رفتن به مطلب

سایتم از نگاه GTMetrix چرا بده ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من سایتم رو از نگاه GTMetrix ارزیابی کردم و به نتیجه وحشتناکی رسیدم :(

میشه لطفا افردای که حرفه ای هستن بگن که مشکل از چیه ؟ لینک پایین هست.

https://gtmetrix.com/reports/par30movie.ir/MXIuxDW7

لینک به ارسال

زیاد به این چیزا توجه نکن همش چرت وپرت و وقت تلف کردنه. فقط پول داشته برو خرج بکلینک  و تبلیغات کن

ما هم در جی تی متریکس رتبه مون عالیه هر دو A . هم مطالب اختصاصی میزاریم اما سایت هایی که دارای بکلینک هستن میان همون مطالب مارو کپی میکنن بالاتر از ما قرار میگیرند.

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، modlebas گفته است :

زیاد به این چیزا توجه نکن همش چرت وپرت و وقت تلف کردنه. فقط پول داشته برو خرج بکلینک  و تبلیغات کن

ما هم در جی تی متریکس رتبه مون عالیه هر دو A . هم مطالب اختصاصی میزاریم اما سایت هایی که دارای بکلینک هستن میان همون مطالب مارو کپی میکنن بالاتر از ما قرار میگیرند.

اینطور هم نیست دوست عزیز تاثیر داره 

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، YasharGh گفته است :

اینطور هم نیست دوست عزیز تاثیر داره 

حالا از ما گفتن بود. شما هم برو وقت رو رو جی تی متریکس تلف کن.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، samirhm گفته است :

سلام دوستان من سایتم رو از نگاه GTMetrix ارزیابی کردم و به نتیجه وحشتناکی رسیدم :(

با سلام 

می تونید به توصیه دوستان گوش بدید و جی تی متریکس رو در نظر نگیرید اما بدونید اگر شما قطعا یک کاربر باشید که بیشتر روز با موبایل به وب سایت ها دسترسی دارید خودتون بررسی کنید ببینید چند وب سایت رو می شناسید که با سرعت نسبتا خوب باز بشه عالی که دیگه پیش کش ! الان سریع دوستان می فرمایند که ما همه 4G+ داریم ! قطعا هم باید سایتی با حجم 4 مگ یا بالاتر یا پایین تر براشون باز بشه اما شما اگر فقط و فقط یک کاربر هدف که ممکن بوده اون کاربر بشه خریدار یک اکانت از سایت شما از دستتون بپره شما ضرر کردید و این ضرر به واسطه سرعت کم وب سایتتون بهتون وارد شده ! اللخصوص اینکه شما باید حرفه ای ترین بهینه سازی لود بالانسینگ ( افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب رو ) انجام بدید برای وب سایتتون که در موبایل با بالا ترین سرعت ممکن باز بشه چرا که روز به روز استفاده افراد از دیوایس های هوشمند بیش از پیش میشه و الان خیلی  کم افراد از سیستم های شخصی استفاده می کنن برای مشاهده صفحات وب سایت ! این مسئله از نظر گوگل هم خیلی مهمه مطمن باشید دقت نکردن به توصیه های جی تی متریکس به ضرر شما تمام میشه ! اگر دوست داشتین در رابطه با جی تی متریکس اطلاعات کاملی کسب کنید به من پیام خصوصی بدید تا بهتون در رابطه با رفع مشکلات وب سایتتون راهنمایی خصوصی بدم. تشکر

لینک به ارسال
در در 11/29/2016 at 23:49، samirhm گفته است :

سلام

دوست عزیز این موردی که شما فرمودید به کد نویسی و فعال کردن کش در فایل htaccess و بهینه بودن تصاویر و فایل های استایل و جاوا و... مرتبطه و اگر لود سایت شما بهینه باشه تا حد امکان برای گوگل هم محبوب تر میشه و خیلی خوبه که همراه با بهینه سازی قالب و تصاویر بر روی کلمات و محتوا یا همون حالت کلی سئو سایت کار کنید در این صورته که بهترین نتیجه رو خواهید گرفت

در 22 ساعت قبل، modlebas گفته است :

و متاسفانه بنده با نظر شما موافق نیستم زیرا با کمال احترام فرمایش شما تکنیکال نیست : دلیلی نمیشه چون شما رتبه خودتون رو مثلا به بهترین نتیجه رسوندید و نتیجه ای که انتظار داشتید رو نگرفتید این کار درست نباشه لود سریع سایت الان یجورایی مکمل مباحث سئو داره میشه و میشه گفت حداقل 10 الی 30 درصد به نتایج شما در گوگل تاثیر مثبت داره و خود من این مورد رو تجربه کردم و بر روی سایتی که رتبه 8ام در صفحه اول گوگل رو داشت بعد از بهینه کردن سایت و رسوندن رتبه به درجه A باعث شد گوگل بعد از 48 ساعت سایت رو به لینک 3 ام در صفحه اول بیاره و این بدون تغییر در محتوا یا متا تگ ها یا . . . بوده پس در نتیجه برای گوگل سرعت سایت وبهینه بودن سایت از هر نظر اهمیت داره

ویرایش شده توسط raminsat1
املایی
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...