رفتن به مطلب

چرا سایتم فیلتر شد ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک وبسایت دانلود فیلم و ... دارم که متاسفانه دیشب(1396/10/03) فیلتر شد. دلیلشم واقعا خودم نمیدونم، آخه چیزی توش نزاشتم. 

حالا چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

درگاه های پرداخت را الکی زدن فیلتر کردن اینکه دیگه دانلود فیلم هست!!! -_-

هزار تا دلیل داره مثل نداشتن مجوز ، شکایت و ...

البته احتمال داره با نصب افزونه هم این مشکل پیش بیاد چون برای خودم یکبار اتفاق افتاده.

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، alireza1375 گفته است :

البته احتمال داره با نصب افزونه هم این مشکل پیش بیاد چون برای خودم یکبار اتفاق افتاده.

نصب افزونه ؟! چطور ؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

لینک به ارسال

دوست عزیز 

سایتتونو تو ساماندهی ثبت کرده بودین؟

ایمیل تذکری دریافت کرده بودین؟

لینک دانلود فیلم ایرانی تو سایتتون قرار داده بودین؟

فیلم هایی که گذاشته بودین مشکل دار نبود؟

تو  زمینه کاری شما  رقابت یکم بده و سایت های رقیب گزارش میدن به فیلترینگ

وقتی می بینین این همه گیر بازاره بهتره  وقت و هزینه خودتونو تو زمینه ای که زیاد گیر ندن بذارین

لینک به ارسال

سایتم رو بعد از فیلتر در ساماندهی ثبت کردم ، لینک فیلم ایرانی فقط یکی و دوتایه که اونام درستن یکیش رو که لینکش رو حذف کرده بودم ، کاربر باید میخرید اون یکیش هم که مال ده سال پیش بود، نه متاسافنه هیچ اخطار و تذکری داده نشد بهم ، یهو فیلتر شد

لینک به ارسال

الان که سایت رو تو ساماندهی ثبت  کردین می تونین پیگیری رفع فیلتر باشین البته فک کنم بگن کلا همه چی رو بردار!!!!!!!!!

internet.ir برو درخواست بده 

تلفنی هم زنگ بزن  بگو مدیر فلان سایتم دلیل فیلتر رو نمیدونم تا ذفع بشه اونجا می پرسه ادرس سایتو و می گه فلان و بهمان

البته یه جوری  جواب ادمو میدن که ......

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...