رفتن به مطلب

تفاوت برچسب با کلمه ی کلیدی

erfan130

پست های پیشنهاد شده

دردود

کلمات کلیدی یگ تگ هست که در سورس سایت وجود دارد و چندسال پیش پتانسیل بالایی داشته اما امروزه ارزش خود را ازدست داده خیلی زیاد

برچسب ها هم تگ هستند هم در سورس و هم در رابط کاربری نمایان است و الخصوص در سرچ جستجوی کاربران و بسیار در سئو تاثیرگذار است که می شه به نوعی گفت قابلیت کلمات کلیدی سابق است.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

ممنونم از راهنماییتون

توی یکی از کلاس های seo شرکت کردم توش تاکید میشد که برچسب ها کاملا منسوخ شده هستن و بعضا تاثیرات منفی روی سایت می گذارن.خصوصا برچسب های تکراری هر صفحه های مختلف که می گفتن ایجاد duplicate error می کنه. نظر اساتید رو می خواستم در این باره بدونم.

ممنونم

لینک به ارسال

درود

اونی که تقریبا منسوخ شده کلمات کلیدی هستند (keywords tag) که حتی بکار بردن آن تاثیر منفی نخواهد داشت.

برچسب ها تاثیر فوق العاده بر سئو دارند و اونچه که در برچسب ها باعث ارور در بخش  HTML Improvements  وبمستر گوگل می شود تکرار یک عبارت هم در برچسب و هم در عنوان پست است نه تکرار در پست ها

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید، درست به یاد دارم که این توضیحات رو قبلاً در تاپیک دیگه ای به صورت کامل دادم، 

به طور خیلی خلاصه تفاوت tag و keywords در اینکه tag ها درست مثل دسته بندی ها برای دسترسی آسان کاربر به داده های مورد نظرش استفاده میشه و یک نوع تاکسونومی هستند که میشه برای دسته بندی مطالب ازش استفاده کرد

امّا keyword ها کلمات کلیدی هستند که مربوط به موتور های جستجو می‌شوند و درواقع محتوای یک مطلب رو با استفاده از اون ها معرفی می‌کنیم

نا گفته نماند که در خیلی از موارد و خیلی از سایت ها از tag ها برای keyword نیز استفاده می‌شود که بسته به نوع کاربری سایت و نوع سیاست اشخاص برای برچسب گذاری پست ها می‌تونه مفید یا مضّر باشه، به عنوان مثال افزونه سئوی all seo in one pack به صورت پیشفرض برچسب ها (tags) رو به عنوان کلمات کلیدی (keywords) انتخاب میکنه

اگر نیاز به توضیحات تکمیلی بود بفرمایید، موفّق باشید

لینک به ارسال

فکر کنم منظرو از کلمه کلید این کاربر کلمات کلیدی است که شما برای پست مشخص می کنید که این کلمات رو بتونید سئو کنید ، شما ممکنه چند کلمه کلیدی توی هر پست ارسالی توی سایتتون داشته باشید که با این کلمات کلیدی پست ارسالی شما رتبه می گیرن و استفاده این کلمات در تگ keywords هیچ اثری ندارن و فقط باید توی محتوا تون به خوبی استفاده بشن 
برچسب هم برای دسته بندی کلیه مطالب سایتتون استفاده می شه که البته خیلی ها به صورت اشتباه برای ایندکس شدن بیشتر مطالب سایت از این برچسب ها به صورت غیر حرفه ای استفاده می کنن یعنی به جای اینکه به عنوان دسته بندی مطالب ارسالی سایتشون استفاده بکنن از حالت های مختلف کلمات کلیدی توی اون استفاده می کنن که توی گوگل به خوبی ایندکس بشه.

اگه نیاز به توضیح بیشتری دارید بفرمائید تا توضیح داده بشه

فکر کنم منظرو از کلمه کلید این کاربر کلمات کلیدی است که شما برای پست مشخص می کنید که این کلمات رو بتونید سئو کنید ، شما ممکنه چند کلمه کلیدی توی هر پست ارسالی توی سایتتون داشته باشید که با این کلمات کلیدی پست ارسالی شما رتبه می گیرن و استفاده این کلمات در تگ keywords هیچ اثری ندارن و فقط باید توی محتوا تون به خوبی استفاده بشن 
برچسب هم برای دسته بندی کلیه مطالب سایتتون استفاده می شه که البته خیلی ها به صورت اشتباه برای ایندکس شدن بیشتر مطالب سایت از این برچسب ها به صورت غیر حرفه ای استفاده می کنن یعنی به جای اینکه به عنوان دسته بندی مطالب ارسالی سایتشون استفاده بکنن از حالت های مختلف کلمات کلیدی توی اون استفاده می کنن که توی گوگل به خوبی ایندکس بشه.

اگه نیاز به توضیح بیشتری دارید بفرمائید تا توضیح داده بشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام، بنده تصمیم دارم برچسب های اضافه که به اشتباه و با تصور نادرست در نوشته ها وارد کرده بودم حذف کنم، برای این مورد ابتدا ادرس برچسب رو در ابزار Remove بزنم، سپس اقدام به حذف اون از وب سایت کنم؟

با این کار ایا نمیخواد در نقشه سایت تغییری ایجاد کنم؟ یعنی نقشه سایت رو دوباره ثبتش کنم!

و ایا گوگل از من ایراد نمیگیره؟

همچنین دوست عزیزمون اقای mohammad moradi در مورد HTML Improvements صحبتی کردن که متوجه نشدم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...