رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در مورد نحوه بازنشر مطالب سایت در تلگرام

پست های پیشنهاد شده

با سلام
دوستان کسی میتونه در مورد دلیل عدم نمایش تصاویر پست های ارسال شده از سایت در تلگرام راهنمایی کنه؟ اکثر افرادی که مطلبی رو از سایت ها در تلگرام منتشر می ککند، تصاویر اون پست سایت در تلگرام در اندازه تصویر شاخص نمایش داده میشه ولی برای سایت من این اتفاق نمی افته!! یعنی فقط متن منتشر میشه! در فیسبوک امتحان کردم و تصور با لینک اومد ولی توی تلگرام وقتی لینک رو کپی می کنم فقط عنوان پست سایت میاد و نه تصویر یا خلاصه پست و .../ البته من فقط تصویر مدنظرم هست بیشتر

لینک به ارسال

دقیقا مثل همین لینک که الان فرستادم، در تلگرام هم وقتی لینک را ارسال می کنم، صرفا همین لینک بدون هیچ تصویر و عنوان دیگری منتشر میشه. درحالی که وقتی لینک سایت های دیگه رو منتشر می کنم، کل اطلاعات سایت هم همراه با لینک میاد کنار لینک سایت

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mansourmoosavi گفته است :

دقیقا مثل همین لینک که الان فرستادم، در تلگرام هم وقتی لینک را ارسال می کنم، صرفا همین لینک بدون هیچ تصویر و عنوان دیگری منتشر میشه. درحالی که وقتی لینک سایت های دیگه رو منتشر می کنم، کل اطلاعات سایت هم همراه با لینک میاد کنار لینک سایت

باسلام

با نصب ور تنظیم افزونه سئو وردپرس ( yoast ) مشکل شما حل خواهد شد

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

باسلام

با نصب ور تنظیم افزونه سئو وردپرس ( yoast ) مشکل شما حل خواهد شد

بی نهایت ممنونم از راهنماییت؛ با نصب افزونه مشکل رفع شد. البته در مورد تنظیمات فقط  توانستم اطلاعات سایت را وارد کنم! سپاس

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mansourmoosavi گفته است :

بی نهایت ممنونم از راهنماییت؛ با نصب افزونه مشکل رفع شد. البته در مورد تنظیمات فقط  توانستم اطلاعات سایت را وارد کنم! سپاس

تو نت سرچ کنید تنظیمات افزونه سئو وردپرس . هم ویدیو پنج دقیقه ای هست و هم آموزش .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...