رفتن به مطلب

ایجاد پنل تنظیمات برای پوسته

پست های پیشنهاد شده

اطلاعاتی در مورد ایجاد قسمت تنظیمات پوسته، (از تغییر رنگ و اندازه و...  المان های مختلف و انتخاب فونت و... گرفته تا اضافه و کم کردن قسمت های مختلف مثل تبلیغات و...) می خواستم.

از کجا باید شروع کرد و اساس کار به چه صورت هست؟

به چه صورت می شه این پنل رو تعریف و شخصی سازی کرد و گزینه های مختلف به اون اضافه کرد؟

لینک به ارسال

اگر تعداد گزینه هایی که می خوایین در پنل تنظیمات زیاد نیستن بهترین گزینه به نظر من افزونه Advanced Custom Field Pro هست

فقط با ماوس همه کارها رو انجام میدین

نمونه ای از این پنل تنظیمات رو می تونید در بخش مستندات قالب فروشگاهی کانی شاپ مشاهده کنید .

لینک به ارسال

از این آموزش هم می تونید برای ایجاد صفحه تنظیمات استفاده کنید 

https://codex.wordpress.org/Creating_Options_Pages

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من برای قالبم یه اسلایدر دارم که می خوام با مشخص کردن id برچسب مورد نظر آخرین پست های اون دسته رو نمایش بده.

حالا داخل پنل یک قسمت برای تنظیم این مورد تعبیه کردم:

//adding panel
function theme_settings_page()
{
    ?>
	    <div class="wrap">
	    <h1>Theme Panel</h1>
	    <form method="post" action="options.php">
	        <?php
	            settings_fields("section");
	            do_settings_sections("theme-options");      
	            submit_button(); 
	        ?>          
	    </form>
		</div>
	<?php
}
function add_theme_menu_item()
{
	add_menu_page("Theme Panel", "Theme Panel", "manage_options", "theme-panel", "theme_settings_page", null, 99);
}

add_action("admin_menu", "add_theme_menu_item");

//add slider id
function display_sliderid_element()
{
	?>
		<input type="text" name="theme_sliderid" id="slider_id" value="<?php echo get_option('sliderid_num'); ?>" />
	<?php
}

function display_theme_panel_fields()
{
	add_settings_section("section", " Settings", null, "theme-options");

add_settings_field("theme_sliderid", "Slider Id Number", "display_sliderid_element", "theme-options", 

register_setting("section", "theme_sliderid");
}

add_action("admin_init", "display_theme_panel_fields");
$sliderid = get_option('theme_sliderid');

با وارد کردن آی دی مورد نظر و زدن دکمه ذخیره تغییرات، صفحه دوباره لود می شه و شماره وارد شده هم داخل فیلد نیست!

عددی که داخل این فیلد وارد می شه نباید جایی ذخیره بشه که بعد داخل قالب فراخوانی بشه؟!

در صورت درست بودن رویه با قرار دادن $sliderid به جای id تگ مورد نظر در اسلایدر، اون موردی که مد نظر بوده باید اتفاق بیفته درسته؟

در حال حاضر اتفاقی که بالاتر گفتم میفته! (با وارد کردن آی دی مورد نظر و زدن دکمه ذخیره تغییرات، صفحه دوباره لود می شه و شماره وارد شده هم داخل فیلد نیست!)

مشکل کجای کار هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...