رفتن به مطلب

درخواست کمک از دوستان حرفه ای

nima1998

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید وردپرس پارسی 

در ابتدا این سایت منه به ادرس coc98.com 

تقاضا دارم سرعت لود اولیه رو برسی کنید

به نظر خودم یکم طولانی هس و با نت من حدود 4 تا 5 ثانیه طول میکشه تا مرور گر اولین اطلاعات رو از سرور دریافت کنه وشروع به لود کنه که البته لود خوده سایت کمتر از 2 ثانیه است 

کنترل پنل اینجانب سی پنل است و تمام امکانت و زیرساخت های حرفه ای رو دارم و با وجود پینگ 120 و وب سرور لایت اسپید متاسقانه با لود اولیه کندی مواجه هستم

اگر کمک کنید در این رابطه برای تنظیمات سی پنل یا سایت و .. ممنون میشم

خوده کنترل پنل لود اولیش حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه خودم فکر میکنم تنظیمات حرفه ای تر سی پنل میتونه خیلی کمک کنه 

با سپاس 

(منظور از لود اولیه مدت زمانی هس که درخواست فرستاده میشه و پس از دریافت سایت شروع به لود میکنه زمان قبل این که در کروم به صورت لودینگ خاکستری هس)

لینک به ارسال

سلام. اگر هاستتون اشتراکی هست مربوط میشه به تعداد درخواست هایی که به سرور ارسال میشه. یعنی مثلا حساب کاربری شما رو محدود میکنن به حداکثر 5 کاربر همزمان یا مثلا تعداد درخواست ها رو محدود میکنن به 400 درخواست همزمان به همین خاطر وقتی تعداد بازدید همزمان توی ساعاتی از روز زیاد بشه درخواست ها توی نوبت قرار میگیرن و این باعث کندی میشه.

یکی از راه های زودتر خالی کردن صف اینه که صفحه اصلی سایتتون رو تعداد عکس های بکار رفته رو کم کنید و این همه مطلب رو هم توی صفحه یا حداقل صفحه اصلی یا صفحات پربازدید لود نکنید.

همچنین سرعت بالای لود سی پنل ارتباطی به اون منابعی که به اکانت ها اختصاص داده شده نداره. چون سی پنل مجازه منابع بیشتری رو مصرف کنه تا زمانی که منابع سرور به اتمام نرسیده.

البته این رو هم مدنظر داشته باشید که توی سایتتون تبلیغاتی که از خارج لود میشن هم وجود دارن که ممکنه یکی از دلایل کندی لود سایتتون همین باشه. میتونید اول اونها رو حذف کنید و ببینید که به نتیجه میرسید یانه.

یکی دیگه از کارایی که باید حتما انجام بدید اینه که افزونه کش کردن داشته باشید. و تنظیمات اونو متناسب با حجم بازدید و ارسال های روزانتون انجام بدید. مثلا تنظیمش کنید نصفه شب صفحات رو به روز کنه نه در طول روز و توی مرورگر کاربرها فایل های استایل و جاوااسکریپت رو ذخیره کنه و غیره ...

در نهایت اگر به نتیجه نرسیدید بهتره هاستتون رو عوض کنید یا از پلان های بالاترش تهیه کنید.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، nima1998 گفته است :

سلام دوستان و اساتید وردپرس پارسی 

در ابتدا این سایت منه به ادرس coc98.com 

تقاضا دارم سرعت لود اولیه رو برسی کنید

به نظر خودم یکم طولانی هس و با نت من حدود 4 تا 5 ثانیه طول میکشه تا مرور گر اولین اطلاعات رو از سرور دریافت کنه وشروع به لود کنه که البته لود خوده سایت کمتر از 2 ثانیه است 

کنترل پنل اینجانب سی پنل است و تمام امکانت و زیرساخت های حرفه ای رو دارم و با وجود پینگ 120 و وب سرور لایت اسپید متاسقانه با لود اولیه کندی مواجه هستم

اگر کمک کنید در این رابطه برای تنظیمات سی پنل یا سایت و .. ممنون میشم

خوده کنترل پنل لود اولیش حتی به 1 ثانیه هم نمیرسه خودم فکر میکنم تنظیمات حرفه ای تر سی پنل میتونه خیلی کمک کنه 

با سپاس 

(منظور از لود اولیه مدت زمانی هس که درخواست فرستاده میشه و پس از دریافت سایت شروع به لود میکنه زمان قبل این که در کروم به صورت لودینگ خاکستری هس)

سلام دوست عزیز

سرعت بارگذاری سایتتون واسه من بد نبود، حدود 5 ثانیه طول کشید تا تمام تصاویر لود بشن (سایر محتوا حدودا تو 2 ثانیه بالا اومد) و پینگش هم واسم خوب بود. (کل زمان وارد کردن آدرس تا نمایش کامل سایت حدود 5 ثانیه طول کشید)

این لینک آنالیز سایتتون توسط جی‌تی‌متریکسه: https://gtmetrix.com/reports/coc98.com/yFZbgsin

فکر میکنم، تصاویرتون حجم زیادی داره + تبلیغاتی که داخل سایت هست باعث میشه زمان بارگذاری یه کم زیاد بشه.

