رفتن به مطلب

پاک شدن خود به خود wp-blog-header.php از هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام
سایتم این ارور رو میده

Warning: require(/home/lonadocc/public_html/wp-blog-header.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/lonadocc/public_html/index.php on line 17

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/lonadocc/public_html/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/lonadocc/public_html/index.php on line 17

که بعد چند روز فهمیدم سی پنل خود به خود فایل wp-blog-header.php رو پاک میکنه

وقتی این فایل رو آپلود میکنم سایت درست میشه و بالا میاد ولی بعد چند ساعت خود به خود پاک میشه

میشه راهنمایی کنید چطوری برطرفش کنم؟؟

لینک به ارسال

سلام

2 دلیل میتونه وجود داشته باشه ؛

1. پوسته شما دارای باگ امنیتی هست

2. میزبان هاست شما ضعیف هست

برای بررسی و رفع مشکل اول افزونه Wordfence Security  رو از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید این افزونه, پوسته و افزونه های نصب شده شما رو بررسی میکنه.

برای رفع مشکل دوم هم میزبان رو تغییر بدید, اگر دنبال یه هاست قوی هستید که درصد هک رو بشدت کاهش بده پیشنهاد میکنم بجای سی پنل از دایرکت ادمین استفاده کنید, برای دایرکت ادمین هم شرکت نت افراز پیشنهاد خوبی هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...