رفتن به مطلب

افزونه Import و Export برای محصولات ووکامرس در اکسل

garshasb

پست های پیشنهاد شده

• 5 هفته بعد...
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

من از محصولات خروجی گرفتم ولی وقتی در اکسل تغییر میدم چطور باید سیو کرد و وارد فروشگاه کرد؟

من با فایل CSV  مشکل دارم

نمیشه سیو کردش

ویرایش شده توسط garshasb
لینک به ارسال

از چه افزونه‌ای استفاده کردید؟

در اکسل نمی‌تونید فایل رو ذخیره کنید؟

کدوم قسمت‌ش مشکل داره؟

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام
من از نسخه 1.7.3 به بعد که بروز رسانی می کنم به یک مشکل بر می خورم. وقتی برای بروزرسانی اطلاعات کالاها import انجام میدم قیمت کالا و قیمت تخفیف خورده کالاهای بروزرسانی شده پاک میشه.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، yasser_mohammadi گفته است :

سلام
من از نسخه 1.7.3 به بعد که بروز رسانی می کنم به یک مشکل بر می خورم. وقتی برای بروزرسانی اطلاعات کالاها import انجام میدم قیمت کالا و قیمت تخفیف خورده کالاهای بروزرسانی شده پاک میشه.

سلام. لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. برای بررسی علت این مشکل مراحل زیر رو انجام بدید:

1- وارد پنل هاست بشید و phpmyadmin رو باز کنید.

2- دیتابیس رو انتخاب کنید و به جدول wp_postmeta برید.

3- از بالای صفحه search رو بزنید و در صفحه باز شده در قسمت post_id شناسه یکی از محصولاتی که این اتفاق براش افتاده رو وارد کنید و Go رو بزنید.

4- در نتایجی که بهتون نشون میده بررسی کنید که آیا مورادی هست که meta_key اونها دوبار تکرار شده باشه؟ مواردی که باید بررسی کنید شامل موارد زیر هستن:

_price
_sale_price
_regular_price

در صورتیکه اینها برای اون محصول بیش از یکبار وجود داشته باشن افزونه باگ داره و باید از اینجا گزارشش کنید و با یک متخصص هم صحبت کنید تا با تغییرات داخل دیتابیس، موارد پیشین رو اصلاح کنه. در صورتیکه فقط یکبار هستن و خالی هستن باید فایل اکسلی که برای درون ریزی بهش میدید رو چک کنید که مثلا فقط عدد باشن و فقط هم اعداد لاتین.

اگر همچنان مشکل داشتید تاپیک جدید ایجاد کنید ولی بنظرم از طریق پشتیبانی خود افزونه از طریق لینکی که دادم اقدام کنید سریعتر به نتیجه میرسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...