رفتن به مطلب

نزدیک شدن به سرعت گوگل در بارگذاری فایل ها

پست های پیشنهاد شده

گوگل از سرور های بسیار قوی و تکنولوژی پیشرفته ای استفاده می کند و به همین دلیل هم در بارگذاری فایل ها بسیار سریع عمل می کند حال با اینکه رسیدن به سرعت بارگذاری گوگل بسیار مشکل است چگونه می توان به سرعت بارگذاری گوگل نزدیکتر شد؟

مثلا گوگل فایلی 32.3 کیلو بایت را در 628 میلی ثانیه بارگذاری می کند در حالی که فایلی با حجمی کمتر از این در هاست ما در مدت زمانی به مراتب بیشتر از گوگل بارگذاری می شود.

post-412-0-65661900-1356381017_thumb.jpg

لینک به ارسال

باید هفتاد - هشتاد میلیون برای سخت افزارهای هاستتون سرمایه گذاری کنید تا به اندازه یک سرور محلی گوگل توان سخت افزاری داشته باشید

پاسخ شما نه به وردپرس و نه هیچ نرم افزار دیگه ای مربوط نیست

لینک به ارسال

باید هفتاد - هشتاد میلیون برای سخت افزارهای هاستتون سرمایه گذاری کنید تا به اندازه یک سرور محلی گوگل توان سخت افزاری داشته باشید

پاسخ شما نه به وردپرس و نه هیچ نرم افزار دیگه ای مربوط نیست

چرا؟ من که گفتم امکان رسیدن به گوگل بسیار مشکل است ولی با تکنیک هایی می شود تا کمی سرعت بارگذاری را افزایش داد این روش ها را می خواهم.

لینک به ارسال

ببینید چیزی که شما نیاز داری مستقیم به قدرت سرور و البته نسبت محل اون به کاربر بستگی داره.

شما تکنیکی از سمت سایت نمیتونید پیاده کنید. 99% به سرور بستگی داره.

لینک به ارسال

ببینید چیزی که شما نیاز داری مستقیم به قدرت سرور و البته نسبت محل اون به کاربر بستگی داره.

شما تکنیکی از سمت سایت نمیتونید پیاده کنید. 99% به سرور بستگی داره.

خوب چرا بعضی از فایل ها با حجمی بیشتر که در هاست خودم است زودتر از فایلی که حجمی کمتر دارد و همچنین در همان هاست قرار دارد بارگذاری می شود.

در عکس زیر خطوط 7 و 8 را نگاه کنید.

post-412-0-65661900-1356381017_thumb.jpg

لینک به ارسال

به فرمت فایل و پاسخ سرور شما هم بستگی داره.

خوب فرمت خطوط 7 و 8 هر دو jpg است و پشت سر هم نیز قرار دارند ولی اولی با حجمی کمتر در مدت زمان 4.78 ثانیه و دومی با حجمی بیشتر در مدت زمان 726 میلی ثانیه بارگذاری شده است.

لینک به ارسال

سرعتی که شما می بینید ملاک نیست شما از یک اشتراک اینترنت استفاده می کنید که نواسانات خودش را دارد سرعت لود سایت شما باید خارج از سرعت آی اس پی اتصال شما بررسی شود گوگل هم خیلی از مواقع در لود صفحه ای گیر می کند که به چندین دلیل از جمله وضعیت پروتکل درخواستی و توان لود آی اس پی منطقه ای و حتی سلامت کابل های ارتباطی من بستگی دارد

به نظرم بهتره رقابت با گوگل را فعلا رها کنید

سئوال شما شبیه این است که بپرسید چطور می شود با پیکان بنز سواری کرد

لینک به ارسال

سلام

دوستان فکر کنم بشه با یه راهکار ساده به ایشون جواب داد تا سرعتی رو که میخوان داشته باشن

شما میتونی برای اینکه سرعتت بره بالا حتی سریعتر از بارگزاری فایل های گوگل ، هاستت رو منتقل کنی به داخل ایران که در این صورت بارگزاری با حدود 4 الی 6 برابر سرعت بیشتر انجام میشه

یا اگر نمیتونی این کارو کنی ( هزنه سرور ایران به خاطر پهنای باند کمی زیاده ) میتونی از سرویسی به اسم CDN استفاده کنی که سرعتت رو ببره بالا

لینک به ارسال

سلام

شما منظورتون کدوم قسمت گوگله؟!!

گوگل حتی صفحه اصلیشم دارای نسخه های مختلفه.....

به عنوان مثال در بخش جستجو برای یک کاربر که وارد شده تقریبا تمامی تصاویر از آدرس زیر بالا میان

https://www.google.com/images/nav_logo114.png

درصفحات مختلف, جستجو های مختلف و... نیز تغییر میکنه...

لینک به ارسال

سلام

شما منظورتون کدوم قسمت گوگله؟!!

گوگل حتی صفحه اصلیشم دارای نسخه های مختلفه.....

به عنوان مثال در بخش جستجو برای یک کاربر که وارد شده تقریبا تمامی تصاویر از آدرس زیر بالا میان

https://www.google.c...nav_logo114.png

درصفحات مختلف, جستجو های مختلف و... نیز تغییر میکنه...

منظور من کلا سرور های گوگل هست نه بخش خاصی

لینک به ارسال

شما داری خودت رو با ابرسخت افزار گوگل مقایسه می کنی؟

خسته نباشی

راهش اینه که یه هاست بگیری از پرشین تولز سرور ایران بعد مشاهده میکنی سایتت در کسری از ثانیه باز میشه نمونه اش

persiastore.com

شاپ ایرانی که معرفی کردم در کسری از ثانیه باز میشه

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

تصاویری زیبا و بدیع از دیتا سنترهای گوگل

post-1-0-14820900-1356511486_thumb.jpg

post-1-0-93841800-1356511488_thumb.jpg

post-1-0-98300000-1356511491_thumb.jpg

post-1-0-01193800-1356511495_thumb.jpg

post-1-0-88800300-1356511497_thumb.jpg

post-1-0-81578700-1356511500_thumb.jpg

post-1-0-05935900-1356511505_thumb.jpg

post-1-0-50216900-1356511510_thumb.jpg

post-1-0-51764100-1356511513_thumb.jpg

post-1-0-59488300-1356511516_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

زیبا بود

ولی لطفا به فکر من هم که با موبایل اومدم باشید :)

صفحه خیلی سنگین میشه....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...