رفتن به مطلب

مشکلی عجیب در بخش کاربران پنل مدیریتی: "کاربری پیدا نشد!"

پست های پیشنهاد شده

سلام

دیشب متوجه شدم سایتم هک شده بعد به هاست گفتم که برام برگردوند به هفته قبل. من همینطوری و اتفاقی رفتم داخل بخش کاربرای سایت و دیدم هیچ کاربری توش نیست! (تصویر پیوست)، مگه میشه؟ سایت کلا یه کاربر داره و اونم مدیرشه! تو PHP My Admin رو که نگاه می کنم می بینم مشخصات کاملش هست ولی اون تو نیست! من حالا نمی دونم این موضوع طبیعیه و اشکالی نداره و قبلا هم اینطور بوده یا بعد از هک اتفاق افتاده؟ آخه هک دیشب شده بود ولی هاست به یک هفته قبل برگردوندش!

مرسی از پاسختون

K1.jpg

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

مسلما این مشکل هست.

فایلهای وردپرس رو دوباره آپلود کنید و تست کنید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

ببخشید این مشکل برای من هم به وجود اومده.

من ابتدا خواستم از طریق Username خودم وارد سایت بشم بعد دیدم نمی تونم وارد بشم!!! بعد رفتم توی PHP MY ADMIN دیدم انگار سایت هک شده!!! یکی نام کاربری رو تغییر داده بود! ولی کاری با سایت نکرده بود انگار! چون فقط نام کاربری رو تغییر داده بود و منم خب به همون نام قبلی خودم تغییرش دادم مجددا! بعد رمز CPANEL و WORDPRESS رو عوض کردم اونم از توی PHP MY ADMIN و نه پنل وردپرس! چرا؟ چون دقیقا شبیه عکس بالا هیچ یوزری توی سایت قابل مشاهده نیست!!! |:

ممنون می شم کمکم کنید چون اولین باره با این مشکل عجیب روبرو می شم و نمی دونم باید چیکار کنم! |:

اینکه شما میگین فایل های وردپرس رو مجددا آپلود کنم یعنی کدوما؟ آخه من فقط یه فول بکاپ از سایت نگه داشتم پیش خودم که اونم انقدر سنگینه که ترجیح میدم ببینم همینطوری مشکلم حل می شه یا نه؟ آخه اگه بازم از این اتفاقا بیفته چی...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...