رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود
یلداتون مبارک.
من یه عرضی داشتم
دوست عزیز من زمانی که هر صفحه از سایت را باز می کنم با این تصویر (http://s9.picofile.com/file/8279354268/69.PNG) مواجه می شوم و پس از یکی دوبار رفرش صفحه وارد می شود اما صفحه ناقص لود می شود و css های سایت لود نمی شود و پس از هر رفرش دیگر قسمتی از سایت بالا می آید.
من بک آپی که به مطعلق به زمانی که وب سایت درست بود Restore کردم تو هاست اما مشکل پا برجا بود.
من تقریبا تمام مشکلاتی که ممکن است برای سیستم وردپرس پیش بیاید را چک کردم اما سودی حاصل نشد.
از این که وقت شما را گرفته ام معذرت می خواهم.
سپاس گذارم 

لینک به ارسال

سلام

احتمالات زیادی میتونه وجود داشته باشه, براش شروع؛

1. اول از همه از طریق هاست پوشه پلاگین رو تغییر نام بدید تا کل افزونه ها غیرفعال بشه و بعد مجدد تست کنید.

2. همین کار رو با پوشه قالب امتحان کنید و مجدد تست کنید.

3. سرور پشتیبان سایت نیز میتونه دلیل باشه, البته 2 مورد اول همیشه مشکل ساز هستن.

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

سپاس از پاسختون 

من در بالا گفتم که Back Up سالم سایت را ریختم

(من احتمالات شما را تمام و کمال بررسی کردم اما مشکل بر طرف نشد با پشتیبانی سرور تماس گرفتم گفت مشکل از سوی سرور وجود ندارد(اما همیشه سرور میگه مشکل من نیست اما 80 درصد مواقع مشکل از خودشونه:خخخخ))

در حیرتم که چگونه سایت به هم ریخت من که دست کاری انجام ندادم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، TheOnlyMen گفته است :

درود

سپاس از پاسختون 

من در بالا گفتم که Back Up سالم سایت را ریختم

(من احتمالات شما را تمام و کمال بررسی کردم اما مشکل بر طرف نشد با پشتیبانی سرور تماس گرفتم گفت مشکل از سوی سرور وجود ندارد(اما همیشه سرور میگه مشکل من نیست اما 80 درصد مواقع مشکل از خودشونه:خخخخ))

در حیرتم که چگونه سایت به هم ریخت من که دست کاری انجام ندادم

سلام دوست عزیز

اگه روش‌هایی که دوستمون گفتن رو انجام دادید و نتیجه نداد، امکانش هست مشکل از سمت ISP یا تنظیمات DNS دیوایس شما باشه، یه بار با فیلترشکن تست کنید، اگر باز هم جواب نداد روی یه سیستم دیگه و با یک ISP دیگه هم بررسی کنید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام دوست عزیز

اگه روش‌هایی که دوستمون گفتن رو انجام دادید و نتیجه نداد، امکانش هست مشکل از سمت ISP یا تنظیمات DNS دیوایس شما باشه، یه بار با فیلترشکن تست کنید، اگر باز هم جواب نداد روی یه سیستم دیگه و با یک ISP دیگه هم بررسی کنید.

درود

از اینکه پاسخ دادید از شما سپاس گذارم

اما این کار هم جوابی نداد.

لینک وب سایت: http://www.rasto.ir/

لینک به ارسال

من سایتتون رو چک کردم مشکلی نداشت

کش مرورگر خودتون مربوط ب وبسایت رو یک بار پاک کنید

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، TheOnlyMen گفته است :

درود

از اینکه پاسخ دادید از شما سپاس گذارم

اما این کار هم جوابی نداد.

لینک وب سایت: http://www.rasto.ir/

سایتتون برای من هم  بدون مشکل بالا میاد ;) (اسکرین‌شات در پیوست)

Screenshot (2).png

لینک به ارسال

از همیگیتون سپاس گذارم که وقت گذاشتید.

این وب سایت ما قاطی داره یه روز خوبه یه روز بد.

همین طور که دوست عزیزمون زحمت کشیدن اسکرین گذاشتن در این عکس چهار قسمت از سایت لود نشده حتما باید دوباره رفرش کنی تا بیاد.

به هر حال از همگیتون بسیار سپاس گذارم

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، TheOnlyMen گفته است :

از همیگیتون سپاس گذارم که وقت گذاشتید.

این وب سایت ما قاطی داره یه روز خوبه یه روز بد.

همین طور که دوست عزیزمون زحمت کشیدن اسکرین گذاشتن در این عکس چهار قسمت از سایت لود نشده حتما باید دوباره رفرش کنی تا بیاد.

به هر حال از همگیتون بسیار سپاس گذارم

وقعا جالبه، الان داشتم داخل سایتتون میگشتم، سایت واسه چند ثانیه داون شد و بالا نیومد و مجددا اوکی شد :huh:

احتمالا همونطوری که خودتون حدس زدید مشکل از هاستینگ هست، میشه بپرسم از چه شرکتی هاست تهیه کردید؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Farshad گفته است :

وقعا جالبه، الان داشتم داخل سایتتون میگشتم، سایت واسه چند ثانیه داون شد و بالا نیومد و مجددا اوکی شد :huh:

احتمالا همونطوری که خودتون حدس زدید مشکل از هاستینگ هست، میشه بپرسم از چه شرکتی هاست تهیه کردید؟

میهن وب هاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...