رفتن به مطلب

خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده بعد از انتقال

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان یه سایت چندزبانه با وردپرس راه اندازی کرده بودم که متاسفانه هاست به مشکل خورد و مجبور به انتقال سایت شدم

دیتابیس رو مجزا اکسپورت کردم و فایل های هاست رو هم مجزا در سی پنل بک آپ گرفتم

ولی الان بعد از بارگذاری در هاست جدید، خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده رخ میده

قبلا سایت روی دامنه .com کار میکرد... اگر الان در یه هاست جدید با دامنه .ir بخوام ریستور کنم انجام میشه؟ یا فقط باید روی آدرس و دامنه ای به همان نام قبلی ریستور کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

فایل wp-config.php رو ویرایش و یوزر پس جدید دیتابیس رو وارد کنید

ویرایش شده توسط yaali
لینک به ارسال

اطلاعات دیتابیس رو تغییر ندادم همون قبلیه

آیا تغییر آدرس و دامنه می تونه تاثیر داشته باشه؟

چون قبلا روی دامنه .com بوده و الان روی دامنه .ir ریستور کردم، سایت که میخواد بیاد بالا ریدایرکت میشه به .com

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، pour moi گفته است :

اطلاعات دیتابیس رو تغییر ندادم همون قبلیه

آیا تغییر آدرس و دامنه می تونه تاثیر داشته باشه؟

چون قبلا روی دامنه .com بوده و الان روی دامنه .ir ریستور کردم، سایت که میخواد بیاد بالا ریدایرکت میشه به .com

نه

ارتباطی نداره

اگه به پشتیبان هاست بگین براتون رفع مشکل میکنن

لینک به ارسال

نام دیتابیس نام یوزر دیتابیس و پسوردشون تو دیتا بیس جدید همونیه که تو فایل کانفیگ موجوده؟

اگه نه باید  یکی باشه  یا دیتابیش رو ویرایش کن یا نام دیتابیس و یوزر و پس جدید رو همونطور که دوستان گفتن تو فایل کانفیگ ادیت کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...