رفتن به مطلب

درخواست افزونه رزرو تالار

پست های پیشنهاد شده

سلام ، وقت بخیر

من یه افزونه میخوام که بتونم باهاش یه فرم رزرو آنلاین طراحی کنم ، رزرو به این صورت باشه که مثلا تقویم شمسی داشته باشه که وقتی مشتری یه تاریخی رو جهت برگزاری مراسم خودش انتخاب کرد دیگه شخص دیگه ای نتونه اون تاریخ رو انتخاب کنه ، مثل سیستم رزرو بلیط اتوبوس ها که وقتی صندلی ای از قبل رزرو شده باشه ، اون صندلی به حالت ( رزرو شده ) در میاد و دیگه کسی نمیتونه اون صندلی رو مجددا انتخاب کنه

مورد بعد :

میخوام یه سری گزینه توی فرم تعریف کنم که بصورت دکمه های رادیویی باشن که مشتری ها فقط بتونن یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنن و زمانی که یکی از این گزینه ها رو انتخاب کردند ، یه توضیح زیر گزینه انتخاب شده بیاره که اون گزینه رو تشریح کنه

همچین افزونه ای وجود داره ؟

اگر نداره باید چیکار کنم ؟

دوستان چه پیشنهادی میدن ؟

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

ممنون ، اینا فقط تقویم هستن که !

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

افزونه های رزرو همین ها هستن. اون چیزی که ما بهش میگیم رزرو در انگلیسی بهش میگن booking

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۵/۸/۲۹ ه‍.ش. at 12:58، Hassan Hesampour گفته است :

سلام ، وقت بخیر

من یه افزونه میخوام که بتونم باهاش یه فرم رزرو آنلاین طراحی کنم ، رزرو به این صورت باشه که مثلا تقویم شمسی داشته باشه که وقتی مشتری یه تاریخی رو جهت برگزاری مراسم خودش انتخاب کرد دیگه شخص دیگه ای نتونه اون تاریخ رو انتخاب کنه ، مثل سیستم رزرو بلیط اتوبوس ها که وقتی صندلی ای از قبل رزرو شده باشه ، اون صندلی به حالت ( رزرو شده ) در میاد و دیگه کسی نمیتونه اون صندلی رو مجددا انتخاب کنه

مورد بعد :

میخوام یه سری گزینه توی فرم تعریف کنم که بصورت دکمه های رادیویی باشن که مشتری ها فقط بتونن یکی از این گزینه ها رو انتخاب کنن و زمانی که یکی از این گزینه ها رو انتخاب کردند ، یه توضیح زیر گزینه انتخاب شده بیاره که اون گزینه رو تشریح کنه

همچین افزونه ای وجود داره ؟

اگر نداره باید چیکار کنم ؟

دوستان چه پیشنهادی میدن ؟

سلام دوستان
من هم این افزونه رو نیاز دارم / راهکاری پیدا شد براش ؟  

لینک به ارسال

ان شا الله به زودی شروع به نوشتن یک پلاگین رزرو به جز رزرواسیون تور که قبلا نوشتم میکنم 

https://www.wp-yar.ir/downloads/افزونه-رزرواسیون-تور-وردپرس/

در سال جدید منتظر باشید 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...