رفتن به مطلب

تغییر عرض قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم

این ادرس سایت منه

یوسافت

همونطور که میبینید عرض سایت تمام صفحه رو نگرفته و کناره ها یه کم فضا برا سایدبار  گذاشته شده من سایدبار رو برداشتم حالا میخوام عرضش بزرگتر شه و جایی باقی نمونه یعنی صفحه رو پر کنه 

سوالم اینه که چطوری اینکارو کنم طوری که به ریسپانسیو بودنش هم اسیب نرسه الان قالب با موبایل خیلی شیک و قشنگ اجرا میشه و مشکلی با اون ندارم فقط میخوام موقع بارگذاری با کامپیوتر عرضش زیاد شه و فضایی نمونه

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، usofts گفته است :

سلام خسته نباشید

یه سوال داشتم

این ادرس سایت منه

یوسافت

همونطور که میبینید عرض سایت تمام صفحه رو نگرفته و کناره ها یه کم فضا برا سایدبار  گذاشته شده من سایدبار رو برداشتم حالا میخوام عرضش بزرگتر شه و جایی باقی نمونه یعنی صفحه رو پر کنه 

سوالم اینه که چطوری اینکارو کنم طوری که به ریسپانسیو بودنش هم اسیب نرسه الان قالب با موبایل خیلی شیک و قشنگ اجرا میشه و مشکلی با اون ندارم فقط میخوام موقع بارگذاری با کامپیوتر عرضش زیاد شه و فضایی نمونه

سلام 

پیشنهاد من اینه که بک گراند قالبتو سفید کنی. اینطوری بهتره

اگه تمام عرض بشه محصولاتت خیلی به گوشه ها منتقل میشه و ظاهر جالبی نداره. البته میشه اونا رو هم با css درست کرد. اما بهترین پیشنهاد به نظر من تغییر رنگ بک گرانده

این کد هم عرض سایت رو در نمایش دسکتاپ صد درصد میکنه

#content {
  1. float: none;
  2. width: 100%;
  3. margin: auto;
}
ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون بابت پاسخ و نظر اما پس ضمینه سفید هست الان فقط چند لحظه برا تست چند تا رنگ دیگه روش امتحان کردم ببینم کدوم قشنگتره که همون سفید بهتر بود برش گردونم به سفید البته کامل سفید اگه بزارم حاشیه کادربندی مطالب نمایش داده نمیشه برا همین یه کم باید سفید متمایش به خاکستری انتخاب کنم

یعنی الان این کد رو بزارم سی اس اس نمایش کامل میشه؟کجای سی اس اس بزارم؟

ویرایش شده توسط usofts
لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، usofts گفته است :

ممنون بابت پاسخ و نظر اما پس ضمینه سفید هست الان فقط چند لحظه برا تست چند تا رنگ دیگه روش امتحان کردم ببینم کدوم قشنگتره که همون سفید بهتر بود برش گردونم به سفید 

یعنی الان این کد رو بزارم سی اس اس نمایش کامل میشه؟کجای سی اس اس بزارم؟

آره کامل میشه. 

اگه فایل rtl.css رو ندارین ، یه فایل با این نام در قالبتون بسازین ، بعد کد زیر رو قرار بدید داخلش

#content {
 width: 100% !important;
}

یا اینکه در قالبتون به مسیر css/res.css برید ، #content رو جستجو کنید و عرض رو که 96 درصده 100 درصد قرار بدید و تغییرات رو ذخیره کنید

لینک به ارسال

ممنون توضیحاتتون عالی بود ولی همینکار رو کردم یعنی به مسیر css/res.css  رفتن و درصد رو به صد رسوندم اما همونطور که می بینید تغییری نکرده نمیدونم چرا

کش رو هم حذف کردم 

ویرایش شده توسط usofts
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، usofts گفته است :

ممنون توضیحاتتون عالی بود ولی همینکار رو کردم یعنی به مسیر css/res.css  رفتن و درصد رو به صد رسوندم اما همونطور که می بینید تغییری نکرده نمیدونم چرا

کش رو هم حذف کردم 

من الان چک کردم

عرض رو 100 درصد قرار دادید و محتوا درسته (همون طور که مد نظرتون بود)

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

من الان چک کردم

عرض رو 100 درصد قرار دادید و محتوا درسته (همون طور که مد نظرتون بود)

بله صد در صد قرار دادم ولی صفحه عرضش مثل قبله تغییری نکرده که

ویرایش شده توسط usofts
لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، usofts گفته است :

بله صد در صد قرار دادم ولی صفحه نامیش مثل قبله تغییری نکرده که

وای ببخشید. content بود.

پیام اول درست نوشتم. به دنبال content در فایل بگردید و عرض 96 رو 100 قرار بدید

ویرایش

ببینید ! من الان سایت شما رو میبینم کش هم ندارم! content رو که 96 بود 100 قرار دادید و عرض سایت شما کامله.

