رفتن به مطلب

فارسی سازی datepicker وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده میخواستم datepicker وردپرس که یه جدول تاریخ رو نشون میده و میتونیم مثلا تاریخی رو انتخاب کنیم رو فارسی کنم. متاسفانه قسمت ui انگلیسی هست ولی خب به لطف افزونه های پارسی ساز وردپرس تاریخ برگردان شده فارسی نمایش داده میشه ولی خب اون قسمت UI که تاریخ رو میخوایم انتخاب کنیم انگلیسی هست. هر چی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد بجز یکی دوتا افزونه که تو مخزن وردپرس هست و کار خاصی انجام نمیده. برای اینکه بهتر متوجه بشین من یه عکس میزارم که متوجه بشین دقیقا چی رو میخوام فارسی کنم. یه فرم ساخته شده با ACF و جستجویی که کردم فهمیدم خود ACF از datepicker دیفالت خود وردپرس استفاده میکنه. دقیقا مسیر wp-includes/js/jquery/ui/datepicker.min.js

اگه کسی راه حلی بلده یا تجربه ای داره در اختیارم بذاره. البته جستجوی کافی صورت گرفته و اطلاعاتی در این مورد دارم که دوستان ایرانی چند تا پلاگین جی کوئری رو ارائه کردن که قابلیت انتخاب تاریخ فارسی رو میده و میشه هم به راحتی ازش استفاده کرد. اما خب بنده اولویت اولم فارسی سازی datepicker دیفالت وردپرس هست. حالا با افزودن فایل های جی کوئری یا ..... ضمنا تمایلی به استفاده از افزونه های اضافی که برای این منظور در مخزن وردپرس وجود داره هم ندارم و تست کردم و اصلا خوب کار نمیکنن و اپدیت هم نشدن. به هر حال خود وردپرس این همه پشتیبانی فارسی داره و بومی سازی رو انجام دادن ولی عجیبه که بومی سازی در این مورد صورت نگرفته یا گرفته و من بلد نیستم. بنابراین از شما میخوام راهنمایی کنید

با سپاس

Capture.JPG

لینک به ارسال

فایل جی اس رو اضافه کردم. یعنی کل فایلایی که تو اینترنت برای فارسی سازی بود رو تست کردم. کانفلیکت پیدا میکنه با خود فایل JS دیت پیکر وردپرس!!! چند روزه شدید درگیرشم ولی لامسب فارسی نمیشه!! اون UI فارسی بشو نیست ظاهرا!!!!

من دنبال راه حلی هستم که کسی تست کرده باشه و جواب گرفته وگر نه هم لینک های بالا رو دیدم و هم تقویم های فارسی مختلف. به تنهایی درست کار میکنن ولی وقتی میان زیر پرچم وردپرس یه چیزیشون میشه یا با خود جی کوئری وردپرس سازگار نیستن یا با خود دیت پیکر وردپرس تداخل دارن یا ..........

لینک به ارسال

دقیقا درسته کمی فارسی کردن این دیت پیکر فرق داره و روی وردپرس هم کمی تغییر میکنه.

اگر عجله ندارید روی نسخه جدید افزونه پارسی دیت ما دیت پیکر رو هم شمسی کردیم :)

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام میخواستم بپرسم آیا این مشکل حل شد؟ منم یه قالب مخصوص رزرواسیون دارم که دقیقا قسمت تقویمش همین مشکل رو داره و از هر افزونه ای بگید استفاده کردم اما این تقویم درست بشو نیست فقط میلادی رو نشون میده اگه راه حلی پیدا کردین ممنون میشم راهنمایی کنید :(

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 12/24/2016 at 11:11، Morteza گفته است :

دقیقا درسته کمی فارسی کردن این دیت پیکر فرق داره و روی وردپرس هم کمی تغییر میکنه.

اگر عجله ندارید روی نسخه جدید افزونه پارسی دیت ما دیت پیکر رو هم شمسی کردیم :)

سلام و خسته نباشید فکر کنم هنوز این دیت پیکر شمسی به افزونه پارسی دیت اضافه نشده درسته؟

راه حلی هم براش پیدا نکردید؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...