رفتن به مطلب

اضافه کردن فیلد به هدر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی

دوستان در ابتدا تصویر صفحه‌ی اول وب‌سایت رو مشاهده کنید، سپس این درخواست رو از شما عزیزان دارم که بمن کمک کنید در مورد این مشکل، من قصد دارم تا قسمت شماره‌ی ۱ که همون سبد خرید هستش که به صورت کشویی باز میشه و توضیحات محصولاتی رو که به سبد خرید اضافه کردید رو به کاربر میده به قسمت هدر منتقل بشه. فایل‌های هدر و  Mini Cart رو هم قرار خاهم داد اگر میشه انتقالش داد. تمایم فایل‌های مربوطه رو درصورتی که اینکار شدنی هست رو بگید تا قرار بدم.

متشکرم.

Screen Shot 1395-10-15 at 21.54.11.png

لینک به ارسال

سلام به انجمن وردپرس خوش آمدید .

ما از روی عکس نمیتونیم فایل های هدر قالب شما ار حدث بزنیم (من نمیتونم بقیه شاید بتونن :) )

فایل هدرتون را اینجا بگذارید تا ویرایش شده تقدیم کنیم

لینک به ارسال
در در 1/5/2017 at 00:55، neda411 گفته است :

سلام به انجمن وردپرس خوش آمدید .

ما از روی عکس نمیتونیم فایل های هدر قالب شما ار حدث بزنیم (من نمیتونم بقیه شاید بتونن :) )

فایل هدرتون را اینجا بگذارید تا ویرایش شده تقدیم کنیم

سلام، ممنون از شما

منم اول سوال پرسیدم که اینکار شدنی هست یا خیر...

این‌هم فایل‌های مربوطه.

۱- فایل هدر

۲- مینی‌کارت

اگر فایل‌های دیگه‌ای لازم هست بفرمایید تا قرار بدم. این هدر من یک قسمت سمت راست داره که همون شماره تلفنی هست که گذاشتم، یک قسمت هم سمت راست داره(شماره ۲) که میشه قسمت ورود و خروج ووکامرس و همچنین یک فهرست تنظیم کرد.

بسیار ممنونم از شما :)

header.php

mini-cart.php

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...