رفتن به مطلب

سوال در مورد فرم های وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز،

1- میخواستم بپرسم وقتی با فرم سازها یک فرم طراحی می کنیم، به عنوان مثال برای ثبت سفارش یا نوبت گیری باید چیکار کنم؟ یعنی چطوری به فرم بفهمونم که کارت اینه که سفارشاتو دریافت کنی یا نوبت بگیری؟

2- چطوری یک فرمی که میسازم رو شخصی سازی کنم؟ یعنی شیک و قشنگش کنم؟

مثل خیلی از سایت ها که فرم ثبت نام و لاگین قشنگی دارن؟

3- و اینکه میشه محتویات یک فرمی که کاربر ارسال کرده در یک برگه نمایش داد؟

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید، به انجمن وردپرس پارسی خوش آمدید

1: هر فرم‌سازی کاربرد خاص خودش رو داره، برای انجام این سری از کار ها باید افزونه خاص خودش رو ثبت کنید، دقیق بفرمایید که چه عملی می‌خواهید انجام بدید تا ان‌شاءالله راهنمایی بیشتری بشید

2: این سری از تغییرات با تغییر دادن کد های CSS انجام میشه، همچنین ممکنه نیاز بشه گاهی تو خود افزونه هم دست ببرید و کد های HTML رو تغییر بدید

3: بله، بازم بستگی به افزونه داره که خودش به عنوان مثال ShortCode مخصوص رو بهتون داده باشه یا نه خودتون باید اطلّاعات رو بگیرید و در یه صفحه نمایش بدید

لینک به ارسال

در واقعا سوالم یه قسمتش کلی بود و یه قسمتش جزئی:

قسمت کلیش اینه که دقیقا از فرم ها باید چطور استفاده کرد؟

و جزئیش اینه که من میخام یه سایت برای یک دکتر بسازم که میخاد یک فرم برای رزرو نوبت درست کنه و یک سری اطلاعات رو پر کنه و در یک برگه این فرم های دریافتی رو مشاهده کنه.

لینک به ارسال

ببینید شما میتونید با توابع ارسال پست مثلا wp_insert_post مقادیر رو از فرم به وردپرس ارسال کنید.

بخش طاهری هم مسلما با کدنویسی و استایل قابل انجام هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...