رفتن به مطلب

افزونه لایک مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من افزونه ی لایکی میخام که مثله افزونه  WP-PostViews باشه یعنی تو قسمت زمینه های دلخواه بیاد و بشه بهش مقدار داد افزونه ای هست اینکارو بکنه 

ممنون.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

همه افزونه های لایک این قابلیت رو دارن

مثلا ulike

چطور باید اینکارو بکنم

یعنی تو زمینه ی دلخواه بیارمش 

کدشو میدونم کجا قرار بدم اما میشه بهش مقدار داد 

لینک به ارسال

تو همون قسمت پست ها میاد. بخش زمینه های دلخواه.

یا می تونید به دیتابیس مراجعه کنید. جدول wp_postmeta

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

تو همون قسمت پست ها میاد. بخش زمینه های دلخواه.

یا می تونید به دیتابیس مراجعه کنید. جدول wp_postmeta

ببخشید من افزونه رو نصب کردم کد رو هم به درستی تو جایی که میخام نمایش داده بشه گذاشتم و اومده

اما تو قسمت زمینه ی دلخواه چیزی نیومدمیخام بهش مقدار بدم

چطور تو زمینه دلخواه بیارمش الان افزونه post view خودکار تو زمینه دلخواه میاد اما این نه 

تو قسمت افزون زمینه های دلخواه هم چیزی نیومده بود چطور باید بیاد اونجا

الان به عکس نگاه کنید همه چی میاد به جز لایک 

اگه باید دستی اضافه کنم چطور باید اینکارو بکنم

Screenshot (109).png

لینک به ارسال

ببینید شما اول باید ببینید نام متغیری که مقدار لایک رو ذخیره می کنه چیه. که برای این مورد می تونید به جدول wp_postmeta داخل دیتابیس مراجعه کنید

بعد داخل همین صفحه که تصویرش رو قرار دادید گزینه افزودن رو بزنید، بعدش نام و مقدارش رو وارد کنید و ذخیره کنید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

ببینید شما اول باید ببینید نام متغیری که مقدار لایک رو ذخیره می کنه چیه. که برای این مورد می تونید به جدول wp_postmeta داخل دیتابیس مراجعه کنید

بعد داخل همین صفحه که تصویرش رو قرار دادید گزینه افزودن رو بزنید، بعدش نام و مقدارش رو وارد کنید و ذخیره کنید

ممنون از جواباتون 

افزونه  ulike رو نصب کردم شما نمیدونی اسمش چی هست

این عکس دیتابیس 

Screenshot (110).png

لینک به ارسال
در در 11/23/2016 at 11:10، SM-Mahdavi گفته است :

ببخشید قالب من خودش دکمه لایک و انلایک داره تو قسمت زمینه های دلخواه هم میان تعداد لایکو انلایکش هم هست اما بهشون مقدار میدم عمل نمیکنن و همون تعداد لایکا میمونن 

ولی گزینه های دیگر عمل میکنن مشکل از کجاست 

ویرایش شده توسط فردین
لینک به ارسال

بعد از اینکه مقدار دادین باید دکمه بروزرسانی که زیرش هست رو بزنید بعد پست رو بروزرسانی کنید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

بعد از اینکه مقدار دادین باید دکمه بروزرسانی که زیرش هست رو بزنید بعد پست رو بروزرسانی کنید

این کارو میکنم توی زمینه ی دلخواه زیاد میشه اما وقتی میرم پستو میبینم همون تعداده ولی توی زمینه دلخواه فقط زیاد میشه 

لینک به ارسال

خب پس افزونه داره بر اساس یک سری پارامتر دیگه هم شمارش می کنه.. مثلا ip سیستم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

خب پس افزونه داره بر اساس یک سری پارامتر دیگه هم شمارش می کنه.. مثلا ip سیستم

کاریش نمیشه کرد چون میتونم تعداد پخش و زیاد کنم اما اونو که زیاد میکنم نمیشه

لینک به ارسال

شاید بشه

باید بررسی کنید ببینید بر چه اساس داره تعداد لایک رو می شماره تا بتونید دستکاری  کنید

لینک به ارسال
در هم اکنون، SM-Mahdavi گفته است :

شاید بشه

باید بررسی کنید ببینید بر چه اساس داره تعداد لایک رو می شماره تا بتونید دستکاری  کنید

چطور میتونم ؟؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، SM-Mahdavi گفته است :

شاید بشه

تعداد لایکارو میزنه مثلا 15 تا یا ... اما وقتی زیادش میکنمو و بروز میکنممش باز هم همونه تو پست

لینک به ارسال

اگه من این افزونه رو نوشتم بود که راهنمایی می کردم.. می گفتم برو فلان جا رو تغییر بده درست میشه.

روش کارش رو هم نمی دونم. اگه برنامه نویسس بلدید و مورد واجبه بررسی کنید و ساختار ذخیره رو پیدا کنید.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

اگه من این افزونه رو نوشتم بود که راهنمایی می کردم.. می گفتم برو فلان جا رو تغییر بده درست میشه.

روش کارش رو هم نمی دونم. اگه برنامه نویسس بلدید و مورد واجبه بررسی کنید و ساختار ذخیره رو پیدا کنید.

پس بیخیالش بشم بهتره

به هر حال ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...