رفتن به مطلب

مشکل عدم دسترسی به پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل بسیار عجیبی پیدا کرده ام که تا هفته پیش اینطور نبود و تقریبا یک دفعه اینطور شده یا حداقل من کار خاصی نکردم که چنین اتفاقی افتاده

تمام فرآیندهای سایت خوب پیش می رود ولی من با رفتن به آدرس /wp-admin/ با پیام «متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.» و این پیام در تمام زیرشاخه‌های بخش مدیریت داده می شود ، جالبتر آنکه برای کاربران غیر مدیر همچین مشکلی وجود ندارد

خب من خیلی چیزها را تست کردم
مثلا تغییر نام پوشه های پلاگین و تم کلا content ولی هیچ کدام جواب نداد
پیشوند نام دیتابیس هم تغییری نکرده
قابلیت های مدیر در دیتابیس درست است (a:1:{s:13:"administrator";b:1;})

مدیر جدیدی هم اضافه کردم که باز هم همین مشکل را دارد

افزونه هایی که شاید در این مشکل نقش داشته باشند user role editor , user pro  هستند که البته گفتم تک تک اسم پوشه شان را هم تغییر دادم ولی وضعیت سایت همان است

نکته دیگر که شاید موثر باشد گواهی‌نامه ssl است که البته از قدیم بوده و مشکلی هم نداره

پیشاپیش از همکاری و پاسختون ممنونم

لینک به ارسال

بنده هم همین مشکل رو داشتم و در آخر با کلی دنگ و فنگ به این نتیجه رسیدم که با این صفحه وارد بشم ...

wp-login.php

یه بار تست کن ، باید اوکی بشه ... اگه اوکی شد همیشه با همین برو تو پنلت ...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

بنده هم همین مشکل رو داشتم و در آخر با کلی دنگ و فنگ به این نتیجه رسیدم که با این صفحه وارد بشم ...

wp-login.php

یه بار تست کن ، باید اوکی بشه ... اگه اوکی شد همیشه با همین برو تو پنلت ...

خب من افزونه یوزرپرو دارم که صفحه لاگین رو تغییر میده > من برای تست یوزرپرو رو غیرفعال کردم و خود لاگین وردپرس وارد شدم ، بازهم مشکل پابرجا بود

لینک به ارسال

عجب! قالب که در حال حاضر فعال هست رو بصورت دستی نامش رو تغییر بدید ببنید در پیشخوان چه حالتی بوجود میاد و بعد یک قالب دیگه رو فعال کنید ببنید بازهم مشکل پابرجا هست یا نه؟

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، websoft3.ir گفته است :

عجب! قالب که در حال حاضر فعال هست رو بصورت دستی نامش رو تغییر بدید ببنید در پیشخوان چه حالتی بوجود میاد و بعد یک قالب دیگه رو فعال کنید ببنید بازهم مشکل پابرجا هست یا نه؟

هیچ دسترسی به پنل ندارم و فقط از راه تغیر نام پوشه ها عمل میکنم ، اینکار را هم چک کردم و تاثیری نداشت ، اصلا کل content را تغییر اسم دادم بازهم ارور میداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...