رفتن به مطلب

تغییر و افزایش حجم آپلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام .. من یه نمایندگی پنل نامحدود WHM دارم که یه تعداد سایت رو توش قرار دادم .. یکی از سایت ها که با وردپرس کار میکنه در قسمت رسانه حجم فایل بارگذاری شده رو میزنه 8 مگابایت .. در ضمن حجم سایت نامحدود هست ولی نمیتونم فیلی رو آپلود کنم . لازم به توضیح هست که از 5 روشی که در سایت ها گفته شد هم استفاده کردم و باز هم نشد .. خواهشا راهنمائی بفرمائید  .روشهای زیر رو انجام دادم :

1-تغییر در فایل php.ini اصلی . 

upload_max_filesize = 128M
post_max_size = 128M
max_execution_time = 300

2-ایجاد php.ini در wp-admin

در صورتی که دسترسی به فایل php.ini خود ندارید به وسیله notepad یک فایل متنی باز کنید و کد های زیر را به آن اضافه کنید و سپس فایل را با نام php.ini ذخیره کنید و در پوشه wp-admin خود آپلود کنید و تست کنید. ( این روش در اینترنت نوشته شده است که البته توسط ما تست نشده و مورد تایید ما نیست ، این فایل را می توان در ریشه هاست یعنی public_html نیز آپلود کرد. )

3- افزونه Increase Upload Max Filesize

افزونه Increase Upload Max Filesize را از وردپرس دانلود کنید و سپس نصب کنید ، پس از نصب این افزونه شما می توانید مقدار دلخواه خود را وارد کنید تا  حداکثر حجم آپلود وردپرس شما تغییر کند.

4-قرار دادن کد ها در functions

در مواردی با قرار دادن این کد ها در فایل فانکشن قالب مشکل حجم آپلود فایل در وردپرس رفع شده است :

@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

5-روش htaccess

ویرایش فایل فوق :

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

همه اینا رو انجام دادم ولی بازم نشد .. خواهشا کمک کنید !!

Untitled.png

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ولی صرفا اضافه کردن ملاک نیست، بلکه درست اضافه کردن این کدها در بخش های مربوطه ملاک هست

امیدوارم که دلیل عدم عملکرد این نباشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...