 444 تغییر پیدا میکنه و حجمش تند تند اضافه میشه و بعد از اینکه حجم زیاد شد دیگه ارور 404 شروع میشه
با هاست در میان گذاشتم چندین بار ویروس یابی کردن میگن مشکلی نیست
قالب ها رو کلا حذف کردم
افزونه ها رو کلا حذف کردم
بازم این مشکل وجود داره
خواهشا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

در ضمن دوستان ورود به سایت من هم زیاد شده با وجود اینکه 10 بار پسورد وردپرس، هاست و دیتابیس عوض کردم ولی بازم ورود وجود داره
https://www.google.com/search?q=site%3Apolbank.ir&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab
این چک کنید متوجه میشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط saeedator
      سلام

چند روز پیش دیدم روی بعضی از پست ها این خطا ظاهر میشه:

Warning: file_exists(): File name is longer than the maximum allowed path length on this platform (260): E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir/wp-content/themes/weblighttemp/single-post-%d9%86%d8%a7%da%af%d9%81%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87%e2%80%8c%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86%d8%b3%d8%b1%d8%aa-%d8%af%d9%88.php in E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir\wp-includes\template.php on line 659

Warning: file_exists(): File name is longer than the maximum allowed path length on this platform (260): E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir/wp-content/themes/weblighttemp/single-post-%d9%86%d8%a7%da%af%d9%81%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87%e2%80%8c%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86%d8%b3%d8%b1%d8%aa-%d8%af%d9%88.php in E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir\wp-includes\template.php on line 662

Warning: file_exists(): File name is longer than the maximum allowed path length on this platform (260): E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir/wp-includes/theme-compat/single-post-%d9%86%d8%a7%da%af%d9%81%d8%aa%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a7%d9%86%d9%87%e2%80%8c%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%86%d8%b3%d8%b1%d8%aa-%d8%af%d9%88.php in E:\Vhost\weblight-1.ir\weblight.ir\wp-includes\template.php on line 665
          سعی کردم رفعش کنم ولی نتونستم
      یکی از دوستان گفت پیوند یکتا رو بذار روی حالت ساده
      دوباره بذار رو نام نوشته
      گذاشتم
      حالا وقتی میذارم رو نام نوشته پست رو که کلیک میکنی میره رو صفحه اول
      دیتا بیس رو بررسی کردم
      وقتی یه جدول پست دیگه از سایت دیگه ای رو دیتا بیس آپ میکنم درست نمایش میده و پست رو با نامک درست تو نوار آدرس باز میکنه و به صفحه اصلی ارجاع نمیده
      اما جدول خود سایت رو که میذارم باز همهون میشه
      سطر نام نوشته تو دیتابیس رو هم بررسی میکنم همه چیش درسته
      از پلاگین های ریدایرکت هم استفاده کردم
      ولی مشکل حل نشد و پست هایی که ایندکس شده الان وقتی رو لینک گوگلش کلیک میکنی این ارور میاد
      Not Found
      The requested document was not found on this server
      اگر از دوستان کسی میدونه راه حل مشکل رو راهنمایی کنه ممنون میشم
      سپاس فراوان
    • توسط mobin05
      سلام دوستان خسته نباشید من خیلی مشکلم هاده لطفا کمک کنید من سایتم و پیوند های یکتارو که از حالت ساده خارج میکنم تمام صفحات غیر از صفحه اصلی ارور 404 میده افزونه هارو غیر فعال کذدم نشده ، از روش هایی که تو همه سایت ها میگن استفاده کردم نشده ، فایل hatcc... و پاکم کردم نشده دسترسی و از 644 به 755 تغییر داد نشده 
    • توسط unipaper
      سلام 
      اول از دوستان خواهش میکنم تایپک هایی که پاسخ داده نشده رو پیگیری کنن حداقل اگر کسی راهکاری سراغ نداره بگن من یکی از تایپک های مشکلات سئو منتظر موندم چندین روز اما حل نشد 
      یه مورد مهمی هست برام میخواستم از دوستان متخصص بپرسم که ممکنه این تایپک رو ادامه بدید تا یه استاندارد از کد htaccess برای وردپرس تهیه کنیم 
      من کد مورد نظر را دارم داخل سایتم اما با توجه به راهنمایی که توسایت های خارجی خوندم برخی تعاریف استاندارد سازی برای انتقال http به https  به صورت کامل 301 در برخی سایت ها گفته نشده 
      یه سوال داشتم آیا در فایل htaccess اگر افزونه w3total  نصب باشه  و از طرفی کد انتقال 301 http  به https  رو هم قرار بدیم و بازهم کد استاندارد خود وردپرس داخل فایل باشه آیا مجازیم از این خط کد 
      RewriteEngine On چند بار استفاده کنیم یا باید تمامی فایل رو بررسی کنیم اگه این تکه خط کد وجود داشت حذف بشه چرا ؟
    • توسط unipaper
      سلام 
      قبل از هر چیز یه گله کوچیک کنم از اینکه مقداری دیر پاسخ ها داده میشه چند بار شده برخی پست پاسخ داده نشده و پیگیری نشده قبلا خیلی اینجا خوب بود البته الانم خوبه ولی خداوکیلی پیگیریتون بیشتر کنید دوستان
      من اخیرا متوجه شدم که گوگل وب مستر قدیمی ( کنسول قدیمی ) داره روی یکسری ادرس های پوشه های داخلی سایت وردپرس ما ارور 404 میزنه این موضوع خیلی برام مهمه 
      اکثر راهکارهایی که میدونستم رفتم اما افاقه نکرد چه طور میشه بودن ایجاد یک فایل index.html  بشه به طور کامل گوگل این پوشه ها رو نبینه البته ربات تکست نمیتونه کامل جولوش بگیره 
      عکس های مشکل رو اپلود کردم ممنون میشم یه راهکار مفید ارائه بدید 

• توسط وحید گودرزی
      سلام خدمت اساتید محترم
      چند روز پیش سایتمو در کمپین گوگل گذاشته بودم و بدون مشکل کمپین کار میکرد ولی یکدفه قطع شد و گوگل این پیامو داده Malicious or unwanted software ولی در گوگل وبمستر پیغامی برای هک و ویروسی شدن نیومده از طریق سایت sitecheck.sucuri دامنه ر چک کردم متاسفانه میگه که چنین ویروسی داره حالا باید چیکار کنم تا درست بشه ؟
      اینم اسمشه عکسم گذاشتم 404javascript.js
      با تشکر از شما دوستان

• اضافه کردن...