مشکل از کش مرورگر شماست. کل کش رو پاک کنید

ویرایش شده توسط logomaster
لینک به ارسال

خواهش میکنم.اینکار رو هم کردم ولی هیچ جوری تغییر نمیکنه نمیدونم چرا 

اصلا دیگه هیچ سایزی با 96 درصد تو فایل  css/res.css   نمونده همه رو صد کردم ولی بازم کوچکترین تغییری ایجاد نشد

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، usofts گفته است :

ممنون اما بازم نشد

اون چیزی که من در ابتدا دیدم , و بعد از راهنمایی دوستان و تغییر کدها دیدم کاملا متفاوت بود و نشون میده ک سایت شما عرضش کامل شده.

حالا اگه باز هم میگید نشده! احتمالا ما درست منظور شما رو متوجه نشدیم! اگه امکان داره با یه تصویر نشون بدید که دقیقا میخواد چه اتفاقی بیفته

لینک به ارسال

ببینید الان اگه نگاه کنید در هر سطر افقی مطالب 8 تا هستن درسته؟ نزدیکای 5 سانتیمتر از چپ و 5 سانتی متر از راست فاصله داره با پر شدن میخوام کل صفحه رو مطالب نشون بده اون فضای خالی کناره ها باقی نمونه یعنی یا اون 8 مطلب بشه 10 مطلب که اون کناره ها رو پر کنن یا اون 8 مطلب اندازشون طوری تنظیم شه که فضایی خالی نمونه قبلا اینطور بود و قشنگ تر بود اما به علت تغییراتی که باعث ریسپانسیو کردنش شد این مشکل ایجاد شد

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، usofts گفته است :

ببینید الان اگه نگاه کنید در هر سطر افقی مطالب 8 تا هستن درسته؟ نزدیکای 5 سانتیمتر از چپ و 5 سانتی متر از راست فاصله داره با پر شدن میخوام کل صفحه رو مطالب نشون بده اون فضای خالی کناره ها باقی نمونه یعنی یا اون 8 مطلب بشه 10 مطلب که اون کناره ها رو پر کنن یا اون 8 مطلب اندازشون طوری تنظیم شه که فضایی خالی نمونه قبلا اینطور بود و قشنگ تر بود اما به علت تغییراتی که باعث ریسپانسیو کردنش شد این مشکل ایجاد شد

خب , الان بهتر شد. همون اول باید اینو دقیق عنوان میکردید.

ببینید , این قسمت از سایت , برای رزولوشن های مختلف درست استایل دهی نشده, یکم زمان میبره و باید درست برای حالت های ریسپانسیو استایل دهی بشه تا بعد بتونیم راحت عرض محتوایی که گفتید رو تنظیم کنیم

لینک به ارسال

خیلی ممنون قالب رو عوض کردم ابدیت جدیدتش اومده بود که به خاطر سرعت و سئوی بهتر عوض کردم هرچند ظاهر قبلی بهتر بود.مشکل عرض نداره فقط چطور میتونم دور هر مطلب کادربندی ایجاد کنم؟مثلا تو صفحات ارشیو و صفحه اول؟منظورم از کادربندی مثل قالب قبلیه که تو صفحه اول هر مطلب دورش یه کادر کشیده شده بود اما قالبی که الان نصب کردم وقتی ماوس روی مطلب نگه داشته بشه اون کادر رو نمایش میده اما میخوام بدون اینکه ماوس رو روش نگه داریم اون کادر همیشه نمایش داده بشه ایا راهی وجود داره؟

لینک به ارسال

توی فایل استایل دنبال این بگرد :

.colpost-container .content .item

این رو به استایل هاش اضافه کن :

box-shadow: 0 8px 17px 0 rgba(0,0,0,.2),0 6px 20px 0 rgba(0,0,0,.19);

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

من یک مشکلی دارم در قالب اکسترا استفاده میکنم دموی دیزاین 
داخل دسکتاپ عرض سایت و فضا عالیه ولی داخل گوشی و تبلت خیلی بزرگه سایت ،نمیتونم مثل پی سی محتوا بزار تو عرض سایت
برای مثال عکس و متن بغل همن ولی تو گوشی اول متن میاد پایینش عکس
میخوام درستش کنم تو تنظیمات عرض سایت هم که بزرک کوچیک میکنم فقط داخل دسکتاپ عوض میشه
ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

قالب باید ریسپانسیو باشه و متغیرهای داخل صفحه توسط col برای موبایل و دسکتاپ بهینه سازی بشن. 

در در ۱۴۰۱/۷/۶ در 13:59، amiralimsl گفته است :

من یک مشکلی دارم در قالب اکسترا استفاده میکنم دموی دیزاین 
داخل دسکتاپ عرض سایت و فضا عالیه ولی داخل گوشی و تبلت خیلی بزرگه سایت ،نمیتونم مثل پی سی محتوا بزار تو عرض سایت
برای مثال عکس و متن بغل همن ولی تو گوشی اول متن میاد پایینش عکس
میخوام درستش کنم تو تنظیمات عرض سایت هم که بزرک کوچیک میکنم فقط داخل دسکتاپ عوض میشه
ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...