رفتن به مطلب

تغییر تگ h1 و دیگر تغییرات در ووکامرس

usofts

پست های پیشنهاد شده

سلام 

یه مشکل با افزونه ووکامرس دارم بدجور گیر کردم 

تو مطالب معمومی که توی سایت میزاریم ادم میتونه بره فایل single.php و فایل های مرتبط و تغییراتی که میخواد رو ایجاد کنه اما تو ووکامرس من الان گیج شدم که برای تغییراتی که میخوام توی مطالب ووکامرس یعنی همون محصولات میخوام ایجاد کنم کجا برم اخه برای تغییر وقتی فایل های خود افزونه رو میگردم هیچ جا اصلا خبری از چیزی نیست که میخوام مثلا تگ h1 تو سایت هست در حالی که همه فایل ها رو گشتم تگ H1 رو پیدا نکردم تو خود قالب هم یه بخش ووکامرس هست اونجا هم همش رو زیرورو کردم ولی باز چیزی پیدا نکردم اگه ممکنه یه نفر راهنمایی کنه یه ماهه درگیرشم که اخرش مجبور شدم به حال خودش بزارم 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون بابت پاسخ ولی مشکل ایشون با من متفاوته من اصل سوالم اینه که

الان وقتی محصولاتم تو گوگل ایندکس میشن عنوان سایت کنار عنوان محصولات نمایش داده میشه که خیلی طولانی و بد شده قبلا تونستم این عنوان رو از سایت اصلی بردارم با ویرایش فایل single اما برای ووکامرس و محصولات نمیدونم کجا رو باید تغییر بدم کدوم فایل رو؟؟فقط کافیه بگید کدوم فایل رو باید تغییر بدم اصلا نمیفهمم مثلا من عنوان محصولاتم h1 هست اما هر قالب و کل ووکامرس رو زیرو رو کردم تگ h1 پیدا نکردم پس این تک h1 کجاست؟اصلا عنوان محصولاتم کجاست که بخوام ویرایش کنم و عنوان سایت رو ازش حذف کنم

ویرایش شده توسط usofts
لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام دوستان من همین مشکل را با عناوین مطالبم دارم. همشون h3 هستند میخوام به h1 تبدیل کنم نمیدونم کدوم فایل رو ویرایش کنم

سایتم: mag.ebayfarsi.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...