رفتن به مطلب

عدم نمایش محصولات در فروشگاه

kalateh

پست های پیشنهاد شده

محصولات را با استفاده ازووکامرس معرفی کردم دردو دسته بندی برای فروشگاه ومحصولات برگه ایجاد کردم زیر مجموعه فروشگاه هم دو دسته را قرار دادم ولی محصولات نمایش داده نمیشه در ضمن محصولات رو منتشر هم کردم لطفا راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

سلام. اگر منظورتون اینه که میخواید محصولات توی صفحه اصلی سایت نمایش داده بشن برید به تنظیمات > خواندن ، و اونجا در برگه‌ی نخست نمایش داده شود رو تنظیم کنید روی یک برگه یکتا و برگه فروشگاه رو انتخاب کنید.

طوری که توضیح دادین فکر میکنم توی قسمت فهرست ها این ایتم هایی که گفتین رو زیر هم قرار دادین. در این صورت باید بتون بگم که فهرست ها ارتباطی با برگه ها و دسته ها ندارن. اونها صرفا یه سری ایتم هستن که میتونید به شکل های مختلف بچینیدشون و زیر هم بودن یا تو رفتگی شون به معنی زیردسته هم بودن نیس.

همچنین اگر برگه ی فروشگاه رو دستی ساختید یعنی ووکامرس اونو نساخته برید به تنظیمات ووکامرس و صفحه فروشگاه رو اون برگه ای که ساختید تنظیم کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام متشکرم حالا محصولات در فروشگاه نمایش داده میشه من فروشگاه کتاب دارم ایجاد میکنم میخوام اگر کسی به کتابهای مدیریت علاقه داره بره تو فروشگاه فقط همون کتابها رو ببینه الان همش نشون داده میشه علاوه بر اینکه دو تا باکس ایجاد شده با همان نامهایی که برای دسته بندی محصول در نظر گرفته بودم وقته هم به این باکسها کلیک میشه فقط کتابهای مربوطه نمایش داداه میشه حالا مشکلم اینه که چکارکنم که در صفحه اول فروشگاه فقط دسته بندی ها مشخص باشه  یا مثل خیلی از فروشگاهها  محصولات دارای دسته بندی باشت و از منو فروشگاه بصورت زیر منو قابل مشاهده باشه

ویرایش شده توسط kalateh
لینک به ارسال

توی دسته های ووکامرس برای محصولات دسته بندی ایجاد کنید و بعد توی نمایش > فهرست ها ، از قسمت دسته های محصولات اونها رو به فهرست اضافه کنید.

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

با سلام خسته نباشید دوستان

من تو مدیریت محصولات فروشگاه خودم حدودا 200 تا محصول دارم

توی سرچ بهم نمایش میده

تو لیست شبکه جت انجین نمایش میده

ولی تو صفحه فروشگاه که برای ووکامرس تعریف کردم نمایش نمیده

به گفته ای آرشیو محصولات واسم نمایش نمیده

راه چاره لطفا

لینک به ارسال
در هم اکنون، digipana گفته است :

با سلام خسته نباشید دوستان

من تو مدیریت محصولات فروشگاه خودم حدودا 200 تا محصول دارم

توی سرچ بهم نمایش میده

تو لیست شبکه جت انجین نمایش میده

ولی تو صفحه فروشگاه که برای ووکامرس تعریف کردم نمایش نمیده

به گفته ای آرشیو محصولات واسم نمایش نمیده

راه چاره لطفا

دامنه 

www.digipana.com

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان . من یه مشکلی دارم محصول منم نمایش داده نمیشه منتها وقتی میزنم ویرایش با المنتور ، اونجا نشونش میده.توی دسته بندی هم قرارش دادم حتی اما توی حالتی که مثلا از منو دسته بندی انتخاب بشه و کالا رو نمایش بده ، این اتفاق نمیوفته. میتونید راهنماییم کنید؟

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام استاد وقتتون بخیر و خسته نباشید

من برای دراپ شیپینگ محصول از علی اکسپرس اد میکنم با همه توضیحات و اطلاعاتش تو سایت خودم بعد محصولاتمان داخل بخش پروداکت هست اما تو هیچ کدوم از صفحات سایتم نمایش داده نمیشه مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...