- تعداد تصاویر صفحه‌ی اصلی رو کم کنید

- از تصاویر بند انگشتی وردپرس استفاده کنید

- از یه پلاگین کش استفاده کنید

- G-Zip رو در سرور فعال کنید.

ولی در کل زمان بارگذاری واسه من راضی کننده بود (به جز لود شدن کامل تصاویر)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، فرحان گفته است :

سلام. اگر هاستتون اشتراکی هست مربوط میشه به تعداد درخواست هایی که به سرور ارسال میشه. یعنی مثلا حساب کاربری شما رو محدود میکنن به حداکثر 5 کاربر همزمان یا مثلا تعداد درخواست ها رو محدود میکنن به 400 درخواست همزمان به همین خاطر وقتی تعداد بازدید همزمان توی ساعاتی از روز زیاد بشه درخواست ها توی نوبت قرار میگیرن و این باعث کندی میشه.

یکی از راه های زودتر خالی کردن صف اینه که صفحه اصلی سایتتون رو تعداد عکس های بکار رفته رو کم کنید و این همه مطلب رو هم توی صفحه یا حداقل صفحه اصلی یا صفحات پربازدید لود نکنید.

همچنین سرعت بالای لود سی پنل ارتباطی به اون منابعی که به اکانت ها اختصاص داده شده نداره. چون سی پنل مجازه منابع بیشتری رو مصرف کنه تا زمانی که منابع سرور به اتمام نرسیده.

البته این رو هم مدنظر داشته باشید که توی سایتتون تبلیغاتی که از خارج لود میشن هم وجود دارن که ممکنه یکی از دلایل کندی لود سایتتون همین باشه. میتونید اول اونها رو حذف کنید و ببینید که به نتیجه میرسید یانه.

یکی دیگه از کارایی که باید حتما انجام بدید اینه که افزونه کش کردن داشته باشید. و تنظیمات اونو متناسب با حجم بازدید و ارسال های روزانتون انجام بدید. مثلا تنظیمش کنید نصفه شب صفحات رو به روز کنه نه در طول روز و توی مرورگر کاربرها فایل های استایل و جاوااسکریپت رو ذخیره کنه و غیره ...

در نهایت اگر به نتیجه نرسیدید بهتره هاستتون رو عوض کنید یا از پلان های بالاترش تهیه کنید.

خب دقیقا مشکل من همینجاس چرا که سرور من مثل تانک میمونه اصلا از لحاظ منابع مشکلی ندارم و هنوز مقدار مصرف سی پی یو به 10 درصد نرسیده 

جالب تر از اینا من اصلا سرور دیتابیسم جدا از فایل هاس همه چیز اینحا عالیه اما ظاهرا یه چیزی این وسط درست نیست حالا نمیدونم کشه یا تنظیمات سی پنل یا ... 

راهنمایی کنید ممنون میشم همه چی هم فعال و دردسترسه جی زیپ هم فعاله

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام دوست عزیز

سرعت بارگذاری سایتتون واسه من بد نبود، حدود 5 ثانیه طول کشید تا تمام تصاویر لود بشن (سایر محتوا حدودا تو 2 ثانیه بالا اومد) و پینگش هم واسم خوب بود. (کل زمان وارد کردن آدرس تا نمایش کامل سایت حدود 5 ثانیه طول کشید)

این لینک آنالیز سایتتون توسط جی‌تی‌متریکسه: https://gtmetrix.com/reports/coc98.com/yFZbgsin

فکر میکنم، تصاویرتون حجم زیادی داره + تبلیغاتی که داخل سایت هست باعث میشه زمان بارگذاری یه کم زیاد بشه.

- تعداد تصاویر صفحه‌ی اصلی رو کم کنید

- از تصاویر بند انگشتی وردپرس استفاده کنید

- از یه پلاگین کش استفاده کنید

- G-Zip رو در سرور فعال کنید.

ولی در کل زمان بارگذاری واسه من راضی کننده بود (به جز لود شدن کامل تصاویر)

متاسفانه امکان کم کردن تصاویر نیست چون جزوی از طراحی قالبه البته با خودمم میدونم این تصویر بندانگشتی چقدر قالبت رو سنگین میکنه اما وجودشون خیلی مفید تر از نبودنشونه 

جی زیپ هم فعال هس ..

ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، memari98 گفته است :

سرعت سایتتون خیلی پایینه برای من 11 ثانیه طول کشید 

سرعت نت + isp تون رو میشه بدونم؟ صرفا برای محاسبه تاثیر پینگ و سرعت پایین 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...