رفتن به مطلب

وردپرس و مشکل هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از هاستیران هاستم رو گرفتم، بگذریم از این که سالی 600 بابت یه هاست 2 گیگ میدم و چند تا بازدید کننده بیاد تو سایت، سایت میپوکه

الان یه 2 هفته ای هستش که Cpanel و حتی خود سایت هاستیران هم یکی در میون باز میشه - انگار مقدار cpu سایتش به 99% شده - سایت خودم بعضی وقتا که مقدار cpu اش به 99% میرسه دیگه سایت باز نمیشه و جدیدا هم این مشکل خیلی رخ میده.

1-الان من چه هاستی تهیه کنم؟

2-هاست رو تغییر بدم مشکلی رخ نمیده؟

3-فایل های من که تو هاست قدیمی هستش چطوری انتقال بدم رو هاست جدید؟ سرعت نت من پایین هستش و امکان آپلود و دانلود نیستش.

4-میشه از این شرکت هاستیران شکایت کرد؟ الان حدود 10-14 روزه که سایت من این مشکلو داره و اول گفتن مشکل از مخابراطه و بعد گفتن مودم اینترنتتو خاموش روشن کنی درست میشه و بعد....؛ زنگ هم که میزنم اصلا جواب نمیدن؛ تیکیت هم که میزنم سر چیزای مهم روز بعد تماس میگیرن؛ چیز چرند بپرسم حدود 0.5 - 4 ساعت بعد.

جان داش کمک کنید؛ دارم دیوونه میشم نمیدونم چیکار کنم.:(

لینک به ارسال

تعداد بازدید کنندتون چقدره؟

نیازی به  دانلود و اپلود نیستش  براتون بین سروری  انتقال میدن اگه رو سرور دیگه برین

لینک به ارسال

درود

1-مقدار رم و CPU مصرفی چقدر هست ؟

2- خیر.

3-نیازی به دانلود نیست ، میزبان جدید میتونن براتون منتقل کنن.

لینک به ارسال

خودم که سایتو باز میکنم، یهو CPU Usage میشه 30 درصد

الان مشخصات هاستم به صورت زیر هستش : 

C123apture.PNG

مقدار رم زیاد نمیشه - مقدار cpu مصرفی اکثر مواقع 99% میشه.

بازدید کننده رو از کجا بفهمم؟ قبلا افزونه ای نصب کرده بودم ولی خب سرعت سایت رو کم کرده بود و منم پاکش کردم - ولی میدونم السکا سایتم 3.3 هزار کشور هستش.

پشتیبانی هم تیکیت میدم میگم سایت خودتون و Cpanel به زور باز میشه و اکثر مواقع باز نمیشه، میگه Cpu مصرفی سایتت زیاده:blink: - و بعد که میگی چه ربطی داره میره فردا جواب میده - کلا همیشه همینطوره - چیزی بپرسی و ساده نباشه چرت و پرت جواب میدن - اگه پیگیر جواب باشی - روزی یه بار جواب میدن و اگه بشه 2 بار مطمئنا بازم چرت و پرت جواب دادن.

لینک به ارسال

از صب تا الان - حدود 1/5 بازدید کننده های سایت با خطای 304 مواجه شدن - و بقیه مشکلی نبوده ( خطای 200 ، که فک نکنم خطا باشه )

تو سایت زیر که رفتم، 550 تا سایت، هاستشون با من مشترک هستش - چطور میتونم مطمئن بشم که این شرکته بیش از حد  این هاست رو به ملت نفروخته؟ مثلا هاستی که باید به 10 نفر بفروشه رو اودمه به 20 نفر فروخته.

http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/

مورد بعد این که چطور میتونم بفهمم که کدوم قسمت سایت مقدار cpu زیادی مصرف میکنه؟ تو Cpanel و یا پیشتیبانی این امکان رو ندارند تا این اطلاعات رو به من بدن؟

من تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی وقتی 5 تا صفحه باز میکنم بازم cpu میشه 99% - چرا؟

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

اگر در دیتابیس کرش وجود داشته باشه و یا در پوسته تون کوئری باشه که به اصطلاح رو سرور بخوابیه باعث رم و سی پی یو خوری در سرور میشه.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Morteza گفته است :

اگر در دیتابیس کرش وجود داشته باشه و یا در پوسته تون کوئری باشه که به اصطلاح رو سرور بخوابیه باعث رم و سی پی یو خوری در سرور میشه.

