رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من به دلیل تغییر قالب سایتم میخواستم محصولاتم رو از یه سایتم به سایت دیگرم انتقال بدم سرچ افزونه cart2cart پیدا کردم که پشتیبانش گفت 65 دلار بابت 700 تا محصولت خرج ور میداره کارشم اینطور بود که باید تو هر دو سایت این افزونه رو نصب میکردی و از طریق سایتشون و دادن ftp سایت با رمز انتقال رو انجام بدی (سایتشم مال یه دختر خانوم روس اکراینی هست :) که پشتیباشه .خودش 200 دلار می ارزید ولی کاری که میخواست بکنه نه) از اونجایی که پولی بود حاظرم دستی این کارو انجام بدم ولی 700 تا محصول دارم با کلی ویژگی 1 ماهی طول میکشه انتقال محصولاتم تموم شه میخواستم بدونم کسی راهه دیگری سراق داره.مثل من تمام فایل های ووکامرس رو از این فروشگام کپی کردم تو اون یکی بازم نشد :( allexplor هم هست ولی اونم فایلی که بصورت فایل افیس میدرو میگرم وقتی میخوام تو allemport وارد کنم ارور میده دوستان چه راه کاری رو پیشنهاد میکنن یا همون دستی رو دنبال کنم :D 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...