رفتن به مطلب

از کار افتادن دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان لطفا هرکس میتونه کمک کنه ممنون میشم

دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای در قسمت افزودن نوشته ازکار افتاده و  نمیتونم عکس و ... به نوشته هام اضافه کنم موارد زیر رو هم امتحان کردم جواب نداد

1 - تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد

2 پوسته رو هم تغییر دادم ولی مشکل حل نشد

چنتا نکته دیگه هم هست

اول اینکه من داخل سایتم تعداد خیلی زیادی عکس دارم که در پوشه upload ذخیره شدن

دومین نکته این هست که در بقیه بخش های سایت وقتی روی ستون کناری میرم (مثلا روی تنظیمات بقیه بخش ها رو بصورت پنجره کوچک باز میکنه ) ولی در قسمت نوشته جدید عمل نمیکنه و روی ستون کناری که میرم پنجره کوچک زیرمنو ها باز نمیشه

نکته سوم هم این هست که در قسمت رسانه امکان اضافه کردن عکس رو دارم ولی توی قسمت نوشته جدید نمیتونم

یک دیباگ هم از وردپرس گرفتم خطاهای زیر رو داد:

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3978

Notice: wp_enqueue_script was called incorrectly. Scripts and styles should not be registered or enqueued until the wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, or login_enqueue_scripts hooks. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.3.0.) in /public_html/wp-includes/functions.php on line 4091

Notice: The called constructor method for WP_Widget in WPPIW_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use 
__construct()
instead. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3846

ویرایش شده توسط mohamad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...