ممنون از تمام دوستان  از پشتیبانی پرسیدم گفت دیتابیس کرش نکرده - الان از کجا بفهمم مورد دومی که فرمودین رخ داده یا نه؟ ( از کجا بفهمم که کوئری در قالب هستش و داره CPU رو میخوره) ؟

لینک به ارسال

میتونید از پشتیبانی بخواهید که از کوئری شما یک لاگ بگیره یا مدتی مانتیورش کنه و به شما اطلاع بده.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

میگن نمیشه - جواب پشتیبانی رو در زیر قرار میدم

نقل قول

روی هاست اشتراکی این موراد امکان پذیر نیست 
روی هاست اشتراکی در صورتی که دیتابیس مشکل دار شود ما به شما اطلاع می دهیم سیستم مانیتورینک برای هاست اشتراکی وجود ندارد

چیکار کنم:( من با این اوضاع سالی 600 میدم ولی الان میبینم .... - خیلی برام زوره:unsure: - من بعضیا رو میبینم که سالی 200 تومن همین هاستی که من دارم رو از جاهای دیگه خریدن:huh:

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

دوست عزیز میتونی از شرکت های مختلفی که هستند استفاده کنید، نمیدونم باید نام ببرم یا نه، برای همین یه whois از دامنه من تو امضام هست بگیر، هاست خوبیه و قیمت خوبی هم داره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

البته مشکل اینجاس که معلوم نیست از سایته منه مشکل یا از سمت شرکت - از این میترسم - قوانین یکی از شرکتا رو میخوندم نوشته بود حملات ddos به سایت بشه - سایتت رو میبندیم:D خب قبلا هم از این دست حملات به سایت من شده و تضمینی نیستش که در آینده این اتفاق رخ نده.

========

نگاه کردم - حقیقتا قیمت های شرکتا رو مقایسه میکنن همه جور فکری تو ذهنم میاد - خیلی اختلاف قیمت زیاده:blink::wacko:

ویرایش شده توسط md3848
لینک به ارسال

جواب تیکت یعین از خنده دار ترین و در عین حال تلخ ترین چیزهایی هست که توی خیلی از شرکت های هاستینگ ایرانی باهاش مواجه میشیم!

متاسفانه نمیدونم چی باید بگم...

لینک به ارسال

آخه این زیاد مهم نیست حالا - من هاست که خریدم جزئیات هاست رو به من نگفتن و هنوز هم نمیگن:D بعد من دیدم gzip فعال نیست - گفتن باید ویژه کنی هاستو - هزینه تقریبا 2/5 بیشتر شد نسبت به قبل - بعد gzip فعال شد - بعد گفتن 10-15% از منابع بیشتر استفاده میکنی - الان راست گفتن یا دروغ الله اعلم - زنگ که میزنم اصلا و ابدا جواب نمیدن و میگن فقط تیکیت - میگم سایتتون باز نمیشه - میگه تیکیت:rolleyes: گفتم نمیشه - گفت ایمیل بده - حالا بگذریم از این که سایت خودشون و حتی cpanel هم باز نمیشد - میگفتن مشکل از سایتته:huh: - سایتم یهو کل اطلاعاتش پاک شد - گفتم چطور میتونم دلیل پاک شدن رو بفهمم میگفتن نمیشه خودت زدی پاک کردی - حالا از من انکار از اونا اصرار - آخر سر تو همین انجمن یکی از بچه ها گفت یه راه داره:lol: ----------- من الان نمیدونم چرا تو بحث هاست یه مطلب معرفی درست و درمون نیست - ماشالله همه اینجا یه سایت حداقل دارن و یا چندین سایت طراحی کردن - ولی هر جا میگیم کدوم هاست کسی معمولا جوابی نمیده یا پست به نتیجه نمیرسه - خب یه فکری به حال ما تازه کارا و پایینی ها هم بکنید --- 

بچه ها - این مشکل من هنوز حل نشده - :unsure: جان داش کسی راه حلی داره بگه.

لینک به ارسال

ببینید به نظر من اگر واقعا قرار هست یه هزینه معقول بشه، تهیه یک وی پی اس و نصب سیستم های رایکانی مثل webmin خیلی بهتر هست تا اینکه دردسر هاست های این چنینی رو به جون بخریم.

در مورد مشکل شما هم با این تفاسیری که بالاتر اومده، به نظر مشکل از سرور شما هست تا سایت شما!

لینک به ارسال

سلام

تیکت ها خیلی شلوغ و درهم بود, خیلی نفهمیدم چی شد ولی از تجربیاتم میگم شاید بدرد خورد؛

اول - با سایت هایی مثل gtmetrix.com می تونی مقدار js ها و css ها و همچنین سرعت لود سایت رو بررسی کنی, که خیلی کمک میکنه برای اینکه بتونی حجم فایل های جاوا رو بیاری پایین.

دوم- بجای استفاده از سی پنل و درسر های عجیب غربیش (البته خودم قبلا سی پنل بودم) توصیه میکنم بیای روی دایرکت ادمین

( من هم بخاطر مشکلات سی پنل, مهاجرت کردم به دایرکت ادمین و از نت افراز گرفتم و راضی ام)

سوم- اگه وردپرسی هستی افزونه autoptimize بسیار زیاد میتونه حجم فایل های جاوا و css ها رو کم کنه

امیدوارم کمکی کرده باشم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام مجدد - من افزونه P3 - Plugin Performance Profiler رو نصب کردم و اسکن که کردم سایتمو اطلاعات زیر رو بهم داد :

MySQL Queries 57 per visit

(Plugin Impact 558.7% (of page load time

(Plugin Load Time 3.945 (sec. per visit

(Total Plugins: 16 (currently active

الان این وضعیت عادیه؟:huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...