رفتن به مطلب

مشکل عجیب با تایید ثبت نام کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام .

دوستان من چند وقت پیش نسخه نال شده یوزر پرو رو برای تست نصب کردم و بعد گزینه ثبت نام رو در سایت فعال کردم . دو سه کاربر در سایتم ثبت نام کردند اما وقتی از طریق یوزر پرو خواستم تاییدشون کنم روی گزینه تایید که کلیک می کردم هیچ تغییری ایجاد نمی شد و صفحه تغییر نمی کرد .. مجبور شدم نسخه یوزر پرو نال شده رو پاک کنم و گزینه ثبت نام در سایت معمولی رو داشته باشم . الان مشکلی که دارم این است که کاربر در سایت ثبت نام می کنه وقتی می خواد وارد سایت بشه  بهش پیغام میاد که  اکانتتون باید توسط یک مدیر فعال بشه ... در صورتی که هیچ گزینه ای من ندارم تا کاربر رو فعال کنم و تایید کنم ... تو لیست کاربران هم کاربر جدید نقشش مشارکت کننده پیش فرض هست اما وارد نمی تونه بشه ..

مشکل از چیست ؟!

ادرس سایت www.tifo30.ir

لینک به ارسال

سلام

یه کاری انجام بدید

اول باید ببینید کد اون کاربر چیه. برای این کار وارد دیتابیس بشید و داخل جدول  wp_users این مورد رو پیدا کنید.

بعد داخل جدول wp_usermeta  کلیه فیلد هایی که  user_id اون ها برابر کد کاربر شما هست پاک کنید مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...